Wielki Jubileusz 10-lecia TVN-u !!!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Ta, "Programowo najlepsza", chyba markietingowo :D , za duuuuuu¿o reklam, np. wczoraj ogl¹da³em serial "Uwaga Faceci" i jakieœ 5 minut po rozpoczêciu serialu... reklamy, nawet jeszcze czo³ówki nie by³o.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W nastĂŞpny weekend w cyklu 10 gwiazd na 10-lecie TVN! w "DzieĂą Dobry TVN" zobaczymy Tomasza Zubilewicza.

Poza tym bardzo mnie zastanawia dlaczego na tvn.pl nie ma tego newsa o 10 latach TVN? I hasÂło 10 lat programowo najlepsza w prawym gĂłrnym rogu teÂż znikÂło. :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

pewnie sami doszli do wniosku, Âże zadnych niespodzianek nie przygotowali to nie ma sie z czym afiszowaĂŚ :P
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

"Wielki Jubileusz" ju¿ jutro. Nie wiem, czy zauwa¿yliœcie, ale na koùcu Faktów, gdy kamera pokazywa³a atrium MBC widaÌ by³o, ¿e rozstawiali jak¹œ ma³¹ scenkê. Umieszczam ten post w tym temacie, bo myœlê, ¿e to mo¿e mieÌ zwi¹zek z jutrzejsz¹ rocznic¹.

[ Dodano: Wto PaÂź 02, 2007 8:02 pm ]
A w najnowszym Tele Tygodniu (z poniedziaÂłku) zamiast logo TVN nad programem stacji znajduje siĂŞ logo "10 lat programowo najlepsza".
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

chyba sie jutro wybiore na puÂłkownika dabka moÂże cos bedzie ale wÂątpie

[ Dodano: Sro PaÂź 03, 2007 12:56 am ]
obszerny artykuÂł w WM

http://www.wirtualnemedia.pl/article/25 ... ku_TVN.htm
TVN innowacja i nowoczesność...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

DziÂś od rana w logo TVN pojawia siĂŞ 10.

Tutaj akurat caps z programu ''Fabryka gry''
Obrazek
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

dzieĂą dobry tvn teÂż jest duÂżo wsumie caÂły czas :D
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

r_r16 pisze:Nie wiem, czy zauwa¿yliœcie, ale na koùcu Faktów, gdy kamera pokazywa³a atrium MBC widaÌ by³o, ¿e rozstawiali jak¹œ ma³¹ scenkê. Umieszczam ten post w tym temacie, bo myœlê, ¿e to mo¿e mieÌ zwi¹zek z jutrzejsz¹ rocznic¹.
DziÂś w "Poranku TVN24" byÂło jedno wejÂście ( jak do tej pory ) z atrium MBC. :)

Tak myÂślaÂłem, Âże dziÂś wÂłaÂśnie logo bĂŞdzie tak wyglÂądaĂŚ. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
tomas40
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: wtorek 30 sie 2005, 19:38
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: tomas40 »

chandler pisze:Ta, "Programowo najlepsza", chyba markietingowo :D , za duuuuuu¿o reklam, np. wczoraj ogl¹da³em serial "Uwaga Faceci" i jakieœ 5 minut po rozpoczêciu serialu... reklamy, nawet jeszcze czo³ówki nie by³o.



Popieram ,niewÂątpliwie marketingowo napewno najlepsza.
TVN - MARKETINGOWO NAJLEPSZA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wszystko co byÂło dziÂś w "DzieĂą Dobry TVN" :arrow: http://dziendobrytvn.onet.pl/1442321,aktualnosci.html

"To znaczy podpÂływajÂąc jachtem yy przepraszam okrĂŞtem..." Iwona Radziszewska ( film 5 ) :lol: :lol: :szalony:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

pawell pisze:
r_r16 pisze:Nie wiem, czy zauwa¿yliœcie, ale na koùcu Faktów, gdy kamera pokazywa³a atrium MBC widaÌ by³o, ¿e rozstawiali jak¹œ ma³¹ scenkê. Umieszczam ten post w tym temacie, bo myœlê, ¿e to mo¿e mieÌ zwi¹zek z jutrzejsz¹ rocznic¹.
DziÂś w "Poranku TVN24" byÂło jedno wejÂście ( jak do tej pory ) z atrium MBC. :)

Tak myÂślaÂłem, Âże dziÂś wÂłaÂśnie logo bĂŞdzie tak wyglÂądaĂŚ. :)
By³a tam dziœ przegl¹d prasy. Na wysokoœci re¿yserki jest wielkie logo 10 takie jak dziœ na tvn'nie. Scena jest doœÌ ma³a z ekranem, który pokazuje rózne loga kana³ów tvn. Ze z³otych balonów jest zrobiony wielki ³uk nad schodami... :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Przyznam, Âże TVN trochĂŞ mnie rozczarowaÂł jeÂśli chodzi o 10-lecie, ale oni sobie zrobiÂą swojÂą imprezĂŞ :D . Bardziej mnie jednak rozczarowaÂł serwis tvnfakty.pl - przyszedÂłem do domu o 14:00 i od tej godziny dopiero teraz moglem na niego wejsc.
Ja teÂż siĂŞ spodziewaÂłem takiego loga.
Oprawy nie zmienili - ale ja przestalem sie ludzic gdy pojawila sie informacja na oficjalnej stronie TVN, ze jubileuszowe reklamy beda emitowane do konca paÂździernika. widzialem na stronie ddtvn materialy z programu - fajnie. w faktach material taki sobie. Przynajmniej logo przypomina o 10-leciu.
Ale mam takie pytanie - byÂło coÂś specjalnego na 10-lecie w programach interaktywnych? Jakies gaÂżety do wygrania itp?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

r_r16 pisze:Ale mam takie pytanie - byÂło coÂś specjalnego na 10-lecie w programach interaktywnych? Jakies gaÂżety do wygrania itp?
JeÂśli chodzi o te z poranne tj. "WykrĂŞĂŚ numer" i "Fabryka gry" to nie. Tylko w tym drugim programie Agnieszka WrĂłblewska wspominaÂła, Âże TVN obchodzi swoje 10 urodziny, a TVN Gra 2. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

bylem dzis na dÂąbka 2 i tez sie nic specjalnego nie dzialo nuudaa wieje nudÂą :P
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Szkoda, Âże nie zrobili takiego miasteczka jak n-ka:) A nazwĂŞ tematu moÂżna zmieniĂŚ na Jubilesz 10-lecia TVN-u. Bez sÂłowa "wielki" i bez wykrzyknikĂłw.

Ale i tak ÂżyczĂŞ stacji WalterĂłw - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 3 gości