Anna Kleina

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Boreczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: poniedziałek 25 kwie 2005, 11:52
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: Boreczek »

Kubasz, jak to mowia, o gustach sie nie dyskutuje, jedni lubia masywne kobiety inni mniej. Postura Ani Kleiny jest wg mnie jak najbardziej OK.
Porownanie Ani do Beger bylo niezamierzone, to byl tylko przyklad, ale bije sie w piersi, mea cupla, wiecej nie bede tego robil ;)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

ostatnio oglÂądaÂłem anie i wyglÂądaÂłem AniĂŞ i wyglÂądaÂła o wieeeeeele koÂżystniej niÂż wczeÂśniej :brawa: :tanczy: :brawa: :tanczy: :hyh: :P

[ Dodano: Pon Sie 14, 2006 9:57 pm ]
wczoraj wyglÂądaÂła bardzo fajnie . taka moÂże byĂŚ :brawa: :tanczy: :brawa: :tanczy: :hyh:
Boreczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: poniedziałek 25 kwie 2005, 11:52
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: Boreczek »

Chcialbym zauwazyc, ze Anna Kleina, zawsze wyglada bardzo atrakcyjnie, i obojetnie o czym mowi, czy to o wypoczynku Braci na Helu, czy tez o jakims bardziej powaznym wydarzeniu.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Ania wystĂŞpuje jako prezenterka??? czy tylko jest reporterkÂą -pytam bo nigdy nie widziaÂłem jej w warszawskim studio :hmm: :hmm: :uhh: :uhh:
Boreczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: poniedziałek 25 kwie 2005, 11:52
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: Boreczek »

Tylko jako reporterka :( Szefowie TVN wola stawiac na innych, a moze by sie sprawdzila jako prezenterka, lepiej niz inni ;)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

MoÂże nie chce jeÂżdziĂŚ do warszawy bo tu u nas straszne badziewie -peÂłno politykĂłw .Pewnie dziewczyna nie chce sobie szargaĂŚ nerwĂłw z tymi debilami
Boreczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: poniedziałek 25 kwie 2005, 11:52
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: Boreczek »

Mysle, ze politycy powinni sie cieszyc, ze Anna Kleina nie bedzie przeprowadzac z nimi wywiadow, poniewaz czuli by sie jeszcze bardziej zagrozeni przez dociekliwosc niz u Magdy Sakowskiej ;)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Dziœ wys³ali Annê Kleinê(niem.Klajna :mhm: )do Olsztynka,gdzie z przyczepy spad³y ule.Mam nadziejê,¿e pszczó³ki-maje nie zrobi³y jej krzywdy :D
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Boreczek proszĂŞ wybacz :rydzyk: :rydzyk:
Dla mnie Ania jest trochê za chuda myœlê ¿e pszczó³ki nieco by poprawi³y jej wygl¹d. :spiewa: :spiewa: :spiewa:
Nieco by siĂŞ zaokrÂągliÂła :spiewa: :spiewa:
Boreczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: poniedziałek 25 kwie 2005, 11:52
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: Boreczek »

Jak pisalem wyzej: de gustibus non est disputandum. Jednym podoba sie osoba "duza" innym nie, trudno. I jak mozna tak zle zyczyc Ani aby jÂą pszczolki pogryzly :uhh: nic tylko wziac i sprac :lol:
No i musze sie pochwalic, dzisiaj o 10 w serwisie Anna Kleina uzyla zwrotu, ktory ja ostatnio wpisalem na forum: mea culpa, a to oznacza, ze chyba czyta tutaj posty 8)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

mea maxima maaaxima culpa,Âże tego nie widziaÂłem w tv :cry:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Nie ÂżyczyÂłem jej pokÂąsania przez pszczoÂły-przynajmniej nie miaÂłem takiego zamiaru.Jak ktoÂś nie jest uczulony to jedna nie zaszkodzi :spiewa:
Boreczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: poniedziałek 25 kwie 2005, 11:52
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: Boreczek »

No ja mysle :P jak mozna chciec aby Anne Kleine uzadlily pszczoly :D ToÂż to sziok, jak by powiedzial Kazimierz Pawlak.
A dzisiaj fajna rozmowe miala Ania z panem Jozefem na wizji :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

ale siê Ani Kleinie dziœ dosta³o.relacjonowa³a spotkanie ludzi popieraj¹cych PiS w Stoczni Gdaùskiej,a wszyscy czekali na Jarka K.a ochrzan od nich dosta³a taki,¿e poda³a z³¹ iloœÌ osób,którzy pojawili siê na tym wiecu.bo ich nie by³o kilka tysiêcy,ale kilkadziesi¹t ;) a póŸniej,mówi³a,¿e TVN24 zarzucono te¿,¿e jest nieobiektywna.Ale Ance musia³o siê najgorzej oberwaÌ :o
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Boreczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: poniedziałek 25 kwie 2005, 11:52
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: Boreczek »

Tak sobie ostatnio myslalem, czy nie napisac tutaj postu: Gdzie jest Anna Kleina? :) A wczoraj prosze relacja z wiecu poparcia dla premiera w wykonaniu Anny :)

A co do tego ze sfrustrowani ludzie akurat swoje zale wylali na Anie i TVN24, no coz, nalezy sie tylko cieszyc, ze wsrod wyborcow PiS i sluchaczek Radia Maryja, TVN24 wzbudza jak najbardziej "pozytywne" emocje ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 15 gości