[TVN] You Can Dance - Po prostu tańcz!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Elek pisze:i ciekawe jak z michalina..
Ta Michalina to w ogĂłle jakieÂś cyrki w tym ParyÂżu robiÂła. :? Jak jest siĂŞ nie podobaÂło to powinna zdecydowaĂŚ o odejÂściu...

WystĂŞp caÂłej 16 w "TaĂącu z gwiazdami" jest dobrym sposobem, aby zakomunikowaĂŚ widzom, Âże od Âśrody "You can dance - po prostu taĂącz!" rusza na Âżywo. :D No i samym uczestnikom moÂże to pomorze w przeÂłamaniu strachu, tremy.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

pawell pisze:WystĂŞp caÂłej 16 w "TaĂącu z gwiazdami" jest dobrym sposobem, aby zakomunikowaĂŚ widzom, Âże od Âśrody "You can dance - po prostu taĂącz!" rusza na Âżywo. :D No i samym uczestnikom moÂże to pomorze w przeÂłamaniu strachu, tremy.
Odk¹d tylko pojawi³a siê informacja w "Dzienniku" o realizacji dla TVN - przez Mastiff Media - polskiej edycji "So you think you can dance" liczy³em na "podpiêcie" programu pod "Taniec z gwiazdami", sk¹din¹d wci¹¿ najlepszy i najchêtniej ogl¹dany telewizyjny show w Polsce. Pokaz umiejêtnoœci "najciekawszej" 16stki w tanecznym hicie - musi wrêcz pomóc "Po prostu taùcz!", g³ównie wesprzeÌ tytu³ jeœli chodzi o ratingi :arrow:

Bo wczoraj mimo wielkich (naprawdĂŞ!) emocji (wciÂągnĂŞÂło mnie niesamowicie) zwiÂązanych z wyborem "najlepszych", radoÂści i Âłez, fenomenalnego Wade'a Robsona... najmniejsza widownia od samego poczÂątku.
AGB Nielsen Media Research, data emisji, widownia oraz udziaÂły w rynku.
05-09-2007: 2 585 169 i 20,46 proc.
12-09-2007: 3 005 117 i 23,25 proc.
19-09-2007: 3 157 210 i 24,61 proc.
26-09-2007: 2 839 520 i 22,75 proc.
03-10-2007: 2 324 954 i 18,19 proc.

No szkoda, ale nadchodzÂą LIVEy, aktywny udziaÂł telewidzĂłw - liczĂŞ na przebĂłj!
ÂŻal, Âże Damian i Basia - na pierwszych treningach prĂłbujÂący zdobyĂŚ wzajemne zaufanie do siebie w salsie :lol: - nie przeszli dalej, wzbudzili mojÂą sporÂą sympatiĂŞ.
Z kolei ogromnie cieszĂŞ siĂŞ z obecnoÂści w finaÂłach Idy, Diany, BÂłaÂżeja, Agaty vel KozodĂłjki czy RafaÂła Kryla (po raz pierwszy na castingu w Bytomiu z bratem, o swojÂą szansĂŞ "walczyÂł" w pojedynkĂŞ na drugim wrocÂławskim castingu) :D Ta pierwsza i ten ostatni oczarowali mnie juÂż na przesÂłuchaniach wÂłaÂśnie. Z niecierpliwoÂściÂą czekam na ÂśrodĂŞ, 21:30!
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ktos pisze:pewno zaprezentuja na rozpoczĂŞcie programu ten ukÂład co z Wade Robsonem siĂŞ uczyli 8)
Nie. DziÂś w "DzieĂą Dobry TVN" pokazywali przygotowania finaÂłowej 16. do "TaĂącu z gwiazdami" i to byÂł zupeÂłnie inny ukÂład. :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Tancerze zaprezentujÂą ukÂład choreograficzny Wade’a Robsona, adaptowany przez przewodniczÂącego jury programu, Agustina EgurrolĂŞ, specjalnie na niedzielny wystĂŞp.
info ze strony programu 8)
karolchelm
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: czwartek 01 cze 2006, 13:19
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Post autor: karolchelm »

jednak Robsona zataĂączyli
i to jak zataĂączyli! extra!
http://www.tvnfakty.pl - Liczą się tylko Fakty, tvnfakty.pl... || http://karolnycz.com
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

tylko bez sensu 'machajÂą' tÂą kamerÂą , Âże nic nie widaĂŚ tylko czasami byÂło widaĂŚ wszystkich a tak to jakieÂś dziwne zbliÂżenia, Âże nie widac taĂąca :?
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

ZataĂączyli bardzo dobrze :D. A i jakÂą reklamĂŞ przy okazji mieli. WkoĂącu z 5 milionĂłw sie dowiedziaÂło o Âśrodowym programie na Âżywo. LiczĂŞ jeszcze na sporo reklam na poczÂątku tygodnia i moÂże uda sie przyciÂągnÂąc jakieÂś 4 miliony przed TVN.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

No i co chwilĂŞ GÂąsowski przypomina o Âśrodowym programie :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ju¿ dziœ "You can dance - po po prostu taùcz" startuje na ¿ywo! Ale nie tylko w TVN. W internecie na oficjalnej stronie bêd¹ kulisy "YCDPPT" na ¿ywo! Zaczynaj¹ siê 30 minut przed startem i skoùcz¹ siê pó³ godziny po programie. :D

:arrow: http://youcandance.onet.pl/1437467,4399,wazne.html
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Super pomysÂł! :D

[ Dodano: Sro PaÂź 10, 2007 9:13 pm ]
PomysÂł ciekawy, ale coÂś mi siĂŞ czĂŞsto Âścina - ale pewnie to przez mĂłj szybki internet :P
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

I juÂż po pierwszym odcinku na Âżywo. Dwie osoby odpadÂły. No szkoda ich troche. Studio i prowadzenie programu bardzo mi sie podobaÂło. Nie byÂło zbĂŞdnego, nudnego przedÂłuÂżania. Wszystko sprawnie, szybko i perfekcyjnie :D. Mi siĂŞ podobaÂło i napewno(postaram sie) nie przegapie Âżadnego odcinka. Mam teraz nadziejĂŞ, Âże sporo ludzi zasiadÂło przed telewizorami i wynik oglÂądalnoÂści bĂŞdzie conajmniej zadowalajÂący.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tylko ten pierwszy - wspólny - taniec by³ jakiœ nie teges... za wolny i ma³o siê dzia³o. Ale póŸniej siê rozkrêci³o. I trzeba powiedzieÌ, ¿e ogólnie bardzo fajnie wysz³o. :brawa:

Podoba³o mi siê przedstawianie uczestników. PóŸniej wiêkszoœÌ taùców w duecie i ca³a dogrywka. :D I oczywiœcie goœÌ specjalny - Kamil Kucharzewski.

PodsumowujÂąc taĂące, studio, realizacja, prowadzenie Kingi skÂłada siĂŞ na super efekt koĂącowy. AÂż chce siĂŞ oglÂądaĂŚ. :D Co bĂŞdzie za parĂŞ odcinkĂłw...

Co do osĂłb, ktĂłre odpadÂły to mi ich nie szkoda. SzczegĂłlnie Artura. :?

A ogl¹dalnoœÌ - te¿ liczê na zadowalaj¹cy wynik ( powy¿ej 3 mln - przynajmniej ). ChoÌ pora nadawania troszkê póŸna, bynajmniej nie dla mnie. ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

No, program super :D strasznie mi siĂŞ podobaÂł!

Na Âżywo, treÂż extra , prawdziwe emocjie i wogĂłle..

Osoby ktĂłre odpadÂły wsumie mi ich nie Âżal bo wogĂłle prawie ich nie kojaÂżywÂłam a solĂłwki mieli sÂłabe...

a Kinga..ee beznadziejnie strĂłj miaÂła troche nie do tego programu no ale to nie jej wina tylko stylistĂłw ale w ddtvn jakaÂś zupelnie inna a tu przypomina mi takÂą babke co prowadzÂą telegry... :x jakoÂś mi nie pasujĂŞ zupeÂłnie i wogĂłle..
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Program jest bardzo dobry, takÂże dzieĂą i pora emisji dobra poniewaÂż dawno nie byÂło rzadnego programu w ciÂągu tygodnia. Co do realizacji to porĂłwnujÂąc z idolem jest to program bardziej kameralny niÂż polsatowski Idol.Tamten byÂł bardziej widowiskowy,ale ogĂłlnie bardzo dobry program.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Mnie szczegĂłlnie podoba siĂŞ studio - ten balkonik i widownia - coÂś w stylu dyskoteki. Dawno w tvn nie byÂło programu w ktorym rywalizuja zwykli Âśmiertelnicy :D A Artur wg mnie dobrze ze odpadÂł - nie nadawaÂł siĂŞ do telewizji za sÂłaba psychika ale to tylko moje zdanie. A tak swojÂą drogÂą to Kinga sie troche nabiegala - co chwile musiala wbiegac na balkonik zeby zapowiedziec tancerzy a potam zaraz zbiegac i rozmawiazc z nimi i z jury.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości