Agnieszka Veljković

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Gal
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: środa 29 lis 2006, 10:29

Post autor: Gal »

Nie wiem czy pamietacie, ale robila tez swiateczno-sylwestrowe relacje z Londynu po Tomku Kaniku. Wtedy co w Paryzu byla Ania wietrzyk, potem Kalczynska, a w Rzymie oczywiscie Jacek P.
Mysle jednak, ze nie 'woli' a musi.
filmowka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 20:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: filmowka »

Gal pisze:
filmowka pisze:z Poznania powiadasz... a wiesz coœ wiêcej? mnie uj¹³ Jej uœmiech... chyba jest zwariowan¹ dziewczyna :twisted:
Na pewno to, ze byla w Iraku :)
NIe poajwia ejst tak abrdzo czesto, bo widac, nie ma parcia takeigo. Do piatku jest w Irlandii. Miala dzis ejdno wejscie telefoniczne.
Gal:
a skÂąd ty wiesz, Âże byÂła w Iraku? ja Jej jakoÂś nie pamiĂŞtam z relacji stamtÂąd... chyba coÂś Ci sie pomieszaÂło...

aveo: trochê wiêcej obiektywizmu :) to, ¿e Aga nie jest jak rozpêdzona lokomotywa na ekranie nie oznacza, ¿e nie ma dobrego warsztatu. myœlê, ¿e ona z ca³¹ pewnoœci¹ nie jest dziennikarzem politycznym. raczej chyba czuje siê lepiej na wyjazdach zagranicznych i na akcjach typu wypadki, albo coœ takiego. tematyka chyba spo³eczna jest jej bli¿sza...

ja Agê pamiêtam z jednych wejœÌ z lata. by³a nad Zegrzem z ratownikami. chyba zna siê na temacie, bo zadawa³a ca³kiem specjalistycznie u³o¿one pytania :brawa:

potem z ratownikami chyba w listopadzie robiÂła teÂż rozmowy z pozorowanych wypadkĂłw i chyba sztucznego oddychania. lubi chyba takÂą tematykĂŞ. Ja tam AgĂŞ lubiĂŞ. za to, Âże nie "gwiazdorzy" jak niektĂłre panie z tvn24.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Ja tam AgĂŞ lubiĂŞ. za to, Âże nie "gwiazdorzy" jak niektĂłre panie z tvn24.
pytanie
- ktĂłre panie :mhm:
Gal:
a skÂąd ty wiesz, Âże byÂła w Iraku? ja Jej jakoÂś nie pamiĂŞtam z relacji stamtÂąd... chyba coÂś Ci sie pomieszaÂło...
Nie koniecznie musiaÂło jej tam nie byĂŚ :mhm: -kobiety teÂż zwiedzajÂą rejony walk
Gal
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: środa 29 lis 2006, 10:29

Post autor: Gal »

NIc sie nie pomeiszalo. Byla w Iraku.

A tematy ratownicze na pewno sa jej bliskie, chocby dlatego, ze sama jest ratownikiem wodnym.
filmowka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 20:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: filmowka »

adam: nie chcĂŞ rzucaĂŚ nazwiskami, Âżeby nikogo nie uraziĂŚ. swoje wiem, ale szanujĂŞ poglÂądy innych.

gal: skÂąd czerpiesz wiedzĂŞ? skÂąd wiesz, Âże Aga jest ratownikiem wodnym? moÂżna jÂą gdzieÂś spotkaĂŚ na plaÂży? 8)
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

Ta babka dziaÂła mi na nerwy mĂłwiÂąc szczerze. Jej relacje nudzÂą. Nigdy mnie nie zaciekawiÂła. Wczorajsza relacja z WÂłocÂławka byÂła tragiczna. Reporterzy z TVP3 Bydgoszcz lepiej siĂŞ wykazali.
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
Gal
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: środa 29 lis 2006, 10:29

Post autor: Gal »

filmowka pisze:adam: nie chcĂŞ rzucaĂŚ nazwiskami, Âżeby nikogo nie uraziĂŚ. swoje wiem, ale szanujĂŞ poglÂądy innych.

gal: skÂąd czerpiesz wiedzĂŞ? skÂąd wiesz, Âże Aga jest ratownikiem wodnym? moÂżna jÂą gdzieÂś spotkaĂŚ na plaÂży? 8)
No od niej.
Jesli na plazy, to nad zalewem zegrzynskim :)
filmowka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 20:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: filmowka »

Kosik pisze: Wczorajsza relacja z WÂłocÂławka byÂła tragiczna.
To prawda by³a tragiczna, bo o tragedii. Kosik, a jak tu relacjonowaÌ zabójstwo czteroletniej dziewczynki? A mo¿e opowiadaÌ ze szczegó³ami, jak mia³a rozp³atan¹ g³owê i by³a poÌwiartowana? To, ¿e reporterzy TVP opowiadali o tym, akurat mi siê nie podoba. Uwa¿am, ¿e TVN mia³ wiêksze wyczucie...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Obrazek Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

ZastaÂł siĂŞ cosik ten watek :lol: Trzeba go rozruszaĂŚ :lol:

No wiĂŞc stare, ale oryginalne ;)

Obrazek
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

"ÂŚwieÂżutkie" zdjĂŞcia z serwisu dziennikarze.info:

Obrazek

Obrazek
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

CoÂś Agnieszka jest dziÂś zaspana :D

Obrazek Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

PokazujÂą "mniej oficjalne" kawaÂłki z wczorajszej pracy Agnieszki.
Szkoda, Âże nie mogĂŞ przekazaĂŚ gÂłosu, a raczej zabĂłjczego Âśmiechu Agnieszki. Agnieszka rozbawiona do Âłez :lol2:
Obrazek Obrazek
Obrazek
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Pod czas jednej relacji to parasol siĂŞ jej zwinoÂł :devil:
Ale dziewczyna dzielnie wybrneÂła :brawa:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Bardzo podobajÂą mi siĂŞ dzisiejsze relacje Agnieszki spod klasztoru b. siĂłstr betanek.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości