Wakacje w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Niestety dot. to takze tvn-u - od wczoraj rano leca powtorki Na Wspolnej :/
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i to chyba byÂło zapowiadane... :>

No i zgadzam siê trochê z kaylah. Te¿ mnie denerwuje to, ¿e nic nie ma w tv, ale te¿ trzeba zrozumieÌ, ¿e ludzie z telewizji te¿ musz¹ mieÌ wakacje. Np. tacy aktorzy z "Na Wspólnej" oni chyba codziennie nagrywaj¹ sceny do kolejnych odcinków serialu i raczej nie maj¹ zbyt du¿o wolnego czasu. :> :) Trzeba uzbroiÌ siê w cierpliwoœÌ i przeczekaÌ te 2 miesi¹ce... :D A w tv czasem siê coœ ciekawego znajdzie - np. w dobrych porach teraz s¹ zagraniczne seriale. ;) Co do konkurencji to myœlê, ¿e stacje na to nie patrz¹, bo bardziej liczy siê konkurencja miedzy stacjami w kraju, a nie z Europejskimi itp.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:Np. tacy aktorzy z "Na WspĂłlnej" oni chyba codziennie nagrywajÂą sceny do kolejnych odcinkĂłw serialu i raczej nie majÂą zbyt duÂżo wolnego czasu. :>
Mieli dÂłuÂższÂą przerwĂŞ w lutym i to dla nich jest chyba najodpowiedniejsza pora na wakacje - mniej ludzi itp.
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

PowtĂłrki powtĂłrkami, sam jednak twierdzĂŞ, Âże wakacyjna ramĂłwka TVN najgorsza nie jest :) Przez caÂły dzieĂą co prawda nie ma co oglÂądaĂŚ, ale wieczory prezentujÂą siĂŞ caÂłkiem ciekawie (sÂą wyjÂątki, np poniedziaÂłki z "Mamy CiĂŞ" i "Ciao Darwin", ileÂż moÂżna?! :evil: ).

Chcia³em siê wkrêciÌ w "The OC" - "¯ycie na fali", jednak pora w ogóle mi nie pasuje, o 14. w wakacje w domu siedzia³ nie bêdê, z seriali zerkaÌ wiêc bêd¹ na "Bez œladu" (niektóre epizody naprawdê udane) i "Monka" w niedzielê. Z powtórek to chêtnie w³¹czê w czwartki "Magdê M." - opinie na temat tej produkcji sa ró¿ne, ja przy tym serialu nieŸle odpoczywam (lekki, przyjemny, w sam raz) :D

Sporo fajnych i popularnych tytu³ów filmowych w to lato. TVN chwali siê (w specjalnej reklamówce) "Apollem 13", "Polowaniem na Czerwony PaŸdziernik", "Terminatorem 2". "Ch³opcami z ferajny" 8) Wiele filmów obejrzê: chocia¿by po raz kolejny "Totaln¹ magiê", "Podró¿ przedœlubn¹" (oba z Sandra Bullock :*), "Mi³oœÌ jak narkotyk" (Meg Ryan, z ni¹ poka¿¹ te¿ "Dowód ¿ycia"), "Vanillê Sky", "Miejski ob³êd" czy "JeŸdŸca bez g³owy" (po raz pierwszy, gdy by³a premiera zasn¹³em) :D
FuX
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: piątek 07 lip 2006, 18:19

Ech

Post autor: FuX »

Mi siĂŞ wakacyjna ramĂłwka TVNu kompletnie nie podoba! PowtĂłrka za powtĂłrkÂą! NowoÂści moÂżna zliczyc na palcach u jednej rĂŞki!
JuÂż tak sobie myÂśle, Âże moÂżna byÂło wykupic emisje 10 seriali i programow rozrywkowych ze Stanow Zjednoczonych i Wielkiej Brytani, tak jak to zrobil Polsat typu: Amerykanska Ksiezniczka, Dom nie do poznania, Moj tlusty Szeg, itd. :)
tristan1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 08 gru 2005, 19:45

Wakacje w TVN

Post autor: tristan1 »

TVN niechce inwestowaĂŚ w wakacyjna ramĂłwkĂŞ, dlatego (tak przypuszczam),Âże musza duÂżo zainwestowaĂŚ na platformĂŞ ITI i na dwa nowe kanaÂły.TVN ma teÂż sporo wydatku na Sopot Festival 2006 a w tym na Eltona Johna i na Katie Maleua. :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

PrzecieÂż TVN nigdy nie inwestowaÂł w wakacyjnÂą ramĂłwkĂŞ. :> I raczej gdyby nie powstawaÂła platforma ITI, dwa nowe kanaÂły to pewnie byÂłoby tak samo. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

Sporo fajnych i popularnych tytu³ów filmowych w to lato. TVN chwali siê (w specjalnej reklamówce) "Apollem 13", "Polowaniem na Czerwony PaŸdziernik", "Terminatorem 2". "Ch³opcami z ferajny" 8) Wiele filmów obejrzê: chocia¿by po raz kolejny "Totaln¹ magiê", "Podró¿ przedœlubn¹" (oba z Sandra Bullock :*), "Mi³oœÌ jak narkotyk" (Meg Ryan, z ni¹ poka¿¹ te¿ "Dowód ¿ycia"), "Vanillê Sky", "Miejski ob³êd" czy "JeŸdŸca bez g³owy" (po raz pierwszy, gdy by³a premiera zasn¹³em) :D[/quote]

no no jeÂździec bez gÂłowy odlot heheh ja dotrwaÂłem :PO:P:P
TVN innowacja i nowoczesność...
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

oferta filmowa TVNu nie jest zÂła. Nawet pana Hermaszewskiego zaangaÂżowali do reklamy Apolla 13. Najbardziej mnie interesuje dlaczego zdjĂŞli No to Gramy. Program ostawal troche od tych innych call-tv ktore robia z ludzi juz totalnych idiotoq.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
MACIEK23
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 17:27

Post autor: MACIEK23 »

Nawet pana Hermaszewskiego zaangaÂżowali do reklamy Apolla 13.
A czy czasem tego zwiastuna nie puszczali juÂż we wczeÂśniejszych latach? :? Czasem tak jest bo prawdopodobnie tvn archiwizuje swoje zwiastuny. MoÂżna zobaczyĂŚ ten sam zwiastun zapowiadajÂący ten sam film czy program ktĂłry leciaÂł np. rok temu.
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Raczej nie. Apolo 13 chyba byÂł z 1,5 roku temu i nie przypominam sobie aby reklamowaÂł MirosÂław Hermaszewski. DuÂżo zwiastunĂłw rzeczywiÂście archiwizujÂą i nie mĂŞczÂą sie nagrywajÂąc je po raz kolejny.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

O w TVN w wakacje pojawi siê kolejna nowoœÌ:
tvn.tivi.pl pisze:31 lipca telewizja TVN wyemituje pierwszy odcinek serialu dokumentalnego „Katastrofy w przestworzach”. Jest to serial, ktĂłry pokazuje prawdziwe oblicza tragicznych lotĂłw, ktĂłre rekonstruowane sÂą minuta po minucie. Stacja TVN pokaÂże 12 odcinkĂłw serialu, kaÂżdy z nich emitowany bĂŞdzie w poniedziaÂłek o godzinie 22.05.
Zapowiada siĂŞ bardzo ciekawie. :P No i godzina dobra. :D Program jak widzĂŞ zastÂąpi "Ciao Darwin" - dobry ruch. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

OglÂądaÂłem ten serial w Discovery i mogĂŞ go poleciĂŚ absolutnie wszystkim, jest bardzo dobrze zrobiony. ÂŚwietna rekonstrukcja zdarzeĂą, znakomite efekty. Trwa ok. godziny. No i nie tylko w wakacje. W wakacje tylko 5 odcinkĂłw, zostanie wiĂŞc jeszcze 7. :D CzyÂżby we wrzeÂśniu? :D Ale to pewnie o 22.30 - po SMS.
zagubiony
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sobota 03 cze 2006, 13:44

Post autor: zagubiony »

Marcin pisze:OglÂądaÂłem ten serial w Discovery i mogĂŞ go poleciĂŚ absolutnie wszystkim, jest bardzo dobrze zrobiony. ÂŚwietna rekonstrukcja zdarzeĂą, znakomite efekty. Trwa ok. godziny. No i nie tylko w wakacje. W wakacje tylko 5 odcinkĂłw, zostanie wiĂŞc jeszcze 7. CzyÂżby we wrzeÂśniu? Ale to pewnie o 22.30 - po SMS
No chyba raczej na National Geographic a nie na discovery.

A co do tego programu to fajny jest.trzyma w napieciu.:D:D:D::D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości