Marta Gordziewicz

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

Bardzo dziêkujê za capsy. czy Marta œciê³a w³osy????????????????????????????????? Tak czy siak ³adnie wygl¹da. Nawi¹za³em z ni¹ kontakt juz kilka tygodni temu i wyda³a siê bardzo mi³¹ osob¹. Ma³o tego, chyba nawet lekko nieœmia³¹ i stawiaj¹ca sobie poprzeczkê coraz wy¿ej. Ja do niej, ¿e jest bardzo dobr¹ reporterk¹, a ona, ¿e zanim zas³u¿y sobie na miano dobrej reporterki to jeszcze du¿o wody w Wiœle up³ynie.

Te¿ do³¹czam siê do ¿yczeù. ¯yczenia dla Marty, ale równie¿ innych reporterów TVN24 :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

obieÂżyÂświat pisze:..ten weekend w pracy wiĂŞc przyszÂły pewnie z rodzinÂą w ÂświÂątecznej atmosferze :tanczy:
ja teÂż mam takÂą nadziejĂŞ..komu wypadnie dyÂżur na tego bĂŞc.ja mam takie Âżyczenie,Âżeby w nastĂŞpny weekend wszyscy mieli wolne choĂŚ to niemoÂżliwe :(

Marta dziÂś w dobrym humorze,to chyba urok ÂświÂąt :tanczy: :) :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Areczek chcia³eœ oczywiscie napisaÌ ¿e zanim Marta Gordziewicz zostanie wyœmienit¹ reporterka wy w Krakowie zd¹¿ycie mnóstwo œcieków wylaÌ do wis³y -taki ¿arcik
Bardzo mozliwe ze prywatnie jest bardzo niesmia³¹ osóbk¹ :spiewa:
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

A tam Âścieki czy woda... CytowaÂłem tylko jej sÂłowa. SwojÂą drogÂą to dziennikarze chyba nie powinni byĂŚ nieÂśmiali, ale Marcie to chyba nawet z nieÂśmiaÂłoÂściÂą do twarzy. W moich oczach staje siĂŞ kobietÂą delikatnÂą. Adam, czy widzieÂłeÂś dzisiaj MartĂŞ w Zakopanem? Podobno byÂła, ale ja nie widziaÂłem, a chciaÂłbym wiedzieĂŚ, bo to oznacza, Âże moÂże ÂświĂŞta teÂż spĂŞdzi w pracy, a wĂłwczas bĂŞdĂŞ mĂłgÂł zrelaksowaĂŚ siĂŞ w jej towarzystwie, oczywiÂście przed TV.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

ByÂła wczoraj w zakopanem ale nie zbyt przygladaÂłem siĂŞ jej relacjÂą gdyÂż mam sprzÂątanie :rozglada:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Taaak caÂły dzieĂą nadawaÂła relacje z Zakopanego :D rozmawiaÂła z wÂłaÂścicielami pensjonatĂłw ;) dowiadywaÂła czy turyÂści, mimo braku Âśniegu przyjeÂżdÂżajÂą w gĂłry? ;) Po tak pracowitym dniu znalazÂła jeszcze czasna to, Âżeby odpisaĂŚ na mojego maila :tanczy: ByÂła to odpowiedÂź, bardzo miÂła odpowiedÂż :tanczy: na moje Âżyczenia ÂświÂąteczne :D
:mhm: Chyba tutaj siĂŞ jeszcze nie podzieliÂłam mojÂą zdobyczÂą z jesieni :) To Marta na krakowskim rynku ;) relacjonowaÂła wtedy manifestacjĂŞ przeciwko ministrowi Giertychowi ;)
http://img.photobucket.com/albums/v316/ ... 300024.jpg
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

A ja caÂły czas czekam i nic. Marty nie ma ;( Wszystko wskazuje na to, Âże chyba ÂświĂŞta spĂŞdza daleko od Krakowa :mhm: Jest mi bardzo smutno, te ÂświĂŞta sÂą dla mnie uboÂższe, bo w TV nie ma mojej ulubienicy, a tak siĂŞ nastawiÂłem...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Dobry fan Âżyczy swojej olubienicy odpoczynku w ÂświĂŞta bo to wazny okres w Âżyciu kaÂżdego czÂłowieka.
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

Ale ten dobry fan tĂŞskni. MoÂże po ÂświĂŞtach wrĂłci i znowu oczaruje mnie swojÂą urodÂą bijÂącÂą z ekranu telewizora i znowu usÂłyszĂŞ jej barwnÂą relacjĂŞ na jakikolwiek temat i znowu bĂŞdĂŞ szczĂŞÂśliwy. MoÂże...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Przed sylwestrem napewno siĂŞ pojawi
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

no to chyba jeszcze jutro ma szanse..ale gÂłowy nie dam uciac ,Âże jej nie byÂło przez ostatnie dni :stop:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

O :stop: :stop: przepraszam bardzo :stop: by³a dzisiaj rano :stop: ale nie zd¹¿y³em zrobiÌ capsów :rozglada: :rozglada:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Ah no to jednak dobrze ,Âże tej glowy nie ryzykowaÂłem :spiewa:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Napewno mozna siĂŞ jej spodziewaĂŚ w sylwestra -bo przecieÂż bĂŞdzie ranking ile rÂąk urwaÂło i trzeba bĂŞdzie zdaĂŚ raport ktĂłre miasto w nowym roku bedzie miaÂło mniej koĂączyn :spiewa:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

³a³ jesteœ nieŸle szczery Adam :D ja nie rozumiem ludzi,dzieci,którzy nie umiej¹ siê obchodziÌ z fajerwerkami,a póŸniej cierpi¹ niepotrzebnie.trzeba siê dowiedzieÌ,poczytaÌ o sposobie u¿ycia.heh szkoda s³ów..i rok rocznie to samo,to smutne..
Takie relacje bĂŞdÂą.dlatego,Âże tak siĂŞ dzieje,a po drugie..to jest temat rok rocznie...
ludzie sobie nie dadzÂą wytÂłumaczyĂŚ... :( oczywiÂście nie mam na myÂśli WSZYSTKICH :>
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości