Z D A Ł E M !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Dla OKE KrakĂłw taki: https://www.oke.krakow.pl/sio/login_form.php Jeszcze ÂŁomÂża ma swoje, a warszawka i reszta polski nie ma wcale. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Jak zwykle KrakĂłw rzÂądzi :D MaturĂŞ teÂż najlepiej zdali mieszkaĂący maÂłopolski. No i tylko KrakĂłw ma ten system o ktĂłrym mĂłwi Lukasz. :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
j23nadaje
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: piątek 28 lip 2006, 20:14

Post autor: j23nadaje »

No i cóz panie MODERATOR spó¿nione ale szczere gratulacje :D (ale wazelina),ale ja tu jestem nowicjusz 8) (mam nadziejê ¿e Romek nie pomóg³ :P ), z tego co mówi moja córka
ta caÂła matura to tylko wiĂŞksza klasĂłwka, ale nerwy sa jak zwykle :roll:
witamy w zaklĂŞtym krĂŞgu "dorosÂłoÂści" :lol:
Najlepsze kasztany są na placu Pigal:)
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

ZdaĂŚ mature to nie problem, gorzej dostaĂŚ siĂŞ na dzienne studia gdzie jest czĂŞsto 20 osob na miejsce, szczegĂłlnie w MaÂłopolsce :D
marcela5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: niedziela 07 maja 2006, 21:24
Lokalizacja: Kraków

Post autor: marcela5 »

W Krakowie zawsze by³ wy¿szy poziom szkó³ œrednich ni¿ w Warszawie :), wiêc wyniki nie mog³y byÌ inne :) gratuluje, a Giertychowi odwala -- mówi¹c ma³o delikatnie
Marcela

Maciek CRAZY :) :)

Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości