[TVN] Hela w opałach

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Patrycio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 04 mar 2007, 17:05
Lokalizacja: Z tąt
Kontakt:

Hela w opachaÂł

Post autor: Patrycio »

http://www.hela.onet.pl

nowy serial, ktĂłrego bohaterkÂą jest pracujÂąca matka sympatycznej gromadki. WÂłaÂśnie rozwiodÂła siĂŞ z mĂŞÂżem, zaczyna wiĂŞc Âżycie zupeÂłnie na nowo. RĂłwnieÂż to zawodowe, podejmujÂąc pracĂŞ w… elektorciepÂłowni. Samotnie wychowuje trĂłjkĂŞ rozbrykanych dzieci, dziĂŞki ktĂłrym nie raz jest w prawdziwych… opaÂłach.

serial nawet fajny czasami Âśmieszny .
Czyli wedÂług mnie taki sobie.

[ Komentarz dodany przez: terraX: Pon Mar 05, 2007 11:27 am ]
viewtopic.php?p=71506#71506
Co? Co? CO? no CO ?
Patrycio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 04 mar 2007, 17:05
Lokalizacja: Z tąt
Kontakt:

Post autor: Patrycio »

hela ? A moÂże byĂŚ . Nie jest najgorsze ale nie jest najlepszy ten serial :hyh: np. mniej humoru niÂż w niani ale moÂże byĂŚ.
Co? Co? CO? no CO ?
Arctica
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 22 paź 2006, 23:29
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Arctica »

Hela jest mniej przerysowana niÂż Niania.
"Natura kobieca jest jak morze: z jednej strony poddaje się najsłabszemu, najcichszemu naciskowi, z drugiej - dźwiga najcięższe ciężary".
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Jak informuje tvn.pl ruszajÂą zdjĂŞcia do trzeciej serii 'Heli w opaÂłach'.
W nowych odcinkach emitowanych jesieni¹ zobaczymy m.in.: Emiliê Krakowsk¹, Bartosza Obuchowicza, Micha³a Koterskiego, Marysiê Góralczyk, Joannê ¯ó³kowsk¹ i £ukasza Nowickiego.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

fajnie , Âże bedzie Misiek Koterski ^^ to moÂże byĂŚ ciekawe..

a co do samego serialu 'Hala..' to jedne odcinki sÂą bardzo Âśmieszne a drugie mnie i czasem nudne..jak narazie wole nianie
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

POpieram pisze:Jak informuje tvn.pl ruszajÂą zdjĂŞcia do trzeciej serii 'Heli w opaÂłach'.
W nowych odcinkach emitowanych jesieni¹ zobaczymy m.in.: Emiliê Krakowsk¹, Bartosza Obuchowicza, Micha³a Koterskiego, Marysiê Góralczyk, Joannê ¯ó³kowsk¹ i £ukasza Nowickiego.
A co to sÂą za ludzie pewnie w telenowelach samych grajÂą
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tak, szczegĂłlnie MichaÂł Koterski w samych telenowelach gra. :devil:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Serial jesieniÂą straciÂł widzĂłw
Trzecia seria sitcomu 'Hela w opaÂłach', ktĂłrÂą w niedzielne wieczory pokazuje TVN, ma mniejszÂą widowniĂŞ niÂż emitowana rok temu premierowa odsÂłona komediowej produkcji. Jednak w porze nadawania serialu TVN notuje lepsze wyniki niÂż Polsat.

PiĂŞĂŚ dotychczas pokazanych odcinkĂłw nowej serii "Heli w opaÂłach" obejrzaÂło Âśrednio 2,24 mln osĂłb - wynika z danych AGB Nielsen Media Research przygotowanych dla Wirtualnemedia.pl. UdziaÂły stacji w rynku wyniosÂły 18,84 proc. (w grupie 4+) i 20,31 proc. (w grupie 16-49).

Lepsze wyniki serial notowaÂł rok temu, gdy TVN nadawaÂł jego premierowÂą seriĂŞ. PiĂŞĂŚ pierwszych jej odcinkĂłw przyciÂągnĂŞÂło przed telewizory przeciĂŞtnie 2,54 mln osĂłb, a udziaÂły wyniosÂły odpowiednio 22,51 proc. i 26,89 proc.
ÂźrĂłdÂło: wirtualnemedia.pl
Przypuszczam, Âże serial siĂŞ juÂż widzom po prostu znudziÂł :mhm:
harry
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: środa 19 lip 2006, 15:10

Post autor: harry »

No ostatnio 'Hela w opaÂłach' radzi sobie naprawdĂŞ nieÂźle ;)
Orientuje siĂŞ ktoÂś czy bĂŞdzie nastĂŞpna seria???
no byÂłoby fajnie ;D
mexodio
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: środa 03 paź 2007, 20:48

Post autor: mexodio »

harry pisze:No ostatnio 'Hela w opaÂłach' radzi sobie naprawdĂŞ nieÂźle ;)
Orientuje siĂŞ ktoÂś czy bĂŞdzie nastĂŞpna seria???
no byÂłoby fajnie ;D
Czytaj uwaÂżnie temat:
POpieram pisze:Jak informuje tvn.pl ruszajÂą zdjĂŞcia do trzeciej serii 'Heli w opaÂłach'.
W nowych odcinkach emitowanych jesieni¹ zobaczymy m.in.: Emiliê Krakowsk¹, Bartosza Obuchowicza, Micha³a Koterskiego, Marysiê Góralczyk, Joannê ¯ó³kowsk¹ i £ukasza Nowickiego.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

PrzecieÂż teraz leci 3 seria :P
harry
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: środa 19 lip 2006, 15:10

Post autor: harry »

mexodio pisze:
harry pisze:No ostatnio 'Hela w opaÂłach' radzi sobie naprawdĂŞ nieÂźle ;)
Orientuje siĂŞ ktoÂś czy bĂŞdzie nastĂŞpna seria???
no byÂłoby fajnie ;D
Czytaj uwaÂżnie temat:
POpieram pisze:Jak informuje tvn.pl ruszajÂą zdjĂŞcia do trzeciej serii 'Heli w opaÂłach'.
W nowych odcinkach emitowanych jesieni¹ zobaczymy m.in.: Emiliê Krakowsk¹, Bartosza Obuchowicza, Micha³a Koterskiego, Marysiê Góralczyk, Joannê ¯ó³kowsk¹ i £ukasza Nowickiego.
Czytaj uwaÂżnie temat:
kamilo pisze:Serial jesieniÂą straciÂł widzĂłw
Trzecia seria sitcomu 'Hela w opaÂłach', ktĂłrÂą w niedzielne wieczory pokazuje TVN, ma mniejszÂą widowniĂŞ niÂż emitowana rok temu premierowa odsÂłona komediowej produkcji. Jednak w porze nadawania serialu TVN notuje lepsze wyniki niÂż Polsat.

PiĂŞĂŚ dotychczas pokazanych odcinkĂłw nowej serii "Heli w opaÂłach" obejrzaÂło Âśrednio 2,24 mln osĂłb - wynika z danych AGB Nielsen Media Research przygotowanych dla Wirtualnemedia.pl. UdziaÂły stacji w rynku wyniosÂły 18,84 proc. (w grupie 4+) i 20,31 proc. (w grupie 16-49).

Lepsze wyniki serial notowaÂł rok temu, gdy TVN nadawaÂł jego premierowÂą seriĂŞ. PiĂŞĂŚ pierwszych jej odcinkĂłw przyciÂągnĂŞÂło przed telewizory przeciĂŞtnie 2,54 mln osĂłb, a udziaÂły wyniosÂły odpowiednio 22,51 proc. i 26,89 proc.
ÂźrĂłdÂło: wirtualnemedia.pl
ponawiam pytanie o nastĂŞpnÂą seriĂŞ Heli ;)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

harry pisze:Orientuje siĂŞ ktoÂś czy bĂŞdzie nastĂŞpna seria???
Nie byÂło Âżadnej oficjalnej informacji na ten temat. Ale tak myÂślĂŞ, Âże "Hela w opaÂłach" doczeka siĂŞ dalszej kontynuacji...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

mexodio pisze:
harry pisze:No ostatnio 'Hela w opaÂłach' radzi sobie naprawdĂŞ nieÂźle ;)
Orientuje siĂŞ ktoÂś czy bĂŞdzie nastĂŞpna seria???
no byÂłoby fajnie ;D
Czytaj uwaÂżnie temat:
POpieram pisze:Jak informuje tvn.pl ruszajÂą zdjĂŞcia do trzeciej serii 'Heli w opaÂłach'.
W nowych odcinkach emitowanych jesieni¹ zobaczymy m.in.: Emiliê Krakowsk¹, Bartosza Obuchowicza, Micha³a Koterskiego, Marysiê Góralczyk, Joannê ¯ó³kowsk¹ i £ukasza Nowickiego.
Trzecia seria w³aœnie leci - to Ty czytaj uwa¿nie: "W nowych odcinkach emitowanych jesieni¹", albo "zobaczymy m.in.: Emiliê Krakowsk¹, Bartosza Obuchowicza, Micha³a Koterskiego, Marysiê Góralczyk, Joannê ¯ó³kowsk¹ i £ukasza".
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

harry juÂż wiadomo, Âże zdjĂŞcia do IV serii "Heli w opaÂłach" rozpocznÂą siĂŞ w styczniu 2008. ;) Teraz trwajÂą prace nad scenariuszem.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości