Agata Adamek

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Za wysoki byÂł statyw pewnie dlatego siĂŞ nie zmieÂściÂła :twisted: :twisted:
Lois Lane
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 20 lis 2006, 10:17

Post autor: Lois Lane »

Bo ona to jest malutka :) Ale czĂŞsto widaĂŚ, jak gdzieÂś tam na dalszym planie, albo i pierwszym, przechadza siĂŞ i rozbawia towarzystwo. NajwiĂŞksze wraÂżenie na mnie zrobiÂł fragment w jej materiale, w ktorym do Âłez rozbawiÂła czymÂś Aleksandra SzczygÂło z kancelarii prezydenta, a on zawsze przecieÂż tak Âśmiertelnie powaÂżny, a na jego twarzy zero jakichkolwiek uczuĂŚ :shock:
Brawa dla Agaty :brawa:
Mówić, mówić, mówić... dużo, sensownie i długo :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Ja wam mĂłwie z Agatki to pewnie kawaÂł rozrabiary jest-taka cicha woda :spiewa: :xx: :xx:
ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

Wieczor wyborczy TVN 24

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: Sro Lis 29, 2006 5:21 pm ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

W tym tygodniu Agatka jest bardzo zapracowana :D
Piorun
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: piątek 29 gru 2006, 13:52
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Post autor: Piorun »

Agata sprawia wraÂżenie bardzo miÂłej i skromnej osoby ;)
WidaĂŚ, Âże bardzo siĂŞ stara przygotowujÂąc reportaÂże. DuÂże brawa :brawa: :brawa:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Zapracowana jest i to bardzo -
wszyscy muszÂą siĂŞ staraĂŚ bo by wylecieli z pracy
ÂŻyczĂŞ Pani Agacie wszystkiego najlepszego w nowym roku
Kania
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: piątek 01 gru 2006, 18:41

Post autor: Kania »

DziÂś widziaÂłam Agate, ktĂłra krĂŞciÂła siĂŞ przed KUL-em. Jakie byÂło moje zdziwienie kiedy czekaÂłam sobie na koleÂżanke, aby odebraĂŚ od niej pÂłyte a tu Agata. Nie wiem czy miaÂła wejÂścia na Âżywo czy tylko przygotowywaÂła materiaÂł. Niestety nie mogÂłam oglÂądaĂŚ.
Przy okazji tej g³oœnej sprawy przysz³a mi do g³owy myœl, dlaczego stacja TVN nie ma swojego oœrodka w Lublinie. Patrz¹c na mapê oœrodków lokalnych to na wschodzie nie ma ani jednego. A przecie¿ tu te¿ dziej¹ siê sprawy, którymi mo¿e zaj¹Ì siê telewizja, a regionalna jest na bardzo niskim poziomie. Wiem, ¿e niektórzy myœl¹, ¿e wschód to bieda itd. po co tu w ogóle zagl¹daÌ. No i reporterzy z Warszawy nie musieliby "t³uc siê" po tych naszych polskich drogach.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

nie ma teÂż w BiaÂłymstoku oÂśrodka.
Nie umiem Ci odpowiedzieĂŚ dlaczego nie ma tvn fili na LubelszczyÂżnie-to prawda Âże tam teÂż siĂŞ dziejÂą wazne sprawy.
Nie widziaÂłem czy wystĂŞpowaÂła Agatka na Âżywo ale materiaÂł ogladaÂłem z KUL -wiĂŞc nie pojechaÂła tam na darmo
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

Z Wikipedii moÂżna dowiedzieĂŚ siĂŞ wiele ciekawych informacji, Âże Agata jest absolwentkÂą Uniwersytetu Warszawskiego ale takÂże m.in Konrad CiesioÂłkiewicz (wybraniec naszej Brygidy), Wojciech Jagielski, Tomasz Lis oraz Jakub WojewĂłdzki fiu fiu :)

Obrazek
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Nie pamiĂŞtam czy wczesniej byÂło pisane ;ale pracowaÂła w Rzeczpospolitej i w PAP
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Agata w sejmie czuje siĂŞ jak ryba w wodzie :spiewa: Bardzo podobaÂła mi siĂŞ Jej rozmowa z CymaĂąskim 8) Z lekkÂą dozÂą ironii aczkolwiek bardzo sympatycznie zarazem,jak zwykle profesjonalnie.TakÂże duÂże brawa :aniol:
Gal
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: środa 29 lis 2006, 10:29

Post autor: Gal »

dzis miala swietne relacje z sejmu.
mewho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: poniedziałek 27 lis 2006, 09:56

Post autor: mewho »

maxxx pisze:Agata w sejmie czuje siĂŞ jak ryba w wodzie :spiewa: Bardzo podobaÂła mi siĂŞ Jej rozmowa z CymaĂąskim 8) Z lekkÂą dozÂą ironii aczkolwiek bardzo sympatycznie zarazem,jak zwykle profesjonalnie.TakÂże duÂże brawa :aniol:
WidziaÂłem tĂŞ rozmowĂŞ i podpisujĂŞ siĂŞ pod tÂą opiniÂą obiema rĂŞkami - celnie, ale z wyczuciem i taktem ripostowaÂła posÂła, ktĂłry sÂłynie z uszczypliwoÂści, a przy okazji tak zabawnie rzuca powiedzeniami :hahaha: . Agata nie daÂła mu siĂŞ zbiĂŚ z tropu :devil:.
Dobra robota :brawa:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

To prawda; jest dobra i trzeba przyznaĂŚ ze politycy nie za bardzo lubiÂą z niÂą rozmawiaĂŚ

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości