Piotr Jacoń

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

muszyx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: czwartek 02 lis 2006, 21:18
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: muszyx »

kamilo pisze:PS. Kto dziÂś poprowadzi ''DzieĂą po dniu''? :mhm:
MoÂże (w ramach "wymiany") KuÂźniar??? :devil:

A w sprawie debiutu: by³o dobrze, czepiacie siê tego "yyy". :P Zaliczy³ ma³¹ wpadkê przy podawaniu e-maila (zamiast widzowie(at)tvn24.pl powiedzia³ poranek(at)tvn24.pl). ;)
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Co prawda nie ogladaÂłem caÂłoÂści ale byÂło ok.MoÂże nie byÂł jeszcze tak bardzo naturalny ale to normalne-zaÂłoÂże siĂŞ ,Âże z 10 takich PorankĂłw i byÂłoby juÂż bardzo dobrze :brawa:
Tak wiĂŞc Piotr JacoĂą pomaÂłu siĂŞ robi pracownikiem od zadaĂą specjalnych podobnie jak Kuba :aniol: DpD prowadzi,jak trzeba do PzP skoczyÂł,serwisy ,teraz Poranek :]
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:DpD prowadzi,jak trzeba do PzP skoczyÂł,serwisy ,teraz Poranek
No i kilkakrotnie pojawiÂł siĂŞ teÂż w ''Skanerze politycznym'', ''Horyzoncie'' oraz ''Kalejdoskopie tygodnia''. Jest chyba jedynym prezenterem TVN24, ktĂłry prowadziÂł tyle programĂłw i dodatkowo byÂł reporterem.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Prowadzi bardzo dobrze. Gdy byÂła pogoda mĂłwiÂł do Majki Âżeby podaÂła do niedzieli bo jak to powiedziaÂł "my tylko do niedzieli tak?"
muszyx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: czwartek 02 lis 2006, 21:18
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: muszyx »

Dzisiaj znĂłw prowadziÂł "Poranek". Ale wiadomo juÂż jaka jest jego ulubiona godzina (zapowiadajÂąc serwis o 6 i 6:30 zapowiedziaÂł na godz. 7. AÂż przy pogodzie musieli mu pokazaĂŚ na ekranie zegarek :] ). A ogĂłlnie dzisiaj prognozĂŞ pogody zdominowaÂło miasteczko poÂłoÂżone 30km od Olsztyna - Biskupiec. :]
Nominacje do "Zgniłego jaja 2008":
TVN24 - najbardziej nieobiektywna stacja w Polsce
TVN - najbardziej kiczowate propozycje programowe
TVN Turbo - The best of kicz 2008
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dzis Piotr w Dnz :shock: :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dziś Piotr w wieczornych serwisach. Nie spodziewałem się raczej jego, bo to miejsce zajmował do tej pory Jakub Porada i przebywająca na urlopie Agata Tomaszewska.
lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Re:

Post autor: lukaszo »

kamilo pisze:Dziś Piotr w wieczornych serwisach. Nie spodziewałem się raczej jego, bo to miejsce zajmował do tej pory Jakub Porada i przebywająca na urlopie Agata Tomaszewska.
Piotrek już kilkakrotnie prowadził wieczorne serwisy. Po za tym Kuba był wczoraj w Dniu na żywo.
TVN - programowo najlepsza
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

lukaszo pisze:Piotrek już kilkakrotnie prowadził wieczorne serwisy.
Piotr wieczorne serwisy prowadzi chyba jedynie tylko w zastępstwie - odkąd nie ma Agaty wsparcie dla Kuby jest od czasu do czasu potrzebne :rozglada:
Po za tym Kuba był wczoraj w Dniu na żywo.
A co to ma do rzeczy? :>
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Piotr Jacoń

Post autor: konsta »

Hej, no i dziś jednak Piotr w poranku ;) bardzo się cieszę bo wzbudza u mnie bardzo pozytywne wrażenie. I dobrze sobie radzi jak na moje oko, pozdrawiam :lol:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

No to teraz jeszcze parę capsów ;)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Piotr Jacoń

Post autor: konsta »

Wczoraj prowadził Dzień po Dniu, które skończyło się kolo 23,40. Dziś wstaje i co widzę… raczej kogo Piotra prowadzącego Poranek :rozglada: … Ja rozumiem, że moje ulubione chłopaki (Jarek&Krzysiek) są na urlopie ale Piotrek spał góra 3 godziny :mhm: aby znowu wstać około 3,15 i iść do pracy na cały Poranek. Bez żartów szkoda było mi chłopaka… Zwłaszcza, że ja ledwo wstałam a poszłam spać po DnP.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

W Internecie przypadkowo znalazłem dość stary, bo napisany ponad pół roku temu artykuł. Jest on jednak dość ciekawy, wielu rzeczy się dowiedziałem nt. Piotra i samego programu ''Dzień po dniu'' :arrow: http://miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35635,4488692.html Polecam! :D
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Piotr Jacoń

Post autor: konsta »

Dzięki Kamilo, faktycznie wart przeczytania. :lol:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

A dziś Piotr w Dniu na żywo :shock: Widać, że brakuje im następcy Kacpra :hyh:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], marcin3usb i 38 gości