JESIEN 2007 W TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

JakiÂś czas temu dyskutowaliÂśmy o bardzo maÂłej kampani reklamowej TVN. To siĂŞ zmieniÂło. DziÂś przez caÂły dzieĂą sÂłyszĂŞ w stacjach radiowych reklamĂŞ "TwrzÂą w twarz", "Po prostu taĂącz", "TaĂąca z gwiazdami". Na koĂącu kaÂżdej reklamy jest mowa o jubileuszu TVN. Nie wiem jak jest w innych miastach, ale w Warszawie z dnia na dzieĂą przybywa teÂż billboardĂłw TVN.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

w Bydgoszczy teÂż tak jest :) Fakt, reklama ruszyÂła ostro i dobrze ;) chociaÂż wiadomo, Âże kto jak kto, ale TVN aÂż takiej reklamy nie potrzebuje :)
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Aktualny "Tele TydzieĂą" to praktycznie jedna wielka reklama nowych ramĂłwek TVN i Polsatu. Przed logiem TVN jest dodana taka jakby jedynka i do tego jest dopisane "lat - programowo najlepsza"
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Kuba pisze:Przed logiem TVN jest dodana taka jakby jedynka i do tego jest dopisane "lat - programowo najlepsza"
PrzecieÂż to logo pojawiÂło siĂŞ juÂż kilka tygodni temu...
Obrazek
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Za dÂługie to logo mogli daĂŚ wyrazy "programowo najlepsza" na dole pod "10"
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

no to dorze Âże ruszyli ja bilbordow nie widze w swoim miescie bo jest ono za maÂłe ehh tarnĂłwek, byle przeprowadzic sie do kraka heheh
logo bardzo przyjemne dla mnie nie za dlugie
TVN innowacja i nowoczesność...
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

W ÂśrodĂŞ wieczorem w stacji TVN zmieniono wyglÂąd porannej ramĂłwki TVN Planowano Âże od wrzeÂśnia zakoĂączy siĂŞ program fabryka gry , a nowy program byĂŚ moze pojawiÂłby siĂŞ byĂŚ moÂże gdyby byÂły sÂłabe wniki ogladalnoÂści w Pazdzierniku/listopadzie ,ale po wczorajszych zmianach Fabryka gry
pozostaje o godzinie 7.30 i trwaĂŚ bĂŞdzie 25 minut. A nowego programu juÂż nie zamierza robiĂŚ.
Glebacz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 13 maja 2007, 13:47

Post autor: Glebacz »

Jak to zmieniono? o 7:30 leci Na WspĂłlnej a nie Fabryka gdy :/ Gdzie to wyczytaÂłeÂś ?

A teraz do rzeczy. Myœlê, ¿e TVN ma t¹ jesieù. Ramówka Polsatu w godzinach 6:30-18:00 jest beznadziejna. Same powtórki i ¿adnych nowoœci. Ogl¹dalnoœÌ w godzinach 7:30-11:00 w TVN powinna byÌ du¿a. Spójrzmy na wieczory. W poniedzia³ek raczej widzowie wybior¹ Szymona Majewskiego jak i we wtorek Twarz¹ w twarz. i Uwaga faceci!. O 20 mog¹ byÌ ni¿sze wyniki W-11 gdy¿ M jak mi³oœÌ i SCI. W œrodê TVN z po prostu taùcz mo¿e przyci¹gn¹Ì wielu widzów, jednak Polsat oferuje w tym czasie nawet dobre filmy. W czwartek ogl¹dalnoœÌ prawdopodobnie nale¿y do Polsatu ( tylko mi³oœÌ, Eklipa, Sci ) i TVP ( Zagubieni ). Pi¹tek.. Jak narazie TVN widaÌ bêdzie emitowa³ dobre filmy pi¹tkowe jak Vinci, W³adca Pierœcieni czy Mumia i Demony wojny wed³ug Goi. W sobotê walka Jak oni... przeciwko Niani i Kryminalnym. Tutaj sam nie wiem co wybior¹ widzowie. A w niedzielê zdecydowanie Taniec z gwiazdami. Przynajmniej pierwszy odcinek bêdzie mia³ WSYOKIE wyniki. A dlaczego? Bo TVP zaczyna swoj¹ lepsz¹ ramówkê przed 21., gdy¿ 20:10 Wiadomoœci
20:30 Sport
20:35 Kronika Tour de Pologne - kolarstwo
20:40 Pogoda

WiĂŞc pierwsza niedziela naleÂży do TVN. Polsat moÂże za to zabraĂŚ kilku widzĂłw przez Skazanego na ÂśmierĂŚ, ale i tak bĂŞdzie dobrze.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

tvn ma problem bo nie ma dobrych filmow do superkina, bynajmniej bardzo maÂło kinowych nowoÂści :|
TVN innowacja i nowoczesność...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

TVN niewÂątpliwie przygotowaÂł najlepszÂą ramĂłwkĂŞ na jesieĂą - sprawdzone programy i seriale, ale takÂże duÂżo nowoÂści, ktĂłre z pewnoÂściÂą przypadnÂą do gustu milionom widzĂłw.

Mo¿e zacznê od "You can dance - po prostu taùcz". Program zapowiada siê fenomenalnie, jestem pewien, ¿e bardzo szybko stanie siê hitem g³ównie wœród m³odzie¿y. Ogromnie zainteresowanie castingami œwiadczy o tym, ¿e jest zapotrzebowanie na coœ takiego. Poza tym taniec to dla wielu coœ nowego, bo jeszcze dwa lata temu ma³o kto siê tym interesowa³. Dziêki "Taùcu z gwiazdami" Polacy poznali podstawowe taùce, kroki, a szko³y nauki taùca do dziœ prze¿ywaj¹ ogromne oblê¿enie. A œpiewanie ju¿ dawno sta³o siê nudne...

"Trzy po trzy - numery z kwatery" - to kolejna nowoœÌ TVN, która bardzo przypad³a mi do gustu, poniewa¿ uwielbiam komedie. Do tego to nie bêdzie zwyk³y serial komediowy, jak np. "Lokatorzy", gdzie jedna scena mog³a trwaÌ przez pó³ serialu - to bêdzie nowoœÌ na polskim rynku - sketch comedy, czyli skecze trwaj¹ce od 30 sekund do 2 minut. Plus za œwietn¹, ale niestety (jeszcze) ma³o znan¹ obsadê. I doskona³a pora emisji - zaraz po "Kubie Wojewódzkim".

"Bez sensu" - na razie nie wiele wiadomo na temat tego programu, ale ze wstêpnych informacji zapowiada siê ciekawie. Program maj¹ prowadziÌ ró¿ni satyrycy, wiêc mam nadziejê, ¿e zobaczymy w nim znanych nam œwietnie "komentatorów" ze "Szk³a kontaktowego".

"Twarz¹ w twarz" - serial ciekawy, ale raczej nie dla mnie. Ja lubiê - jak ju¿ wczeœniej napisa³em - seriale komediowe, a tak¿e seriale sensacyjne, gdzie coœ siê dzieje, gdzie jest adrenalina. A "Twarz¹ w twarz" chyba do koùca taki nie bêdzie, poniewa¿ wpleciono tam w¹tki mi³osne itp., by przyci¹gn¹Ì uwagê widzów, a raczej widzek "Magdy M.". Pierwsze odcinki serialu obejrzê na pewno - mo¿e jednak nie bêdzie taki z³y.

"Studio Z³ote Tarasy" - jestem ciekaw jak bêdzie wygl¹da³ ten program. Przypuszczam, ¿e nie bêdzie to coœ w rodzaju popo³udniowego "Dzieù dobry TVN". Poza tym to du¿a nowoœÌ, bo do tej pory nie by³o w Polsce ¿adnego programu nadawanego na ¿ywo wprost z centrum handlowego. Mam nadziejê, ¿e równie¿ osoby bêd¹ce w tym czasie w "Z³otych Tarasach" bêd¹ mog³y wzi¹Ì udzia³ w programie, np. poprzez udzia³ w jakimœ konkursie lub pozdrowienie kogoœ.

"Taniec z gwiazdami" - ostania juÂż niestety edycja. TVN - w przeciwieĂąstwie do Polsatu - zaprosiÂł do programu prawdziwe gwiazdy. Po ogÂłoszeniu uczestnikĂłw poprzedniej eydcji "TaĂąca z gwiazdami" od razu wiedziaÂłem kto bĂŞdzie moim faworytem. Teraz mam dylemat, bo w tej edycji bierze udziaÂł kilka gwiazd, ktĂłre uwielbiam. Program na pewno wzbudzi duÂże emocje i znĂłw osiÂągnie wyniki na poziomie powyÂżej 7 mln widzĂłw.

Poza tym TVN w koùcu na powa¿nie zaj¹³ siê pasmem porannym. Codzienne "Dzieù Dobry TVN" i magazyny dla gospodyù domowych na pewno bêd¹ cieszy³y siê ogromn¹ widowni¹. Zmiany tak¿e w paœmie popo³udniowym "Sêdzia Anna Maria Weso³owska" bêdzie emitowana po "Rozmowach w toku", wiêc jestem pewien, ¿e w tym paœmie TVN równie¿ zwiêkszy swoj¹ ogl¹dalnoœÌ. Do tego sprawdzone ju¿ i kochane przez widzów programy i seriale: "Na Wspólnej", "W11 - Wydzia³ Œledczy", "Detektywi", "Kryminalni", "Niania", "Hela w opa³ach", "Szymon Majewski Show", "Kuba Wojewódzki", "Teraz My".

Teraz sÂłowo o konkurencji. ZarĂłwno Jedynka jak i DwĂłjka dobrze przygotowaÂły siĂŞ na jesieĂą, chociaÂż nieco lepiej oceniam TVP 2. A Polsat "pobudzony" wynikami wiosennymi po prostu sobie odpuÂściÂł i nie przygotowaÂł prawie nic ciekawego - nie wspominajÂąc o jakÂże gwiazdorskiej obsadzie "jakONIÂśpiewajÂą".

Ta jesieĂą bĂŞdzie naleÂżaÂła do TVN!
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Post autor: object »

WiĂŞc tak.....
TVN niewÂątpliwie przygotowaÂł najlepszÂą ramĂłwkĂŞ na jesieĂą
to siĂŞ jeszcze okaÂże- po wynikach oglÂądalnoÂści (na wiosnĂŞ teÂż mieli ,,ÂświetnÂą" ramĂłwkĂŞ, a spadli na 4 miejsce.....

"MoÂże zacznĂŞ od You can dance - po prostu taĂącz"
jeœli chodzi o mnie to nie przepadam za takimi wygibasami na ekranie ale nie wykluczam, ¿e program mo¿e byÌ ciekawy i na pewno zgromadzi przed telewizorami znaczn¹ czêœÌ widowni.
"Trzy po trzy - numery z kwatery"
tytuÂł trochĂŞ dziwny. moÂże byĂŚ ciekawie
"Bez sensu" - na razie nie wiele wiadomo na temat tego programu
pytanie: czy tego nie ma prowadziĂŚ WojewĂłdzki? TytuÂł do niego bardzo pasuje :devil:
"TwarzÂą w twarz"
z zapowiedzi, które widzia³em serial ma trochê dziwn¹ fabu³ê ale zapowiada siê ca³kiem ciekawie.... I z Magd¹ Walach- œwietn¹ aktork¹ (wziê³a siê z ,,Pensjonatu pod Ró¿¹" jakby ktoœ nie wiedzia³ :spiewa: )
"Studio ZÂłote Tarasy" - jestem ciekaw jak bĂŞdzie wyglÂądaÂł ten program.
.......ja te¿ jestem bardzo ciekaw tego programu. To nowoœÌ w telewizji takie wielogodzinne pasmo.......
"Taniec z gwiazdami" - ostania juÂż niestety edycja.
....ja bym raczej powiedziaÂł na szczĂŞÂście :devil: W ogĂłle mnie takie taĂącowanie nie interesuje. A tak poza tym taki odgrzewany kotlet (widaĂŚ pomysÂły na dobry show w TVN siĂŞ skoĂączyÂły). A mieszanie politykĂłw w takie rzeczy to juÂż totalna Âżenada! :hmm:
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

POpieram pisze:Poza tym to du¿a nowoœÌ, bo do tej pory nie by³o w Polsce ¿adnego programu nadawanego na ¿ywo wprost z centrum handlowego.
MuszĂŞ CiĂŞ zmartwiĂŚ. Taki program na Âżywo z centrum handlowego byÂł juÂż rok temu w CzwĂłrce. ByÂł to "TeleSzau" oraz "Kamienica - podsumowanie tygodnia" i nadawane byÂło wprost z warszawskiego centrum Blue City (chyba tak to siĂŞ nazywaÂło).
Ta jesieĂą bĂŞdzie naleÂżaÂła do TVN!
I tu muszĂŞ CiĂŞ zmartwiĂŚ. Jestem pewien, Âże TVN pozostanie na czwartym miejscu. Jedynka jak zwykle bĂŞdzie liderem, a o drugie miejsce powalczy Polsat z DwĂłjkÂą.
"You can dance - po prostu taĂącz". Program zapowiada siĂŞ fenomenalnie, jestem pewien, Âże bardzo szybko stanie siĂŞ hitem
DziwiÂą mnie tak entuzjastyczne opinie dotyczÂące tej produkcji. Wg mnie widownia bĂŞdzie marniutka :).
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

object pisze:
TVN niewÂątpliwie przygotowaÂł najlepszÂą ramĂłwkĂŞ na jesieĂą
to siĂŞ jeszcze okaÂże- po wynikach oglÂądalnoÂści (na wiosnĂŞ teÂż mieli ,,ÂświetnÂą" ramĂłwkĂŞ, a spadli na 4 miejsce.....
podmark pisze:
Ta jesieĂą bĂŞdzie naleÂżaÂła do TVN!
I tu muszĂŞ CiĂŞ zmartwiĂŚ. Jestem pewien, Âże TVN pozostanie na czwartym miejscu. Jedynka jak zwykle bĂŞdzie liderem, a o drugie miejsce powalczy Polsat z DwĂłjkÂą.
Jakie 4. miejsce? Kajetan przytoczy³ wam wiosenne udzia³y Polsatu i TVN w temacie o tej pierwszej stacji. Widzê, ¿e potraficie tylko k³amaÌ i zmyœlaÌ, a do prawdziwych wyników boicie i wstydzicie siê odnieœÌ. Gratulujê. :/
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Oj Podmarku obyÂś nie byÂł dobrym prorokiem i z chĂŞciÂą Ci za miesiÂąc przytoczĂŞ wyniki oglÂądalnoÂści TVNu i twojego ulubionego Polsatu :D
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Jakie 4. miejsce? Kajetan przytoczy³ wam wiosenne udzia³y Polsatu i TVN w temacie o tej pierwszej stacji. Widzê, ¿e potraficie tylko k³amaÌ i zmyœlaÌ, a do prawdziwych wyników boicie i wstydzicie siê odnieœÌ. Gratulujê.

Powiem dobitnie.. czy jesteÂś aÂż takim kretynem Âżeby nie zrozumieĂŚ tamtych wynikĂłw..? Z nich wynikaÂło iÂż TVN i Polsat czĂŞsto remisowaÂły ( choĂŚ to nie jest prawda, na medialink.pl podawali szczegĂłlowe wyniki korzystniejsze dla Polsatu) lub byÂły blisko siebie. W ogĂłlnej klasyfikacji Polsat byÂł przed TVNem. Polsat wygraÂł z TVNem.. ile razy to moÂżna jeszcze powtĂłrzyĂŚ.. wiele, ale ty i tak nie zrozumiesz.

http://www.wirtualnemedia.pl/article/15 ... olsatu.htm
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości