Polsat News

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Polsat News

Post autor: Trzeciak »

Monitor ma tutaj najmniej do gadania. Póki się nie zepsuje ;).
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Polsat News

Post autor: r_r16 »

System to na pewno Windows XP - widać po logo na przycisku Start. Jednak ja również nie widzę sensu w używaniu tego systemu. Ma on już przecież ponad 10 lat, żadnego wsparcia technicznego, zaś Windows 7 sprawuje się dużo lepiej i jest równie, jak nawet nie bardziej stabilny od XPeka.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Polsat News

Post autor: Trzeciak »

Mimo, ze ja używam cały czas Windowsa XP - to nie uważam się za przestarzałego i zacofanego użytkownika.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Polsat News

Post autor: lukaszbialas »

Krzysztof Ibisz od stycznia będzie gospodarzem weekendowych poranków w Polsat News:
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/kr ... olsat-news
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Polsat News

Post autor: Camilo »

Debiut 4.01.2014...

Czekamy na Kędziora w TVP Info oraz Prokopa we "Wstajesz i wiesz". :x
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Polsat News

Post autor: lukaszbialas »

Ja myślę, że Ibisz da sobie radę. Mówił jakiś czas temu, że chciał poprowadzić taki program na żywo i z gośćmi. Chodziło mu pewnie o jakiś duży wieczorny projekt na antenie Polsatu, ale myślę, że sprawdzi się w tej formule porannej w Polsat News. Pytanie co w tej sytuacji z polską wersją formatu Your face sounds familiar, którą Ibisz miał prowadzić, nagrano już też odcinek pilotażowy, a losy programu właśnie się decydują.
Prokopa w TVN24 nie zobaczymy wiadomo dlaczego, a Kędzierski prowadzi poranek Roxy FM i z tego co mówi to mu tam dobrze. Ale wiem do czego zmierzasz. Kuźniar jest gwiazdą TVN24, a Polsat News szuka znanej twarzy - Ibisz da radę myślę, że przypadnie widzom do gustu. To jednak 5 h programu na żywo spore wyzwanie, niby program ma być luźniejszy, niż w tygodniu, ale zawsze może się coś niespodziewanego zdarzyć. Może być ciekawie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Polsat News

Post autor: Camilo »

Ciekawie może być tylko z perspektywy finansowej Polsatu. Sprzedawanie informacji jako rozrywki ma swoje granice. OK, niech sobie gadają rano w weekendy o dupie Maryni, ja i tak tego nie oglądam, ale skoro ludzie to kupują, to w porządku. Zastanawiam się tylko, co zrobią, jak wydarzy się coś ważnego i dyżur padnie na Cholewińską z Ibiszem. Oj, będzie się działo. :lol2:
lukaszbialas pisze:Polsat News szuka znanej twarzy
TVN24 zdołał wypromować Kuźniara i wiele dziennikarskich talentów. Mniemam, że Polsat News też byłoby na to stać. Ta stacja istnieje 6. rok, a nie wypromowała jeszcze chyba nikogo. No, może jedynie Gozdyrę. Ale przeważnie wszyscy, którzy wiodą tam prym, zaistnieli już gdzieś znacznie wcześniej, np. Kacprzak, Sakowska, Górska, Gawryluk, Szeląg i jeszcze długo by wymieniać. :hyh:
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Polsat News

Post autor: Trzeciak »

lukaszbialas pisze:Ja myślę, że Ibisz da sobie radę. Mówił jakiś czas temu, że chciał poprowadzić taki program na żywo i z gośćmi. Chodziło mu pewnie o jakiś duży wieczorny projekt na antenie Polsatu, ale myślę, że sprawdzi się w tej formule porannej w Polsat News. Pytanie co w tej sytuacji z polską wersją formatu Your face sounds familiar, którą Ibisz miał prowadzić, nagrano już też odcinek pilotażowy, a losy programu właśnie się decydują.
"Your Face Sounds Familiar" niekoniecznie będzie nadawany na żywo. Poza tym (jeśli program trafi do ramówki) będzie nadawany w piątki zamiast "Got to Dance - Tylko Taniec", a skoro Kuźniar jakoś sobie radził, że po "X Factorze" następnego dnia prowadził "Poranek TVN24 - Wstajesz i Wiesz", to chyba Ibisz (który jest energetycznym człowiekiem) także sobie poradzi.
olona
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 28 lis 2013, 19:00

Re: Polsat News

Post autor: olona »

Będzie ciekawy pojedynek Ibisz vs Kuźniar
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Polsat News

Post autor: 3405t »

olona pisze:Będzie ciekawy pojedynek Ibisz vs Kuźniar
Chyba raczej Ibisz vs Żebrowski, bo Kuźniar jest zwykle w tygodniu.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Polsat News

Post autor: matik »

Od drugiej połowy stycznia to Jarosław Kuźniar będzie o poranku w weekendy w TVN24 ;)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Polsat News

Post autor: Camilo »

Tak, ale tylko przejściowo, na okres ferii.

Zresztą Ibisz jeśli tam posiedzi, to pewnie niewiele dłużej. :D
olona
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 28 lis 2013, 19:00

Re: Polsat News

Post autor: olona »

W studiu Polsat News już święta :)
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Polsat News

Post autor: lukaszbialas »

Dziennikarze Polsat News nagrali świąteczną piosenkę:
http://www.youtube.com/watch?v=7eYLTg9Y2Dw
P.S Mogliby w styczniu uruchomić w końcu swój portal informacyjny.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Polsat News

Post autor: Camilo »

Ciężko mówić o portalu informacyjnym, jeśli stacja nie walczy nawet o swoją pozycję na portalach społecznościowych, gdzie wystarczyłoby tylko zapowiadać programy.

Z drugiej strony, ten model funkcjonowania, tudzież niefunkcjonowania, ma też swoje plusy , bo reklamowanie portali internetowych w TVN24 i TVP Info bywa czasem już po prostu natarczywe i denerwujące. Ledwo włączę kanał telewizyjny i już mnie odsyłają do Internetu, a później płaczą, że tracą widzów. :hyh:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości