Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Skoro odbywaÂła staÂż w komisji europejskiej, relacjnowaÂła referendum we Francji oraz przeprowadzaÂła wywiad z francuzkim ministrem spraw zagrnicznych bĂŞdÂącym wĂłwczas z wizytÂą w Warszawie to musi znaĂŚ francuzki i to caÂłkiem nieÂźle :)

Ps.
Jeszcze jedno, proponujĂŞ zmieniĂŚ w koĂącu nazwĂŞ tematu, bo coÂś mi siĂŞ nie za bardzo podoba...
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

spoko inny temt rĂłwnieÂż moÂże byc :P kto coÂś zaproponuje? :D
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

niech bĂŞdzie poprostu Anna KalczyĂąska :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
niss
Początkujący
Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 11:46
Lokalizacja: śląsk

Post autor: niss »

W piÂątek o 21 w "24 godziny" miaÂła raport z dworca centralnego. ByÂł teÂż jej miateriaÂł z nawaÂłnicy ktĂłra przeszÂła nad WarszawÂą. Fajnie w nim wyglÂądaÂła walczÂąc z animaliami pogodowymi i... poarasolem :) MoÂże ktoÂś widziaÂł, moÂże ktoÂś ma nagrane.... Ostatnio i tak czĂŞsto bywaÂła na antenie, w zasadzie 6 dni pod rzÂąd.
A co do tematu to wystarczy po prostu "Anna KalczyĂąska". KaÂżdy kto ma tvn24 wie dobrze o kogo chodzi; nie trzeba nic dopisywaĂŚ typu "gwiazda" itp. ImiĂŞ i nazwisko samo dobrze mĂłwi za siebie :) -ot takie moje spostrzeÂżenie :)
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

W piÂątek o 21 w "24 godziny" miaÂła raport z dworca centralnego. ByÂł teÂż jej miateriaÂł z nawaÂłnicy ktĂłra przeszÂła nad WarszawÂą. Fajnie w nim wyglÂądaÂła walczÂąc z animaliami pogodowymi i... poarasolem MoÂże ktoÂś widziaÂł
Niestety nie widzia³em :( Coœ nie mam szczêœcia do materia³ów Anny. Ostatni materia³ Jej autorstwa jaki widzia³em dotyczy³ m³odego wioœlarza, który dosta³ maksymaln¹ liczbê punktów na maturze miêdzynarodowej. Bardzo mi siê podoba³ w tej relacji 'chodzony stand up' Anny :) Niestety to by³o doooœœœÌÌÌÌ dawno :(

Ps.
Co do tematu to wszystko mi jedno czy bĂŞdzie siĂŞ nazywaÂł Anna KalczyĂąska - gwiada TVN24 czy teÂż tylko Anna KalczyĂąska, byle by tylko wreszcie nazwa ulegÂła zmianie!!!
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

widziaÂłem ten materiaÂł. Ania w kaÂżdej sytuacji potrafio siĂŞ zachowac bardzo profesjonalnie.

dziÂś w serwisach byÂła poprostu cudna. bardzo mi sĂŞ podoba jej fryzura. heh.. :D
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Ania Kalczyùska od kilku ³adnych tygodni oprócz poranków oraz weekendowych serwisów informacyjnych 1-2 razy w tygodniu prowadzi równie¿ program 'GoœÌ wieczorny'.
Dzisiaj Jej goÂściem byÂła Pani RadziwiÂł, wiceminister edukacji. Rozmowa do najÂłatwiejszych nie naleÂżaÂła poniewaÂż obie Panie poczÂątkowo miaÂły odmienne zdanie odnoÂśnie tego czym jest przyjĂŞta przez rzÂąd strategia edukacji na lata 2007-2013. Jednak suma summarum wywiad udaÂł siĂŞ co najmniej przyzwoicie (choĂŚ widziaÂłem juÂż lepsze w wykonaniu Ani) i cieszĂŞ siĂŞ, Âże znowu moÂżna byÂło zobaczyĂŚ uÂśmiech na twarzy KalczyĂąskiej :) (moÂże ma ktoÂś capsa?), a jak Wam siĂŞ ten wywiad podobaÂł?
niss
Początkujący
Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 11:46
Lokalizacja: śląsk

Post autor: niss »

a jak Wam siĂŞ ten wywiad podobaÂł?
Nie wypowiem siê, bo widzia³em tylko ostatnie 2 minuty :( Zauwa¿y³em tylko, ¿e Pani Radziwi³³ jest osob¹ bardzo pewn¹ siebie, wiêc ciekawie musia³a wygl¹daÌ ta wymiana spostrze¿eù, gdzie obie strony mia³y odmienne zdanie.
Jak przez ostatnie dwa lata lubi³em Anie tylko w studiu, tak teraz coraz bardziej zaczynam j¹ lubiÌ w 'plenerze' :) Jest wtedy bardziej 'naturalna' i czêœciej w³osy wi¹¿e w kitke -a to te¿ zaczê³o mi siê ostatnio podobaÌ :)
PS MoÂże jutro coÂś zmieni z fryzurÂą? :)
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

kto wie kto wie? nie dawno w serwisie mia³a w³osy zwi¹zane w kitkê. Wygl¹da³¹ cudnie :D :D :D
Ania œwietnie daje sobie radê jak reporterka! Ostatnio dawa³ z k¹œ relacjê i w³osy mia³a nie u³o¿one tak jak to bywa w studia i powiem wam, ¿e ca³kiem inaczej wygl¹da³a. Ona poprostu cudnie wygl¹da we wszystkim :)
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Z tÂą kiktÂą to siĂŞ juÂż kiedyÂś daÂłem nabraĂŚ, o czym moÂżna przeczytaĂŚ kilkanaÂście postĂłw wczeÂśniej, myÂślaÂłem, Âże Ania ma obciĂŞte wÂłosy na krĂłtko a tu myk, nastĂŞpnego dnia znowu miaÂła je rozpuszczone :D

Kosik, jest takie powiedzenie "Âładnemu we wszystkim Âładnie". Jestem przekonany, Âże jakby nawet ogoliÂła gÂłowĂŞ na 'zero' to i tak by Âślicznie wyglÂądaÂła.
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

Maciekw pisze:Kosik, jest takie powiedzenie "Âładnemu we wszystkim Âładnie". Jestem przekonany, Âże jakby nawet ogoliÂła gÂłowĂŞ na 'zero' to i tak by Âślicznie wyglÂądaÂła.
masz racjê Maciek:) napewno tez wtedy by dobrze wygl¹da³a!! dziœ znowu cudnie wygl¹da³a :) jakiœ czarny ¿akiecik...jak zwykle ³¹dna fryzurka... tylko ogl¹daÌ :)
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Czy ktos widziaÂł wczorajszy wywiad z wiceminister edukacji AnnÂą RadziwiÂł? ByÂło fatalnie. Fakt, Âże pani wiceminister nie uÂłatwiaÂła pani KalczyĂąskiej dziaÂłania, ale nastĂŞpnym razem trzeba siĂŞ trochĂŞ lepiej przygotowaĂŚ. WyglÂądaÂło to tak jakby odbywaÂł siĂŞ egzamin, a studentka ewidentnie nic nie umiaÂła. PosypaÂło siĂŞ wszystko totalnie, pytania byÂły nieprzemyÂślane i pani wiceminister ciÂągle na czymÂś dziennikarkĂŞ przyÂłapywaÂła. Bardzo lubiĂŞ AnnĂŞ KalczyĂąskÂą, ale jeÂżeli chodzi o wywiady trzeba jeszcze nad sobÂą trochĂŞ popracowaĂŚ.
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Ja widziaÂłem, ale siĂŞ nie zgadzam ze stwierdzeniem, Âże byÂł fatalnie przygotowany. Owszem kilkakrotnie RadziwiÂł poprawiaÂła Anie, Âże to tylko strategia, a nie projekt ustawy, ale przecieÂż Ania o nic zÂłego nie pytaÂła, tylko mĂłwiÂła to co na temat tego peojektu uwaÂżajÂą sami politycy, a to, Âże Oni rĂłwnieÂż nie za bardzo rozumieli, Âże strategia dziaÂłaĂą to caÂłkiem co innego niÂż projekt ustawy to juÂż nie Anny KalczyĂąskiej wina.

Po drugie przygotowanie do wywiadu nie byÂło takie zÂłe. Bardzo mi siĂŞ podobaÂły plansze o warunkach szkolnictwa wyÂższego na Âświecie, a z pewnoÂściÂą KalczyĂąska miaÂła w tym swĂłj wkÂład.

ReasumujÂąc tak jak juÂż pisaÂłem wczeÂśniej na ten temat, nie byÂła to jakaÂś fantastycznie poprowadzona rozmowa ale teÂż nie byÂło okropnie Âźle, czyli tak Âśrednio 3+/6 :)
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Wczorajszy wywiad z dr Nowikiem byÂł juÂż duÂżo lepszy. PodobaÂło mi siĂŞ ilustrowanie wypowiedzi na temat szyfrĂłw materiaÂłem filmowym. WidaĂŚ byÂło, Âże pytania sÂą przemyÂślane. Oby tak dalej!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

zauwaÂżyÂłem Âże miaÂła wyjÂątkowo wytrzeszczone oczy w tym wywiadzie, jeszcze podkreÂślone.
Co do przeprowadzania wywiadu, to nie podoba siê mi jak zadaje pytania, goœÌ zaczyna odpowiadaÌ, a ona coœ pod nosem co widz wcale a wcale nie s³yszy :!: Rzuca co jakiœ czas przygotowane pytania, mi to jakoœ nie bardzo wchodzi. Zreszto wczorajsza rozmowa to prawie jak lekcja historii, choÌ w mi³y i nie nudz¹cy sposób :wink:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości