[TVN] Dwururka

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

m_nadzieja89
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 14:52
Lokalizacja: Puck

Post autor: m_nadzieja89 »

A wie ktoÂś kto jutro bĂŞdzie w Dwururce?
"Nolite te bastardes carborundorum."
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

AnioÂłku chyba nie ogladaÂłas tego samego programu w sobotĂŞ na TVNie o 18 15 !!!

Popieram zdanie Przekroju i jak dla mnie ten program powinni jak najszybciej œci¹gn¹Ì z anteny.

Jak dla mnie Âżenada !!!!

Dwururka okazaÂła siĂŞ zupeÂłnym niewypaÂłem !!!
NOWA ERA W TVN
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

W OBRONIE DWURURKI !

Post autor: wierna fanka... »

Faktomaniak pisze:AnioÂłku chyba nie ogladaÂłas tego samego programu w sobotĂŞ na TVNie o 18 15 !!!

Popieram zdanie Przekroju i jak dla mnie ten program powinni jak najszybciej œci¹gn¹Ì z anteny.

Jak dla mnie Âżenada !!!!
:evil: Hmmmm...
Myœlê, ¿e nie ma sensu wszczynaÌ wielkiej k³ótni na tym forum z powodu jednej nie do koùca zapewne przemyœlanej opinii pewnej osoby. Tym bardziej MY nie powinniœmy siê teraz t³umaczyÌ ze swoich upodobaù. Aczkolwiek jestem zdania, ¿e powinieneœ siê Faktomaniaku (pomimo oczywiœcie wolnoœci s³owa) rozejrzeÌ trochê wokó³ siebie, zanim napiszesz coœ w TYM stylu. :evil: Bo jeœli zapoznasz siê z postami w w¹tku o Dwururce, z pewnoœci¹ przekonasz siê, ¿e z Twoimi pogl¹dami jesteœ w zdecydowanej mniejszoœci :devil: :devil: Mo¿e pomyli³eœ strony??
Nie Âżebym byÂła zÂłoÂśliwa :D , ale na szczĂŞÂście nie Ty decydujesz o wyglÂądzie ramĂłwki i dziĂŞki temu moÂżemy pozwoliĂŚ sobie na dÂługo wyczekiwanÂą chwilĂŞ relaksu w sobotnie wieczory :D
Faktomaniak pisze:Dwururka okazaÂła siĂŞ zupeÂłnym niewypaÂłem !!!
Czym siĂŞ okazaÂła, tym siĂŞ okazaÂła. PoÂżyjemy, zobaczymy :D CoÂś mi siĂŞ wydaje, Âże Tobie takÂże wÂłosy dĂŞba stanÂą i "kapcie pospadajÂą" :devil: . :brawa: DoskonaÂłe stwierdzenie, Anialek!!!! :lol: :lol:


m_nadzieja89 pisze:A wie ktoÂś kto bĂŞdzie jutro w Dwururce?
Niestety...TeÂż bym chciaÂła wiedzieĂŚ ;(
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Wiesz "wierna fanko" nie zmienie swojego zdania o Dwururce !
I moja wypowiedz w tym temacie byÂła nie dwa nie trzy a piĂŞĂŚ razy przemyÂślana !!!!

Ja myœle ¿e obecnoœÌ Dwururki na TVN-ie skoùczy siê z koùcem roku.

A i jeszcze jedno toÂże nie jestem w wiĂŞkszoÂści wcale nie oznacza Âże nie mogĂŞ miec racji a po za tym niw wszystkim siĂŞ musi podobac Dwururka . i wcale nie pomyliÂłem stron !!!
Mam prawo wyraÂżac swoje opinie !!!!!
NOWA ERA W TVN
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

Faktomaniak pisze:Ja myœle ¿e obecnoœÌ Dwururki na TVN-ie skoùczy siê z koùcem roku
Jak chcesz tak myÂśleĂŚ, to myÂśl i Âżyj tÂą myÂślÂą, ale wiedz o tym, Âże racji nie masz i mieĂŚ nie bĂŞdziesz.
Faktomaniak pisze:Mam prawo wyraÂżac swoje opinie !!!!!
Czy ktoÂś Ci tego zabroniÂł? Niczego takiego nie zauwaÂżyÂłam. Ja Ci tego prawa na pewno nie mam zamiaru odbieraĂŚ, a Twoje opinie jedynie komentujĂŞ. To takÂże moje prawo :D
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

"Przekaszcie sobie znak spokoju" :D :D
I byÂł Najsztub z "Przekroju" w DWURURCE
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
m_nadzieja89
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 14:52
Lokalizacja: Puck

Post autor: m_nadzieja89 »

Dzisiejsza Dwururka by³a ob³êdna!
Zw³asza pierwsza czêœÌ.
Nie podejrzewa³am Cejrowskiego o taki fanatyzm, ale có¿ - s¹ ludzie i ludzie ;]
A Najsztub jak zwykle genialny ;D
O tej 'katolickiej feministce' (Âśmiech na sali) nie chcĂŞ siĂŞ wypowiadaĂŚ.

Co do mĂłwnicy to ta kobita z menopauzÂą WYMIATA!
Przegenialna wypowiedÂź ;D

A ten nierozwiniĂŞty chÂłopak co chce zostaĂŚ gejem byÂł ÂżaÂłosny ;P



Dwururka jest z odcinka na odcinek coraz lepsza i to cieszy ;D
Dzisiaj tylko mi jakoÂś nie podpasowaÂła ta wizja Wojtka lovelasa i Kazi kury ale ogĂłlnie to JAZZ ;] Oby tak dalej!
"Nolite te bastardes carborundorum."
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

Tak :D Có¿ za wspania³y zbieg okolicznoœci, który sprawi³, ¿e cz³owiek z "Przekroju" zagoœci³ w³aœnie w Dwururce. Mam nadziejê, ¿e jest to nie lada pretekst do zakoùczenia tego bezsensownego wed³ug mnie sporu z Faktomaniakiem :lol:

Dzisiejszy odcinek stanowi moim zdaniem niezbywalny dowĂłd na to, Âże Dwururka nie tylko nie zniknie z ramĂłwki przed koĂącem roku, jak utrzymuje Faktomaniak, ale wrĂŞcz przeciwnie, rozkrĂŞca siĂŞ i strzela coraz mocniej! Nikt chyba nie zaprzeczy, Âże dzisiejszy odcinek, trzeci z kolei, byÂł najbardziej ognisty :devil:
SzczegĂłlnie gdy dyskutowali o aborcji. Tak, to byÂła prawdziwie gorÂąca dyskusja. CzegoÂś takiego wÂłaÂśnie oczekiwaÂłam. Tutaj koljny dowĂłd na to, Âże w duÂżej mierze o poziomie programu decyduje dobĂłr goÂści. Dzisiejsi goÂście tym przewyÂższali poprzednikĂłw, iÂż mieli wyraziÂście sprecyzowane poglÂądy i byli w stanie zawziĂŞcie ich broniĂŚ - to podgrzewaÂło atmosferĂŞ programu:)
Poza tym doœÌ wielu by³o dziœ goœci na mównicy - niew¹tpliwy plus (w poprzednim odcinku nie by³o ani jednego!)
Zabawny pocz¹tek <nie mogê powstrzymaÌ siê od œmiechu :lol: :lol: :lol: :lol: > Nie przypuszcza³am, ¿e kiedykolwiek bêdzie mi dane ujrzeÌ Kaziê w wa³kach na g³owie, szczotkuj¹c¹ zêby :lol: Niez³e, 2 tygodnie temu w ³ó¿ku z Wojtkiem, teraz w ³azience :devil:
Oby tak dalej, a juÂż niedÂługo bĂŞdziemy ÂśledziĂŚ z zapartym tchem rozwĂłj wydarzeĂą! :D :lol:
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

O tym cieple w macicy byÂło rewelacyjne :brawa:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

anialek pisze:O tym cieple w macicy byÂło rewelacyjne
Jak ma³o co! :lol: Nagle spod sto³u zaczynaj¹ siê wydobywaÌ k³êby dymu, coraz gêstsze. Kazia siedzi jak na szpilkach z uœmiechem na ustach, a Wojtek mówi: "Chyba a¿ za bardzo rozgrza³aœ swoje jajniki, Kaziu!" :lol: :lol: Rewelacyjny show!!! :D
I œwietna by³a moim zdaniem ta k³ótnia prowadz¹cych, kiedy Wojtek zrobi³ ma³y przytyk do piêknoœci Sreberka :D
W ogĂłle dzisiejsza Dwururka wymiata (no moÂże z wyjÂątkiem tego przygÂłupiego goÂścia, pragnÂącego zostaĂŚ gejem, o ktĂłrym mĂłwiÂła m_nadzieja :D )
Ostatnio zmieniony sobota 18 lis 2006, 21:27 przez wierna fanka..., łącznie zmieniany 1 raz.
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
Pez
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 29 sie 2006, 13:43

Post autor: Pez »

o "menelach zwisajacych z rusztowania" i gwizdzacych na Kazie, kiedy przechodzi teÂż byÂło bardzo Âśmieszne :devil: jak na razie widzialam wszystkie odcinki i mozliwe ze dwururka stanie sie jednym z moich ulubionych programow TVNu. o ile nie zaczna zbytnio "przeginac".
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

O ile nie zacznie przeginaĂŚ, powiadasz.... Trudne to bĂŞdzie, jak sÂądzĂŞ, gdyÂż znajÂąc temperament prowadzÂących, a szczegĂłlniej Kazi, moÂżna siĂŞ przecieÂż spodziewaĂŚ, Âże z czasem nie bĂŞdÂą panowaĂŚ (i nawet nie bĂŞdÂą mieli zamiaru tego robiĂŚ :D ) nad wypowiadaniem swoich myÂśli. Atmosfera z tygodnia na tydzieĂą robi siĂŞ coraz gorĂŞtsza, Kazia z Wojtkiem siĂŞ docierajÂą i im lepiej bĂŞdÂą siĂŞ miĂŞdzy sobÂą porozumiewaĂŚ, na wiĂŞcej bĂŞdÂą mogli sobie pozwoliĂŚ. ZresztÂą takie sÂą zaÂłoÂżenia programu. Na pewno nie moÂżna od Kazi i jej goÂści wymagaĂŚ potulnie i z pokorÂą gÂłoszonych opinii, a raczej ostrej krytyki, ktĂłra dla pewnych osĂłb z pewnoÂściÂą przekroczy granice przyzwoitoÂści. To zaleÂży takÂże od tematĂłw, na ktĂłre dyskutujÂą.
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

[quote="m_nadzieja89"]Dzisiejsza Dwururka by³a ob³êdna!
Zw³asza pierwsza czêœÌ.
Nie podejrzewa³am Cejrowskiego o taki fanatyzm, ale có¿ - s¹ ludzie i ludzie ;]
A Najsztub jak zwykle genialny ;D
O tej 'katolickiej feministce' (Âśmiech na sali) nie chcĂŞ siĂŞ wypowiadaĂŚ.

Co do mĂłwnicy to ta kobita z menopauzÂą WYMIATA!
Przegenialna wypowiedÂź ;D
Ta kobieta chyba trzy razy usuwa³a ci¹¿ê w m³odoœÌi, dwa to z pewnoœci¹? Ona jest spoko babka :D Kiedyœ by³ taki program na jakimœ kanale, nie pamiêtam na jakim i w³aœnie ona siê wypowiada³a, Kazia i kobieta, której nie pozwolono dokonaÌ aborcji mimo, ¿e grozi³o to jej utrat¹ wzroku (mia³a zaœwiadczenie od okulisty, ¿e mo¿e oœlepn¹Ì). Ci¹gle t¹ biedn¹ kobietê odsy³ali od jednego do drugiego lekarza, a tam tylko nawet nie czytaj¹Ì djagnozy od okulisty, stawiano piecz¹tkê, ¿e nie ma zadnych podstaw czy coœ w tym stylu. Paranoja :evil:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

No proszĂŞ, nawet nie wiedziaÂłam, Âże ona nie jest tak caÂłkowicie wziĂŞta z ulicy :D
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Ja zauwaÂżyÂłem ogromnÂą poprawĂŞ w 'Dwururce' od pierwszego odcinka. GratulujĂŞ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości