Sylwia Majcher

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Nie posądzałbym Cie o to
One prezentują chociaż jakiś poziom, je ogląda się z przyjemnością, one nie są takie... nudne i bezbarwne. :lol2:
Sylwia jest prawie zawsze zadowolona
Bo prawie zawsze ma jakieś ciekawostki. Wielki plus za to, że jest naturalna. :spiewa:
To by mogło byc dobre
Myślę, że bardzo sprawdziłaby się przed ekranem, omawiając tematy i łącząc się z reporterami. A to już jest namiastka prezenterki. :tanczy:
I za to powinien Ją ktos wreszcie docenić
Trochę bardziej szczegółowo dałem o tym do zrozumienia powyżej. :spiewa:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:One prezentują chociaż jakiś poziom, je ogląda się z przyjemnością, one nie są takie... nudne i bezbarwne.
I Ty brutusie przeciwko Marcinowi :grozi: Kiedyś podobno z nim rozmawiałeś..
Bo prawie zawsze ma jakieś ciekawostki. Wielki plus za to, że jest naturalna.
No jest,tego Jej nie można odmówić.Tylko pewnie nie wszystkim się to podoba-ta Jej bezposredniość :stop:
Myślę, że bardzo sprawdziłaby się przed ekranem, omawiając tematy i łącząc się z reporterami. A to już jest namiastka prezenterki.
Ja bym Ją widział w Poranku,ale jako prowadzaca a nie w serwisach :lol2: Gadułą jest?Jest-sama to przyznała :lol2: Więc miała by pole do popisu.Dalej:potrafi z ludzmi rozmawiać tzw. prostymi jak i wymagającymi wiekszej wiedzy o świecie :tanczy: Skoro Anita już definitywnie się pożegnała z Porankiem pora pomyśleć o kimś nowym :aniol: Żeby panowie się tam tak pewnie nie czuli :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:I Ty brutusie przeciwko Marcinowi Kiedyś podobno z nim rozmawiałeś..
Jak chcesz, żebym się do tego ustosunkował, to rozwiń to. :rozglada:
No jest,tego Jej nie można odmówić.Tylko pewnie nie wszystkim się to podoba-ta Jej bezposredniość
Jeszcze się taki nie narodził... :spiewa:
Ja bym Ją widział w Poranku,ale jako prowadzaca a nie w serwisach Gadułą jest?Jest-sama to przyznała
Normalnie Kuźniar 2. :lol2:
Więc miała by pole do popisu.Dalej:potrafi z ludzmi rozmawiać tzw. prostymi jak i wymagającymi wiekszej wiedzy o świecie Skoro Anita już definitywnie się pożegnała z Porankiem pora pomyśleć o kimś nowym Żeby panowie się tam tak pewnie nie czuli
Może za kilka lat to pobożne życzenie się ziści. :tanczy:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Jak chcesz, żebym się do tego ustosunkował, to rozwiń to.
Uwaga rozwijam :lol2: Pisałem o Zebrowskim,a nie :spiewa: Mówiłeś,że jest nudny-odniosłem takie wrażenie.A kiedyś pisałeś ,że z nim rozmawiałeś :rozglada: Ja nie lubie gadać z nudziarzami :nie: Ale mogło tak być,że z nim pogadałes i pomyślałes nigdy więcej :lol2:
Jeszcze się taki nie narodził...
..co by wszystkim dogodził :rozglada: Tak to leciało :rozglada:
Normalnie Kuźniar 2.
Mowa 8)
Może za kilka lat to pobożne życzenie się ziści.
Optymista,nie ma co :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Uwaga rozwijam Pisałem o Zebrowskim,a nie Mówiłeś,że jest nudny-odniosłem takie wrażenie.A kiedyś pisałeś ,że z nim rozmawiałeś
To, że z nim rozmawiałem nie musi oznaczać, że go mam tylko chwalić. Facet live jest bardzo fajny, sympatyczny, żywiołowy, charyzmatyczny itd. Nie przeczę. Ale ten, którego widzę na antenie jest zupełnie inny i piszę, co sądzę. Nie będę przecież przy każdej wypowiedzi zaznaczał, że z nim rozmawiałem i przez to ma u mnie taryfę ulgową. :rozglada:
Ja nie lubie gadać z nudziarzami Ale mogło tak być,że z nim pogadałes i pomyślałes nigdy więcej
Tak jak napisałem powyżej, Marcin ma 2 twarze. Przy tej na co dzień, odniosłem wrażenie, że jak na dziennikarza jest nieśmiały. Do tego zestresowany i boi się eksperymentować - dodać jakiegoś pazura. I jest przez to tak jak jest. :spiewa:
Pisząc o Marcinie, byłem przekonany, że masz na myśli :spiewa:
Optymista,nie ma co
No dobrze, za kilkanaście. :roll:

PS. Sorry za ten off-topic. :stop:
Ostatnio zmieniony poniedziałek 02 cze 2008, 16:55 przez Camilo, łącznie zmieniany 2 razy.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:PS. Sorry za ten off-topic.
Ja też sorry :stop: Tak do końca nie o to mi chodziło,ale to ciężko wyczuć wielowątkową myśl :stop: Wyraziłeś zdanie i wystarczy :aniol: Następnym razem piszemy wyłącznie o Sylwii w tym wątku!
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Słowo stało się ciałem. :lol2: Tak jak wczoraj przewidziałem Sylwia już dziś przed ekranem odpytuje reporterów. Nie brakuje też ciekawostek m.in o hotelu, w którym mieszkają nasi reprezentanci. :spiewa:
Obrazek Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Fajnie :D Pewnie jeszcze jutro i pojutrze będzie przedstawiać jakieś ciekawostki.A później odlot Błekitnym24 :tanczy: Jak Tvn24 nie ma praw do prezentacji bramek nawet,należy liczyć na opisy Sylwii,kto gdzie kopnął i jak :lol2: Kamilo już wkleił capsy,ale teza coś mam :arrow: :arrow:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zauważyłem,że w studio Sylwia jest taka bardziej uwazająca na to co mówi.Tak bardziej akcentująca-ale oczywiście w niczym mi to nie przeszkadza :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Sylwia Walendowska

Post autor: epsztajnek »

Nie wiem, czy to w "DnŻ" było powiedziane, ale w "DpD" okazało się, że Sylwia będzie "stałym elementem" studia piłkarskiego TVN24 razem z Lubaszenką i Tomaszewskim przez czas mistrzostw.
Obrazek Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Nie wiem, czy to w "DnŻ" było powiedziane, ale w "DpD" okazało się, że Sylwia będzie "stałym elementem" studia piłkarskiego TVN24 razem z Lubaszenką i Tomaszewskim przez czas mistrzostw.
Było mówione,ale szerzej przedwczoraj w 'DnŻ'.Zobaczycie,że Sylwia jako reporterka do zadań specjalnych świetnie zda futbolowy egzamin :szalony: Już dziś przyznała,że sporo czasu poświęciła na naukę piłkarskiego abecadła.
Poprostu cieszę się,że troszkę odetchnie od relacjonowania samych dramatów-a takie ostatnio tematy Jej się trafiały.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Sylwia w ''Euro Cafe'' :jupi:
Obrazek Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Sylwia Walendowska

Post autor: epsztajnek »

Po debiucie Sylwii myślałem, że codziennie będzie ubrana w patriotyczne kolory :lol2:
Obrazek Obrazek Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

No tak dzisiaj ubrana na błękitno-w kolorze studio :lol2: Z takich ciekawostek to zdradziła,że Jej pies owczarek niemiecki (co dodaje pikanterii) ma na imię Olivier Bierhoff :lol2: (taki piłkarz niemiecki,gdyby ktoś nie znał)Acha i dorobiła się pani od parzenia kawy,czego Jarosław Jej zazdrości :spiewa:
Poza tym tak dziwnie jak mówi do Tomaszewskiego "Janku" :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Sylwia Walendowska

Post autor: epsztajnek »

Rozpęd, wykop i.... gooooooool :brawa: :brawa: :brawa: Kuźniar chyba specjalnie rozstawił nogi :lol2:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Sylwia Walendowska

Post autor: Marcin »

Super, że Sylwię obsadzili w EuroCafe. Bardzo dobrze sobie radzi, miła odmiana. Bardzo miła.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości