ITI kupuje drużynę siatkarską

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

ITI kupuje druÂżynĂŞ siatkarskÂą

Post autor: pawell »

Media2 pisze:Nie jeden analityk rynku medialnego oniemia³, gdy Grupa ITI poinformowa³a o kupnie pierwszoligowej dru¿yny pi³karskiej - Legii Warszawa. Teraz spó³ka chce zaskoczyÌ po raz drugi, tym razem kupuj¹c dru¿ynê siatkarsk¹.

Nieoficjalnie mówi siê, ¿e z polsk¹ siatk¹ Grupa ITI ma doœÌ ambitne plany. Pocz¹tkowo z siatkówk¹ bêdzie mia³a ona niewiele wspólnego. PonoÌ Mariusz Walter, wspó³w³aœciciel zarówno Grupy ITI jak i pi³karskiej Legii Warszawa, chce podpisaÌ z Magdalen¹ Œliw¹ umowê, na mocy której najlepsza siatkarka Europy u¿yczy³aby swojego wizerunku w kampanii promocyjnej nowego kana³u sportowego, który pod robocz¹ nazw¹ TVN Sport mia³by zadebiutowaÌ ju¿ jesieni¹. Siatkarka ma tak¿e komentowaÌ transmitowane tam mecze.

NastĂŞpnie Grupa ITI chce kupiĂŚ jednÂą z polskich druÂżyn siatkarskich. MĂłwi siĂŞ, Âże mogÂłaby to byĂŚ WisÂła KrakĂłw, w ktĂłrej gra Magda ÂŚliwa. Po przejĂŞciu przez ITI, ÂŚliwa miaÂłaby zostaĂŚ menedÂżerem druÂżyny.
No to ITI zrobi nam siĂŞ firmÂą medialno - sportowÂą. :lol: MyÂślĂŞ, Âże to dobrze, Âże chcÂą zainwestowaĂŚ w siatkĂłwkĂŞ - ten sport robi siĂŞ coraz popularniejszy w Polsce dziĂŞki sukcesom naszych reprezentacji. :D I to moÂże przyciÂągnÂąc widzĂłw do ich kanaÂłu - oczywiÂście jak kupiÂą prawa... :roll:

P.S. i mamy potwierdzenie, ¿e bêdzie TVN Sport. :> Czyli od TVP Sport bêdzie siê ró¿niÌ jedna liter¹. 8)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Bardzo ciekawe. Legia, teraz siatkówka. Dzia³alnoœÌ sportowa ITI to raczej dzia³alnoœc presti¿owa, bo du¿ej kasy z tego nie ma. Pewnie teraz TVN bêdzie stara³ siê o prawa do transmisji PLS lub Ligi Œwiatowej dla swojego kana³u sportowego. Zbie¿noœÌ nazw uderzaj¹ca. Dobrze, ¿e chocia¿ TVP24 bêdzie jednak nazywa³ siê TVP Info.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości