Polskie sieci kablowe.

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Polskie sieci kablowe.

Post autor: khornik »

Postanowi³em za³o¿yÌ ten temat, gdy¿ wielu forumowiczów odbiera kana³y TVN w³aœnie dziêki "kablówkom". Co o nich s¹dzicie? Jaike s¹ wady i zalety - co lepsze kablówka czy platforma cyfrowa?. Ja mam Multimedia i muszê przyznaÌ, ¿e to ma wady i zalety. Wad¹ jest to, ¿e zazwyczaj, gdy wprowadzaj¹ now¹ pozycjê programow¹ wyrzucaj¹ z oferty inny program, np. dodano Planete, ale zrezygnowano z National Geographic. Zalet¹ jest to, ¿e wiêkszoœÌ kana³ów w sieciach kablowych to naprawdê dobre programy, a nie jak w platformach pomieszanie dobrych i z³ych. Wiadomo, ¿e sieci wprowadzaj¹ zazyczaj max. 70 programów, wiêc zazwyczaj wybieraj¹ te najlepsze. A jakie s¹ Wasze doœwiadczenia z sieciami kablowymi?
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
***Meredith***
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: niedziela 04 cze 2006, 20:55
Lokalizacja: Cz-wa city =)

Post autor: ***Meredith*** »

Ja tam mam kablówk¹ i nie narzekam. Jak deszcze pada to mi chocia¿ obraz nie snie¿y. Wybór kana³ów nawet nawet :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

jak bym obstawia³ to wolê platformê, a mam kablówkê bo na platformie masz wybór jaki pakiet chcesz ogl¹daÌ czy tylko tam gdzie s¹ kana³y ogólnodostepne czy filmowe, itd wystarczy zadzwoniÌ do konsultanta a co najwa¿niejsze w C+ s¹ wszystkie kana³u TVN choÌ za platforme p³aci siê wiêcej ni¿ za kablówkê,. no có¿ cyfrowa jakoœ a kablówka szkoda gadaÌ ja tylko mmam TVN i TVN7 z grupy ITI a po zatym kana³y TVP, Polsat TV4, Puils, TELE5, trwan i pare obcojêzycznych
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości