[TVN] You Can Dance - Po prostu tańcz!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: musicomaniakk »

Jedyną prawdziwą informacją jest ta, że emisja programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!” nie została zakończona. Wszystkie inne rewelacje, szczególnie te o zarobkach jury i prowadzącej, to spekulacje - powiedział Bogdan Czaja, wicedyrektor programowy TVN.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: po31 »

Dobra wiadomość, będzie 8 edycja You can dance- po prostu tańcz!już wiosną
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: matik »

Wierzysz w doniesienia Pudelka?
Bogdan Czaja pisze:Jedyną prawdziwą informacją jest ta, że emisja programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!” nie została zakończona. Wszystkie inne rewelacje, szczególnie te o zarobkach jury i prowadzącej, to spekulacje.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: musicomaniakk »

To sobie wejdź na stronę programu i uwierz :P
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: matik »

Na stronie nie jest napisane, że program będzie wiosną:
Dwa „najbardziej rzetelne i opiniotwórcze” źródła (jedno to tabloid, a drugie – zapewne powtarzające za nim – portal internetowy), podały dziś wiadomość: „Rusin straci 140 tys.!” oraz „Będzie kolejna edycja You Can Dance!”.

Obydwa źródła informują o radykalnych cięciach („wyrzeczeniach”), z jakimi będą musieli liczyć się jurorzy oraz prowadząca program Patricia Kazadi, a także, że program (jednak) ruszy na wiosnę przyszłego roku.

Jedyną prawdziwą informacją jest ta, że emisja programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!” nie została zakończona. Wszystkie inne rewelacje, szczególnie te o zarobkach jury i prowadzącej, to spekulacje - powiedział Bogdan Czaja, wicedyrektor programowy TVN.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: musicomaniakk »

matik pisze:Na stronie nie jest napisane, że program będzie wiosną:
No ja tego nie napisałem. A zatem nie wiem co masz na myśli kierując do mnie pytanie czy wierze w doniesienia pudelka. Gdyż w tym co napisałem nic takiego nie było.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: matik »

Nie zrozumieliśmy się. Myślałem o czymś innym. Nieważne. Ważne, że chociaż na temat było ;)
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: po31 »

Coś mi sie wydaje że 8 edycja You can dance- po prostu tańcz! nie zagości wiosna tylko jesienią?
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: po31 »

Pozwoliłem napisać do stacji TVN e-maila w sprawie You can dance i otrzymałem w odpowiedzi od stacji że program najprawdopodobniej pojawi się w wiosennej ramówce, czyli jest duża szansa że program będzie na wiosne :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Adrian ;P »

Wiola Fiuk - zwyciężczyni 3 edycji YCD wygrała w piątek... 3 edycję Got to Dance (w duecie) :roll:
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Trzeciak »

I tym samym jest (bodajże) pierwszą osobą w Polsce, która dwa razy odniosła triumf w dwóch programach talent-show. Ja jednak z jej zwycięstwa (w duecie) się cieszę, bo to zaprezentowali w tym show jest nie do opisania. Nawet słowa "genialne" i "niepowtarzalne" nie oddadzą tego, co oni stworzyli na scenie.
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: TheXF »

http://www.pudelek.pl/artykul/54969/roz ... _can_dance

Wiem, że to jest śmieszny i niedorzeczny typ (Rozenek :hmm:) szmatławca, ale ciekawe czy w ogóle będzie teraz (lub kiedykolwiek jeszcze) kolejna edycja + 4 juror, który raczej nie jest aż tak potrzebny. Jeżeli natomiast miałby się pojawić na wiosnę (jak pisał wyżej po31), to co stanie się z XF?
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Adrian ;P »

A co miałoby się stać z XF? Jedno nie wyklucza drugiego. YCD równie dobrze może pojawić się jeszcze jesienią, na 4 jurora nie ma co liczyć (zresztą to nie jest potrzebne). A w postaci Rozenek tym bardziej :P
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Trzeciak »

Przecież 4 jurora nie ma nawet w oryginalnym "YCD", więc ta plotka tym bardziej wydaje się niedorzeczna. Rozenek i "YCD" łączy tylko to, że jej programy - i taneczne show są produkowane przez Golden Media Polska.

Zapewne "YCD" powróci jeszcze jesienią, a castingi powinny być ogłoszone jeszcze w tym miesiącu.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: po31 »

Na pewno jest to inforamcja oczywiście wyssana z palca, jakoby Rozenek mała by być jurorką, a co do 8 edycji wolałbym, a by program był emitowany wiosną jakoś bardziej odpowiadało mi to, ale szkoda że nie ma tej wiosny You can dance, tylko Top model
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości