[TVN] Twarzą w twarz

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Nie wiem jakÂą tu wymyÂśleĂŚ kontynuacjĂŞ, bo wszystkie wÂątki zakoĂączone. ÂŁadnie siĂŞ powyjaÂśniaÂło, wszyscy zadowoleni, WaÂżka z ÂżonÂą i dzieckiem wylecieli do Szwajcarii. Nie sÂądzĂŞ, aby byÂła kolejna seria.
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

No ja teÂż myÂślĂŞ, Âże nie bĂŞdzie 2 serii. Chyba, Âże zrobiÂą tak, Âże Marcel zabiÂł na zlecenie kogoÂś i ten ktoÂś teraz bĂŞdzie ÂścigaÂł WaÂżke :P MoÂże tak byĂŚ, ale wtedy serial to bĂŞdzie jedna wielka sieczka :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Serial zakoùczy³ siê wspaniale, choÌ pierwszy odcinek tego nie zapowiada³. Myœla³em, ¿e w drugim sezonie Marcel mo¿e siê mœciÌ na Wa¿ce, a tu nasz policjancik zgin¹³. Ale KONIEC nie napisali :D Chcia³by drug¹ seriê, ale jeœli mia³aby byÌ krêcona na si³ê - to nie. Ale ostatni odcinek œwietny. ChoÌ na stronie serialu jest sonda typu "Czy chcia³byœ, aby druga seria by³a bardziej dramatyczna, sensacyjna, czy romantyczna?".
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Podsumowanie wynikĂłw TwarzÂą w Twarz :
wirtualnemedia.pl pisze:Œrednia widownia "Twarz¹ w twarz" nadawanego w TVN we wtorki o 21.30 wynios³a 2,96 mln widzów - wynika z danych AGB Nielsen Media Research dla Wirtualnemedia.pl. Udzia³y stacji w czasie emisji serialu ukszta³towa³y siê na poziomie 22,98 proc. (w grupie 4+) i 23,10 proc. (w grupie 16-49). W czasie emisji "Twarz¹ w twarz" TVN by³ stacj¹ drugiego wyboru. Najwiêcej widzów przyci¹ga³ w tym czasie Polsat, który nadawa³ filmy fabularne, co dawa³o mu œredni¹ ogl¹dalnoœÌ na poziomie 3,17 mln osób. Za TVN znalaz³y siê oba kana³y telewizji publicznej: TVP 1 (g³ównie filmy i "Misja specjalna"; 2,19 mln) i TVP 2 ("Panorama" i cykl "Kocham kino"; 1,62 mln).
harry
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: środa 19 lip 2006, 15:10

Post autor: harry »

no liczy³em, ¿e skoro ma byÌ 2 seria, to ostatni odcinek jak¹œ niewiadom¹ zostawi, albo i nawet zmodyfikuj¹ ju¿ nakrêcony ;p a tu wszystko ³adnie zakoùczone
dla mnie jeden z lepszych seriali TVN :)
dynamika, fabuÂła, aktorzy super :D
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

A co z 2 edycj? "Twarz? w Twarz"? Sami producenci zapowiadali, ?e b?dzie 2 edycja tak wi?c musi by?. Nawet jak b?dzie to pewnie dopiero na jesie?. Je?li tak to TVN na jesie? b?dzie mia? bardzo du?o seriali:

1. Naznaczony
2. Twarz? w Twarz
3. Teraz albo nigdy (jesli wyniki b?d? zadowalaj?ce to na pewno b?dzie 2 seria)
4. 39 i pĂł? (tak jak wy?ej)

i mo?e jeszcze wi?cej...
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

serialami jesie? sie zaczyna, zreszta dobrze bo nasz kraj chyba bardzo sobie upodoba? seriale :P
TVN innowacja i nowoczesność...
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

Przed chwil? na Wikipedii znalaz?em bardzo ciekaw? informacje, ale nie wiem czy ona jest prawdziwa :P

"Premiera drugiej serii serialu "Twarz? w twarz" odb?dzie si? 7 marca 2008 roku."

7 marca to jest pi?tek. Mo?e TVN rzeczywi?cie b?dzie w tym czasie emitowa? nowe odcinki, gdy? we wtorek ma by "Teraz albo nigdy". A w ogĂłle to jest prawdziwa informacja?? S?yszeli?cie co? na ten temat, bo ja nie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nie ma sensu gdyba?, a ta informacja z Wikipedii jest pewnie nie prawdziwa. Zreszt? nie mamy nawet pewno?ci czy planuj? II seri?...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Taaaaaak Wikipedia. :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Tak premiera ju? 7 marca, a jeszcze zdj?cia do drugiej serii (o ile takowa powstanie) sie nie rozpocz??y.
lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Post autor: lukaszo »

Moim zdaniem informacja jest prawdziwa
TVN - programowo najlepsza
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: D00 »

lukaszo pisze:Moim zdaniem informacja jest prawdziwa
Taak? A niby dlaczego? Bo na Wikipedii tak napisali? Na Wikipedii jest wi?cej pierdĂł? ni? my?lisz.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

na wikipedii kazdy sobie moze cs napisac takze spokojnie
TVN innowacja i nowoczesność...
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Twarzą w twarz

Post autor: Adrian ;P »

Wirtualnemedia informują:

W połowie przyszłego miesiąca ruszyć mają zdjęcia do drugiego sezonu serialu sensacyjnego "Twarzą w twarz", którego producentem wykonawczym jest firma Akson Studio. Nowe odcinki pojawią się na antenie stacji TVN najprawdopodobniej jesienią.

W tej chwili nadal trwają prace nad częścią scenariuszy do odcinków nowej serii, która składać się będzie z 13 epizodów. Nieznana jest jeszcze cała obsada drugiego sezonu, choć wiadomo, że w głównych rolach znów zobaczymy Pawła Małaszyńskiego i Magdalenę Walach.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości