Katarzyna Tusk nowa prezenterka pogody

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Katarzyna Tusk nowa prezenterka pogody

Post autor: piotrek888 »

Kasia Tusk zana do tej pory z programu Taniec z Gwiazdami poprowadzi pogode bardzo sie ciesze a Wy?
Na wczorajszej konferencji prasowej TVN Meteo poinformowano o zmianach, jakie szykuj¹ siê w tym kanale od po³owy kwietnia. Przede wszystkim pojawi siê nowoczesne pogodowe studio, zmodyfikowane zostanie logo, a prognozy pogody wzbogac¹ siê o now¹ oprawê graficzn¹. Do grona prezenterów do³¹czy Katarzyna Tusk.


Nowe studio bĂŞdzie najnowoczeÂśniejszym studiem pogodowym w Europie. Jak mĂłwili przedstawiciele stacji, jeszcze nigdzie na Starym Kontynencie nie zdarzyÂło siĂŞ tak, aby to pogoda miaÂła wiĂŞkszy newsroom spoÂśrĂłd wszystkich serwisĂłw informacyjnych.

NaprawdĂŞ siĂŞ przyÂłoÂżyliÂśmy – mĂłwi nowy szef stacji pogodowej, Piotr TrzepieciĂąski. – Prognoza pogody w Polsce wkracza w zupeÂłnie nowy wymiar.

Serwisy pogodowe TVN i TVN24 takÂże bĂŞdÂą nadawane z nowego studia, ktĂłrego premiera zaplanowana jest na 16 kwietnia.

Do grona prezenterów do³¹czy Katarzyna Tusk, faworytka obecnej edycji "Taùca z gwiazdami". - TVN Meteo od d³u¿szego czasu szuka³o nowej twarzy. Wy³oniliœmy j¹ w drodze castingu, gdzie pokona³a miêdzy innymi Mariê Wiktoriê Wa³êsê i Katarzynê D¿y¿d¿yk z "Robinsona" - mówi Trzepieciùski.

Sama Kasia nie ukrywa swojej radoœci. Naprawdê nie mogê w to uwierzyÌ. Od zawsze marzy³am o zawodzie pogodynki - mówi - oczywiœcie do maja ostro trenujê w taùcu, ale œwiadomoœÌ tego, ¿e 16 kwietnia jako pierwsza zapowiem pogodê z nowego studia jest naprawdê ekscytuj¹ca! - dodaje.

Oficjalna prezentacja nowego logo TVN Meteo odbĂŞdzie siĂŞ nieco wczeÂśniej, 13 kwietnia.


ÂźrĂłdÂło TVNFAKTY.PL
Ostatnio zmieniony niedziela 01 kwie 2007, 13:33 przez piotrek888, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

MoÂże podawaÂłbyÂś ÂźrĂłdÂło?

Studio na pewno bĂŞdzie Âświetne, ale Tusk jako pogodynka... Nie wyobraÂżam sobie tego... :neutral: Ona siĂŞ boi kamer. :( No ale zobaczymy, ÂżyczĂŞ jej jak najlepiej. na pewno przyciÂągnie widzĂłw.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

JuÂż dopisaÂłem ÂźrĂłdÂło

MyÂślĂŞ Âże Kasia sobie poradzi mam takÂą nadzieje.Mam nadzieje Âże nie odpadnie dziÂś z TaĂąca....
JeÂśli maÂżyÂła o takiej roli to pewnie sie dÂługo przygotowywaÂła "przed lustrem" ÂżyczĂŞ jej powodzenia!MoÂże jak Kasia bĂŞdzie prowadziĂŚ to nasza pogoda sie poprawi!
Arctica
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 22 paź 2006, 23:29
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Arctica »

Tak w Prima aprillis ??
"Natura kobieca jest jak morze: z jednej strony poddaje się najsłabszemu, najcichszemu naciskowi, z drugiej - dźwiga najcięższe ciężary".
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

uff.....
jak to dobrze, Âże dzisiaj Prima aprillis :)
monetowy_chlopak

Post autor: monetowy_chlopak »

Ale jaja. Kasia Tusk w tvn meteo. WydajĂŞ mi sie, Âże sprawdzi sie w prowadzeniu pogodu. A czy prognoza pogody TVN24 i TVN nbedzie teÂż z nowego studia?
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Po przeczytaniu niusa na stronie g³ównej tvnfakty.pl od razu wiedzia³em, ¿e to ¿art. :] Po pierwsze nie by³o autora tylko podpis 'redakcja', a po drugie do tej pory nikt nie pisa³ takich pokrêconych niusów. I jeszcze ta wypowiedŸ Kasi Tusk - ona nigdy by czegoœ takiego nie powiedzia³a. :?
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

PrzecieÂż powiedziaÂła ostatnio, Âże marzyÂła o zawodzie pogodynki. :>
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Tak, a Wy to skutecznie wykorzystaliÂście. :D GratulujĂŞ pomysÂłowoÂści. ;)

[ Dodano: Pon Kwi 02, 2007 2:54 pm ]
No i mia³em racjê. :] Nius ju¿ znikn¹³.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

A ja wcale bym sie nie zdziwiÂł gdyby Kasi zaproponowali pracĂŞ w TVN Meteo . To byÂła by skuteczna reklama dla Meteo .
Super czwartki w TVN :
WIELKIE UCIECZKI - godz. 21.30
DETEKTYW - godz. 22.25
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Onet.pl pisze:Kasia Tusk prawdopodobnie zostanie "pogodynkÂą" w TVN Meteo.

Kasia zdradziÂła jednemu z dziennikĂłw, Âże przeszÂła pomyÂślnie casting w stacji TVN Meteo i ma szanse zostaĂŚ prezenterkÂą pogody.

Jedynym problemem dla Kasi mo¿e byÌ odleg³oœÌ dziel¹ca Trójmiasto (gdzie mieszka) od Warszawy. Kasia nie ma zamiaru przeprowadzaÌ siê do stolicy i planuje wracaÌ do domu samochodem. Obecnie jest w trakcie kursu na prawo jazdy. - Chcia³abym podejœÌ do egzaminu w wakacje, ale chyba cud siê zdarzy, jeœli uda mi siê zdaÌ za pierwszym razem. Stawiam, ¿e zdam za czwartym albo pi¹tym podejœciem - powiedzia³a.
A wczeÂśniej mĂłwili, Âże w TVN Meteo jej nie chcÂą, Âże jej casting byÂł tragiczny itp. :roll: Ale "Fakt" pisze na to, Âże to sÂą "rozpuszczane plotki przez nieÂżyczliwe jej osoby"... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Mołek Stołek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 02 cze 2007, 14:07

Post autor: Mołek Stołek »

Co za parodia. :lol: :lol: :lol: Casting? O czym tu mowa? PrzecieÂż to byÂło oczywiste i wiadomo juÂż przed tym caÂłym "castingiem", Âże nasza gwiazda zostanie pogodynkÂą w TVN coÂś tam.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

DziÂś, podczas pogodowej odsÂłony prowadzonej przez AgnieszkĂŞ CegielskÂą wydaÂło siĂŞ, Âże TVN Meteo zasili nowa siÂła...
zaraz potem skierowano kamerĂŞ na Kasie Tusk, ktĂłra siĂŞ przyglÂądaÂła, jak Agnieszka "wymiata z ta pogodÂą"

Wszystko wskazuje, ze jednak Kasia bĂŞdzie pogodynkÂą w TVN Meteo :(


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Boreczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: poniedziałek 25 kwie 2005, 11:52
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: Boreczek »

To w TVN jeszcze brakuje: Marii Walesowny, Marty Kaczynskiej i kota premiera.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

TVN nie chce Tuskowej

ukaraj.pl

Nasze zaufane ÂźrĂłdÂło bliskie stacji doniosÂło, Âże Katarzyna Tusk nie bĂŞdzie jednak pracowaĂŚ w TVN Meteo.

Kariera w telewizji niestety jÂą jednak ominie.

Nieoficjalnie dowiedzieliÂśmy siĂŞ z samego TVN-u, Âże stacja nie chce mieĂŚ nic wspĂłlnego z cĂłrkÂą znanego polityka na wizji.

Szkoda, Âże nie bĂŞdzie drewnianej pogody!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości