Ewa Drzyzga

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

no to bardzo mi przykro, mozecie czuc sie rozczarowani, mysle ze jescez przez jakis czas nie bedziecie mieli okazji nic podobnego przeczytac
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Jakby plotki o tym, ¿e Ewa jest w ci¹¿y siê potwierdz¹ to przynajmiej na jakiœ czas nie bêdzie RWT. :?: Ale raczej jest to wykluczone. Pewnie nagraj¹ na zapas lub bêd¹ puszczaÌ powtórki.
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

nie wyobraÂżam sobie, Âżeby "Rozmowy w Toku" mĂłgÂł poprowadzic ktoÂś inny :shock:
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

to nie mzoe byc prawda,a le poptzrcie z rugiej strony, jesli byla by jush w ciazy, to moze to wszystko jest dokaldnie wyliczone, akurat w ten sposob ze jescez ten sezona nagra a porod bedzie np w grudniu czy styczni a wiec okresie przed kolejnym marcowym sezonem, moze to byc zaplanowene, jako dziennikarka prowadzaca popularny program musi zapewne myslec pewnie w ten sposob...to jest mozliwe
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

a ja wam mowie,Âże Rozmowy poprowadzi Kazia. Wkoncu Ogniwo tylko 3 razy w tyg
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

BoÂże ludzie bez przesady. :twisted: :twisted: :twisted:
Tylko nie Kazia i to jeszcze do RWT. Drzyzga zostanie a nawet jak pĂłjdzie na urlop macieÂżyĂąski to puszczÂą powtĂłrki.
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

a ja tam bym sie bardzo cieszyl, kazia napewno swietny by sie sprawdzila w nowej roli, ale ewcia tez jest swietna
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Posby³aaœ siê ma³¿onka pod pretekstem... :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

1.myslĂŞ Âże Ewa Drzyzga jest na tyle poukÂładana i wogĂłle Âże napewno wszystko tak zaplanowaÂła by nie musieĂŚ zchodziĂŚ z wizji
2.Kazia w rozowach w toku ???? :lol: :lol: dobre "panie X wiem Âże zaÂłamaÂł siĂŞ pan po rozwodzie z ÂżonÂą i walczy pan o prawa do dziecka czy to dlatego ze byÂłeÂś tak mierny ? moÂże byÂłes najsÂłabszym ogniwem ? dlatego Âżona siĂŞ rozwiodÂła ??? "
Android <3
Kubuś Puchatek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: piątek 06 sie 2004, 16:35
Lokalizacja: Lasek

Post autor: Kubuś Puchatek »

Bo¿e, mam nadziejê, ¿e to nie jest zaraŸliwe!Kiedy by³em w liceum, moje kole¿anki, zachodzi³y w ci¹¿ê, jakby to by³a jakaœ epidemia!!! :lol:

Anita chroĂą siĂŞ!!!!
:roll:

OczywiÂście ÂżartujĂŞ, gratulacje!!! :lol:
Pozdrowionka – Kubulek

Kiedy niesiesz przyjacielowi baryłkę miodu w prezencie urodzinowym, nie wyjedz po drodze jej zawartości.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

RWT nagrywa sie z wyprzedzeniem. Leca ostatnio nawet reklamowki nowego sezonu i jest tam pokazanych kilka zdjec z kilku odcinkow. Nie zdzwilbym sie gdyby odcinki byly juz nakrecone na wrzesien i pazdzernik
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

rozmowy na pewno nagrywa sie z wyprzedzeniem, to oczywiscte- musi byc czas na montaz, musi byc czas na tzw. kolaudacje i ew. poprawki.

A KubuÂś Puchatek ma sporo racji w tym co mĂłwi- jeszcze jedna przemiÂła pani z tvnu jest w ciaÂży! KtĂłra, zgadujcie;)
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

nie mamy pojecia powiedz ktora, swoja droga pamietam jak w tv byly zapowiedzi rozmow w toku jak ten program wchodzil na antene, nawet reklamy pamietam, a ewa bakalarska no coz, byla beznadziejna, ale i ewa nie zrobila na mnie dobrego wrazenia na poczatku byla bardzo niemrawa, smutna jakby zdolowana i przytloczona, ale wkrotce sie rozkrecila i od tej pory ja uwielbiam niech tak wiec zostanie bez zadnych neispodzianek, a z tego co widzialem w zapowiedzaich tv nowej serii to rozmowki robia nam sie bardziej kontrowersyjne, chyba ze koniecznie chca je w ten sposob wypromowac
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Napisze tylko, ze news;)
Ju¿ widzê t¹ burze, ¿e Anita jest w ci¹¿y :lol: :lol: :lol: :lol: Otó¿ nie Anita- szukajcie a znajdziecie :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Mo¿e to Pochanke jest w ci¹¿y. Przecie¿ niedawno wysz³a za m¹¿ za pieczyùskiego i mog³aby byÌ w ci¹¿y. Inne osoby nie przychodz¹ mi do g³owy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 12 gości