TVN24 - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: matik »

Camilo pisze:We wtorek 20 października w TVN24, Polsat News, TVP Info i TVP1 debata ośmiu ogólnopolskich komitetów wyborczych jeśli po drodze nic się nie zmieni.
Możliwe też, że dojdzie też do debaty Szydło i Kopacz 16 października w TVN24. PiS wcześniej się zgodził, Platforma dopiero wczoraj, argumentując to tym, że PiS odmawia debaty w TVP. Istny cyrk...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: Camilo »

Na żółtym pasku w PN podają właśnie, że 19 października o 20.00 w TVP, TVN i Polsacie "rozmowa o Polsce" Beaty Szydło i Ewy Kopacz. Gospodarzami będą: Justyna Pochanke, Jarosław Gugała i Piotr Kraśko.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: matik »

Informacja ta została podana w tym samym czasie przez TVP Info, TVN24 i Polsat News ;)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: Camilo »

Pisząc tego posta chciałem sprawdzić, czy w TVN24 to info też się pojawiło, ale tam akurat przez parę minut były reklamy. Teraz już widzę. ;)

O szczegółach, w tym mocno okrojonej roli dziennikarzy, Michał Kolanko w 300Polityka: http://300polityka.pl/news/2015/10/13/s ... ennikarzy/
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: michal_borkowski »

Przeciwko "dwuosobowej" formule debaty protestują już komitety wyborcze PSL i Zjednoczonej Lewicy. Prezes ludowców zaproponował debatę "rzeczywistych liderów" z udziałem Leszka Millera i Jarosława Kaczyńskiego oraz Ewy Kopacz i swoim. O nierównych zasadach traktowania poszczególnych partii, wspomniała też na dzisiejszej konferencji, Barbara Nowacka.
To tylko moje skromne zdanie
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: ketjow »

Bardzo dobrze, że protestują. Jakoś kojarzę, że przy okazji wyborów w Wielkiej Brytanii odbyła się (nie wiem czy jedna czy kilka) debata z udziałem wszystkich liderów, w tym Davida Camerona. Każdy równy. A u nas rządzą sondaże... może powinniśmy w ogóle zamiast wyborów ustalać kto jest w parlamencie na podstawie sondaży?

We wtorek jest debata wszystkich komitetów wyborczych, ale za pewne ani Kopacz ani Szydło/Kaczyński na niej się nie pojawią, tylko jacyś politycy z drugiego szeregu.
Świadczy to o jakości naszej demokracji. No ale może kiedyś....
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: michal_borkowski »

Dziś wspólna konferencja w Sejmie PSL, Lewicy i Kukiza, apelujących o równy dostęp do mediów publicznych i prywatnych. Cała trójka liderów partii apeluje o odwołanie poniedziałkowej debaty Kopacz - Szydło.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: Camilo »

Ciekawe, czy protest ten miał wpływ na decyzję Polsatu o zamianie prowadzących debatę? TVN i TVP swoich czołowych dziennikarzy wystawiły na poniedziałek, a Polsat zadecydował, że Gugała zostanie przesunięty na wtorek (do Kajdanowicza i Rudnik). W poniedziałek Pochanke, Kraśko i Gawryluk.
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: ketjow »

wczoraj Republika opublikowała kolejne taśmy. Rozmowy polityków PO, szefa NIK, Kulczyka na temat prywatyzacji Ciech. Twitter aż huczy, hasztagi #taśmy i #kulczyk wśród najpopularniejszych, a TVN24 i reszta milczą.... żenada do kwadratu. Proponuję zacząć się reklamować "nasza prawda całą dobę".
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: michal_borkowski »

A w innych stacjach, jak TVP Info czy Polsat News, coś jest na ten temat? Czy tylko w TV Republika?
To tylko moje skromne zdanie
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: ketjow »

napisałem "i reszta". pisze w wątku tvn24 więc na nim się skupiam, jeśli masz ochotę to pokopiuj go do każdego wątku dotyczącego medium, które nie opublikowało tej informacji.
swoją drogą wyczytałem że w info goście jakiejś porannej rozmowy wymusili rozmowę na ten temat.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: michal_borkowski »

A ja zauważyłem, że TVN24 nadaje przemówienia wyborcze J. Kaczyńskiego w porze "Faktów", pewnie, by wykazać się potem poświęconym PiS czasem antenowym i nie być posądzonym o stronniczość.
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: michal_borkowski »

Dziś PAD przemawia na Forum dla wolności i rozwoju w Katowicach. TVN24 nie transmituje na żywo, a PN i TVP INFO - i owszem.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: Camilo »

Dziś transmitują za to już przez dobre pół godziny uzasadnienie sądu ws. Polańskiego. Może nie doceniam tej sprawy, ale ile można... To samo w PN, PN2 i TVP Info.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: michal_borkowski »

Jest godzina 15. 09 i na "placu boju" zostały już tylko TVN24 i TVP INFO. PN nadaje serwis, PN2 także wrócił do swojej ramówki:-)
To tylko moje skromne zdanie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości