[TVN] You Can Dance - Po prostu tańcz!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Trzeciak »

Mówienie, że "nigdy" (szczególnie po wynikach chociażby "Mąż czy nie mąż", czy "Samej Słodyczy") jest jednak przesadą.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: po31 »

Mam wrażenie że YCD wrócił tylko na 1 edycję, potencjał tego programu już chyba się wyczerpał tak jak na całym świecie i tak w Polsce, to już nie te czasy widownia telewizyjna sie zmieniła od tamtego czasu
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Trzeciak »

To już wiemy, dlaczego przesunięto program na poniedziałek :D : http://film.interia.pl/wiadomosci/telew ... 09582,3604

Mimo wszystko decyzja dla mnie błędna. Program radził sobie świetnie w środy, bronił się nawet, jak w środy była emitowana Liga Mistrzów UEFA. A "YCD" raczej nie jest skierowany do całej rodziny.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: po31 »

You can dance ma naparwde chyba bardzo niskie wyniki oglądalności i mam obawy czy 8 edycja moze nie okazac sie juz teraz naparwde ostatnią edycje w historii polskiej wersji programu, ale to wina stacji trzeba bylo emitować program w środy, a nie w poniedziałek.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Trzeciak »

Aż tak bardzo niskich nie ma. Już nie popadajmy w przesadę. :) I tu znów wrócę m. in. do Holandii, gdzie format osiąga udziały, o których nawet lepiej nie wspominać. Choć fakt, że "wyrzucenie" jednej z jurorek tam też zrobiło swoje. ;)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Adrian ;P »

Przecież program na całkiem przyzwoite wyniki - w 16-49 ma udziały 17-18%, jest ok.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Trzeciak »

Mam nadzieję, że to się nie spełni, ale "X Factor" też miał w 16-49 udziały w wysokości 18 proc., a jak wiemy - zszedł z ramówki stacji.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Camilo »

X Factor jest znacznie droższy w produkcji. Wiem, że tego nie widać, ale tak jest.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Trzeciak »

Sponsorzy tutaj też nie są bez znaczenia. Jakiś powód musiał być, skoro przerwa z "YCD" trwała dłużej niż zwykle. ;)
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: po31 »

Ale poprzednia edycja miala wieksze wyniki oglądalności
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: SevenUP »

Ale była emitowana w środę, a w środę cokolwiek się wstawi ma w zasadzie dobrą oglądalność z zaślubinami syna na czele. Poniedziałek to zupełnie inna bajka i chyba wynik pasma się poprawił.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: musicomaniakk »

SevenUP pisze:Ale była emitowana w środę, a w środę cokolwiek się wstawi ma w zasadzie dobrą oglądalność z zaślubinami syna na czele. Poniedziałek to zupełnie inna bajka i chyba wynik pasma się poprawił.
Project Runway w środę ma zaledwie 1,3 mln więc jest wyjątek :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Adrian ;P »

Mimo to Runway wygrywa z konkurencją w 16-49 i ma lepsze wyniki niż rok temu Bitwa o dom. Zresztą YCD też ma lepsze wyniki niż rok temu Sama słodycz.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: po31 »

Ale ogólnie jakieś szału w tej edycji nie ma słabi tancerze i ogólnie czasy YCD mineły
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: kamico7 »

Słabi tancerze ? oj tu się nie zgodzę. Program ma bardzo wysoki poziom i kilku genialnych tancerzy nie dostanie się do odcinków na żywo mimo że np. w 7 sezonie mieliby murowane miejsce według mnie. Na razie program jest realizowany bardzo dobrze. Teraz mam nadzieje że nie powtórzy się sytuacja z przed roku. Kiedy X Factor miał castingi, bootcamp i domy jurorskie realizowane na wysokim poziomie wręcz na poziomie oryginału ale kiedy przyszły odcinki na żywo cały czar prysnął. Oby poziom YCD był utrzymany do finału
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości