Piotr Jacoń

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Piotr Jacoń

Post autor: konsta »

A co sie dzieje z Kacprem ? :>
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Piotr Jacoń

Post autor: konsta »

Już się dowiedziałam co się stało z Kacprem… hmm jestem bardzo nie na bieżąco w tej kwestii, aż mi głupio ale obciach w kieszeń nie miałam czasu na śledzenie tego wątku, ale szkoda każdego faceta z tvn24 bo wszyscy są super. :brawa: :brawa:
lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Re: Piotr Jacoń

Post autor: lukaszo »

Piotr Jacoń dzisiaj ponownie w Dniu na żywo. Podobnie jak Danuta Kondratowicz chyba wraca do tego pasma :D .
TVN - programowo najlepsza
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

lukaszo pisze:Podobnie jak Danuta Kondratowicz chyba wraca do tego pasma.
Nie wraca, bo przypominam Ci tylko, że jest głównym prowadzącym ''Dzień po dniu''. A dlaczego pojawił się w Dniu na żywo? Odsyłam Cię na koniec poprzedniej strony, tam prowadziliśmy dokładnie na ten sam temat dyskusję. :]
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dziś rano, włączając TVN24 lekko się zdziwiłem. Piotr był gospodarzem ''Poranka'', podczas gdy koledzy wracają z Majówki. Wszystko dobrze i jak zwykle dopięte na ostatni guzik, tylko to yyy mnie yyy bardzo rozpraszało. :roll:
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Piotr Jacoń

Post autor: konsta »

A mnie zadne yyy nie rozpraszało, swietnie sobie radzil przeciez na codzien jednak nie prowadzi programów na żywo a do tego jednak jakies predyspozycje sa potrzebne... Brawo :brawa:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

na codzien jednak nie prowadzi programów na żywo
Nie prowadzi na co dzień programów na żywo? Nie żartuj. :>
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Piotr Jacoń

Post autor: konsta »

No faktycznie złapałeś mnie :P chodziło mi o prowadzenie programu na żywo bez czytania z promptera :P Wybacz Kamilo. A swoja droga dziś Piotra nie spodziewałam się zupełnie w Poranku ale pomimo iż uwielbiam Kuźniara dziś tez byłam zadowolona. :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Piotr w czasie przygotowań najprawdopodobniej do magazynu ''Prosto z Polski'' - ujęcie z portalu tvn24.pl. :)

Obrazek
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Piotr Jacoń

Post autor: konsta »

Piotr dziś w bardzo fajnym duecie z redaktorem Krzysztofem G. A potem dodatkowo dla fanów pana Piotra jeszcze Prosto z Polski :). Ten jego luz przed kamerą i uśmiech :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Wrócił z urlopu i nie ma zmiłuj. Widzę, że w podobnej sytuacji Krzysiek Górlicki. :stop:
Piotrek natomiast dziś w Dniu na żywo. :rozglada:
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Piotr Jacoń

Post autor: konsta »

Tak wracając do Krzysztofa Górlickiego to dziś wyraźnie miał dość pracy a kiedy Jarek Kuźniar zapytał go czy jutro jest powiedział męczeńskim głosem, że tak i to do 12:/ No szkoda chłopaków bo pracują solidnie i faktycznie po urlopie nie znikają wcale z anteny…
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Piotr w specjalnym ''Dniu po dniu'':
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Piotr Jacoń

Post autor: konsta »

Wczoraj prowadził Dzień po Dniu i rano Poranek… Czy oni litości nie mają dla tego Piotra ? Przecież on spał góra 2 godziny.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Piotr Jacoń

Post autor: piotrek888 »

konsta pisze:Wczoraj prowadził Dzień po Dniu i rano Poranek… Czy oni litości nie mają dla tego Piotra ? Przecież on spał góra 2 godziny.
A może w ogóle nie spał tylko się przygotowywał przez 2 h :). Ktoś musi poranek poprowadzić.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 35 gości