[TVN] Hela w opałach

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mo¿e Ciebie nie zachêci³ mnie tak. :P Bêdê ogl¹daÌ a¿ bêdzie siê coœ dziaÌ, a jak zrobi siê tak nudo jak w dennym serialu "Anio³ Stró¿" to pewnie przestanê. A wynik dobry jak na premierê. :> Jednak zawsze mog³o byÌ lepiej... :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Serial niczego sobie- Guzik sparwdza sie w roli Heli.. Troszke te dzieciak z fryzurka na jerza byÂł sztuczny -ale to jeszcze dzieciak...A erszta fajna - muzyczka, wykonanie - cos a la Niania.. O wile lepsze od anioÂła strĂłza :) :) :) Fajnie sie nawet oglada - noo i duzy wynik ogladalnoÂści jak na niedzile o 18.30 :D Ktos wie jaki wynik miaÂła "niania" w dniu swojej premiery??
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Greg Haus pisze:Ktos wie jaki wynik miaÂła "niania" w dniu swojej premiery??
O wiele wiĂŞkszy:
tvn.pl pisze:1 niania 10 wrz 2005 20:04 3 173 900 8,90%
Jednak czas nadawania "Niani" jest atrakcyjniejszy od "Heli w opaÂłach". :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Dared00

Post autor: Dared00 »

No có¿... wczoraj ogl¹da³em powtórkê "Heli w opa³ach", i muszê przyznaÌ, ¿e serial bardzo mi siê podoba³! Dobrze nakrêcony, nie nudzi³o siê przy nim jak przy "Aniole stró¿u", po prostu fajnie. Podoba³ mi siê za to pomys³, w jakim wyœwietlano koùcowe napisy. Dziêki temu mo¿na by³o wyœwietliÌ dodatkowe sekundy serialu. :)

Makaron z przecierem pomidorowym, mniam! :D
anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Post autor: anty-moher »

moim zdaniem to Hela jest zatrwa¿aj¹co nudna i przewidywalna. Coœ w typie Anio³a Stró¿a.
I
magda992
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: sobota 02 wrz 2006, 15:19

--

Post autor: magda992 »

Mi siĂŞ "Hela w opaÂłach" nie spodobaÂła :spiewa: :hmm: Nuda, nuda i ejszcze raz nuda ! Chyba przerzuce siĂŞ na Kiepskich i na "Faceci do wziĂŞcia" :P
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Ja obejrza³em wczoraj 'Helê' i serial podoba³ mi siê, lecz nie zachêci³ mnie do obejrzenia kolejnego odcinka :] Humor trochê w rodzaju 'Rodziny Zastêpczej', dobry serial familijny do ogl¹dania z dzieÌmi. I dla m³odych i dla starszych. Ja niestety siê nie przekona³em, ale myœlê, ¿e ol¹dalnoœÌ bêdzie zadowalaj¹ca :]
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

"Halka..." zyskuje coraz wiêksz¹ sympatiê u widzów. :D Winiki ogl¹dalnoœci rosn¹ - 2 129 879 :arrow: 2 252 121 :arrow: 2 572 964 Jeœli taki wzrost sie utrzyma za parê ogcink³ów wynik bêdzie bardzo dobry. Ju¿ teraz "Hela w opa³ach" wygrywa z innym komediowym serialem, który jest nadawany w tej samej godzinie na TVP 1 - "Faceci do wziêcia". :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

za parê ogcink³ów wynik bêdzie bardzo dobry
Ten wynik juÂż jest bardzo dobry. O tej porze 2,6 mln to na prawdĂŞ nieÂźle. Konkurencja ma mniejsze wyniki (TVP1 emituje wtedy "FacetĂłw do wziĂŞcia", TVP2 "PanoramĂŞ", a Polsat "Wydarzenia" i chyba koĂącĂłwkĂŞ "Grasz czy nie grasz").
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

RzeczywiÂście jest bardzo dobrze. :D MyÂślaÂłem, Âże "Hela..." wygrywa tylko z TVP1, a ona pokonaÂła wszystkich. :D
Press pisze:RĂłwnieÂż nowy serial TVN-u ”Hela w opaÂłach” wygraÂł rywalizacjĂŞ z programami konkurencyjnych stacji. Jego pierwsze trzy odcinki miaÂły Âśrednio 2,3 mln widzĂłw (22,65 proc. udziaÂłu w rynku). W tym czasie (niedziela, 18.30-19) najbliÂżej lidera byÂła TVP 2 – 2,2 mln widzĂłw (22,47 proc.). Jedynka zgromadziÂła 1,9 mln widzĂłw (19,01 proc.), a Polsat – 1,4 mln (14,47 proc.).
WiĂŞc to kolejny czas w ktĂłrym TVN jest gĂłrÂą. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Ale ogl¹dalnoœÌ "Facetów" te¿ wci¹¿ roœnie. Mo¿e im bardziej w zimê, tym wy¿sza bêdzie popo³udniowa ogl¹dalnoœÌ :roll: Ch³odne wieczory z 'Dwururk¹', 'Super Niani¹' i ' Hel¹ w opa³ach' :lol:
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

OglÂądnĂŞÂłam jeden odcinek i stwierdzam, Âże dowcipy w tym serialu sÂą maÂło Âśmieszne, niektĂłre wrĂŞcz ÂżenujÂące. Nie ma Âżadnych fajnych sytuacji. Niania jest o niebo lepsza. Chyba twĂłrcom "Heli w opaÂłach" zabrakÂło twĂłrczej weny.
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Dla mnie ten serial moÂże byĂŚ :roll: choĂŚ uwaÂżam, Âże "Niania" jest Âśmieszniejsza i zabawniejsza. :lol:
TVN-programowo najlepszy:D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

w porównaniu do amerykaùskiej Grace,Hela jest cienka.Przyjació³ka Heli gra nienaturalnie,i jeszcze wziêli mr Dubidu do serialu.nie mo¿na uciec od G¹ssowskiego,ten facet jest wszêdzie.nie wró¿ê temu serialowi konkretej kariery :grozi: :devil:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Fajnie, Âże w Heli zagraÂła Katarzyna Kwiatkowska-poraz pierwszy usÂłyszaÂłem jej naturalny gÂłos. :D
TVN-programowo najlepszy:D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości