Plany wakacyjne forumowiczów

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Plany wakacyjne forumowiczĂłw

Post autor: khornik »

Postanowi³em za³o¿yÌ ten temat bo za miesi¹c ju¿ wakacje (dla studentów gdzieœ za 2 miesi¹ce - wspó³czucia). Podzielmy sie na tym forum swoimi planami wakacyjnymi planami i... marzeniami. Pamiêtajmy, ¿e nawet wakacje w domu mo¿na fajnie zaplanowac. Moje wakacje przebiegn¹ jak zwykle - ost. tydzieù czerwca i pierwszy tydzieù lipca u rodziny w Borach Tucholskich, potem ca³y lipiec w domu, dwa tygodnie obozu w górach i w ostatnim tyg. sierpnia wyjazd gdzieœ z rodzicami. A jakie s¹ wasze plany? Co mo¿ecie doradziÌ innym w planowaniu wakacji? Zapraszam do dyskusji :)
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Dared00

Post autor: Dared00 »

Dwa tygodnie lipca na koloniach w MrzeÂżynie, a tak to byczenie sie w Tychach :)
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Ja pewnie bĂŞdĂŞ oglÂądaÂł TVN ( jak zÂłapie u babki) a pozatym nic dopiero we wrzeÂśniu jade na wypoczynek
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

A ja w³aœnie wróci³am ze s³onecznej Sycylii. :evil: Wycieczka by³a lux: 2 noce spêdzone w trzecim domu tzn na lotnisku, uczulenie na siarkê i niemo¿noœÌ wejœcia na Etnê. Ale wycieczka mia³a te¿ swoje dobre strony np zobaczy³am erupcje wulkanu Stromboli i piêkne miejscowoœci Cefalu i Taorminê. No i ludzie na wycieczce byli fajni. :D W sierpniu pojadê jescze do Krakowa do rodziny i to najprawdopodobniej bêdzie koniec moich wakacji. :( Niestety muszê przygotowaÌ siê do kampanii wrzeœniowej. :(
j23nadaje
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: piątek 28 lip 2006, 20:14

Post autor: j23nadaje »

8) Morze mam 10km od domu ,wiĂŞc odpada ,wolne mam dopiero w listopadzie ,moÂże ParyÂż?kto wie:)
Najlepsze kasztany są na placu Pigal:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości