[TVN] You Can Dance - Po prostu tańcz!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Greg Haus pisze:
pawell pisze:DziÂś nie zataĂączy RafaÂł ( "Tito" ) Kryla, a to z powodu grypy. Jego partnerka - Ida zataĂączy z kimÂś innym. ;)
Czyli przechodzi automatycznie do nastĂŞpnego programu?
Chyba juÂż wiesz, Âże w nastĂŞpnym odcinku RafaÂł "Tito" bĂŞdzie automatycznie nominowany. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Nowe pary w i taĂące w nastĂŞpnym odcinku "Po prostu taĂącz!":


Ida- BÂłaÂżej (pasodoble)
Piotrek - Maria (tak jak byÂło / hip-hop dance hall)
Natalia - RafaÂł "Tito" (videoclip dance)
Diana - RafaÂł "Roofi" (hip-hop)
Anna - Maciek "Gleba" (modern undreground)

:D

MoÂżecie dziĂŞkowaĂŚ.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

28 paÂździernika w Studiu ZÂłote Tarasy, od 14.00 do 17.30, masz okazjĂŞ osobiÂście poznaĂŚ znakomitych tancerzy!
PrzygotowaliÂśmy mnĂłstwo atrakcji! Uczestnicy programu „You Can Dance – Po prostu taĂącz!” udzielÂą kilku lekcji taĂąca. Wszyscy, ktĂłrzy chcÂą siĂŞ z nimi zmierzyĂŚ, mogÂą stan¹Ì do wielkiej tanecznej bitwy. Przekonajcie siĂŞ na wÂłasne oczy jak taĂączÂą, zadajcie im nurtujÂące was pytania, a jeÂśli macie swojego faworyta, weÂźcie od niego fotkĂŞ z autografem.

Czeka na was jeszcze kilka niespodzianek. Dowiecie siĂŞ o nich, jeÂśli w najbliÂższÂą niedzielĂŞ, odwiedzicie Studio ZÂłote Tarasy, miĂŞdzy 14.00 a 17.30.
info ze strony programu 8)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Kuba pisze:Nowe pary w i taĂące w nastĂŞpnym odcinku "Po prostu taĂącz!":


Ida- BÂłaÂżej (pasodoble)
Piotrek - Maria (tak jak byÂło / hip-hop dance hall)
Natalia - RafaÂł "Tito" (videoclip dance)
Diana - RafaÂł "Roofi" (hip-hop)
Anna - Maciek "Gleba" (modern undreground)

:D

MoÂżecie dziĂŞkowaĂŚ.
DziĂŞki wieeelkie! :D
Diana z Roofim w hip hopie!- bĂŞdzie arcyciekawie! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

CieszĂŞ siĂŞ z pary Diany z Roofiem. Mam nadzije, Âże wyzdrowieje do Âśrody.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Greg Haus pisze:CieszĂŞ siĂŞ z pary Diany z Roofiem. Mam nadzije, Âże wyzdrowieje do Âśrody.
A Roofi tez chory? Bo ostatnio Tito, to pewnie pozaraÂżaÂł innych...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Pewnie Greg Haus'owi pomyliÂł siĂŞ RafaÂł "Roofi" i RafaÂł "Tito". Bo to ten drugi byÂł chory. ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

ubranie Rusin jest poniÂżej krytyki :shock: przecierz to na straganie moÂżna siĂŞ lepiej ubraĂŚ . a styl prowadzenia teÂż pozostawia wiele do Âżyczenia ona siĂŞ poprostu nie nadaje do programu.beznadzieja.

program ogĂłlnie Âświetnie .jury exta :devil:

faworyci to Diana i Roofi sÂą genialni i moim zdanie byÂło caÂłkiem sporo chemii a tak wogĂłle sÂą mistrzeami hiphopu . zataĂączyli genialnie.
idy i blaÂżeja mi nie szkoda bo byli tylko dobzi w tym co juÂż umieli i niczego nowego nie wnosili no bÂłaÂżej ewentualnie z nataliÂą.

:brawa:

diana i roofi diana i roofi diana i roofi :brawa:
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

zgadzam sie z memory, myslalem ze rusinowa sie wyrobi, Âże trema ok ale prowadzenie jest naprawdĂŞ Âśrednie

panie pierĂłg wymiotÂło hahah

no i trzeba bedzie sie przyzwyzaiĂŚ Âże co tydzien odpadaja az dwie osoby, dla mnie to troche za duÂżo, maÂło ich zostaÂło a tak miÂło sie ich oglÂąda :))
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Kinga prowadzi nawet fajnie tylko jest jedna OGROMNA wada:
Nie wychodzi jej jak mam coÂś przeczytaĂŚ lub powiedzieĂŚ z pamiĂŞci. A takich tekstĂłw w YCD jest bardzo duÂżo. O wiele lepiej sprawdza siĂŞ, gdy mĂłwi coÂś wÂłasnymi sÂłowami.
Ale muszĂŞ przyznaĂŚ, Âże zapowiedzi sÂą Âświetne - podziwiam tych, ktĂłrzy je piszÂą.
Elek
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: niedziela 11 lut 2007, 10:26

Post autor: Elek »

NO kurde jak mogla odpasc ida.. przeciez ona byla fantastyczna.. a ta maria to jedna wielka slodka gwiazdka.. ida byla naturalna.. zdziwlilem sie bo przeciez wczesniej pisaliscie ze ma swoje fankluby itd.. szkoda
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

no tak ale idze nie szÂło od poczÂątku programu . nie zataĂączyÂła Âżadnego taĂąca ktĂłry by siĂŞ naprawde podobaÂł jury. a poza tym to ona Âświetnie taĂączy ale tylko balet.
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ida teÂż mi siĂŞ za bardzo nie podobaÂła. TaĂączyÂła normalnie, nie byÂło nic takiego fajnego co u innych dziewczyn. NastĂŞpna powinna byĂŚ Anna, bo jest po prostu najsÂłabsza ze wszystkich paĂą ktĂłre zostaÂły. A co do facetĂłw to juÂż pozostali Ci dobrzy, ktĂłrzy taĂączÂą super, wiĂŞc tutaj bĂŞdzie juÂż trudniejszy wybĂłr. :>

Do finaÂłu tak myÂślĂŞ, Âże dojdzie Diana i RafaÂł "Roofi". SÂą Âświetni i ich wczorajszy taniec byÂł najlepszy w caÂłym odcinku.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

zgadzam sie. w finale musi byĂŚ Diana i Roofi :D bo to mi bedzie wszystkojedno kto wygra :D

a z tancerzy powinien odpaÂś rafal tito , teÂż jest najslabszy tak jak anna
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Elek
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: niedziela 11 lut 2007, 10:26

Post autor: Elek »

Hm... co do umiejĂŞtnoÂści anny to musze sie nie zgodzic.. tez ja przez pewien czas nielublem i nadal nie lubie jej solowek bo mnie dobijaja ale za to w normalnym tancu w parze wydaje sie obok natali najlepsza partnerka udowodnila to ostatnim tancem.. nawet z peknietym zebrem

[ Dodano: PiÂą Lis 02, 2007 11:52 am ]
EJ no co wy piszecie (nie moge przezyc idy:D)

Wlasnie przed chwila ogladalem filmiki wszystkich tancow i co jak co ale ida zawaliscie poradzila sobie w hip hopie i tangu , troche gorzej w jazzie ale paso to tylko dlatego byli nominowani gdyz mieli beznadziejna choreografie i muzyke. to tyle

A podsumowujac wszystkich uczestnikow to ani razu nie potknela sie natalia, anna robi coraz wieksze postepy. maria jest denerwujaca i jest caly czas na takim poziomie jakim byla na poczatku, a diana to mistrzyni solowek i jak na razie to jej najfajniejszym taniecem byl wspolczesny.

Jezeli chodzi o chlopakow ciesze sie ze maciek nie tanczy z diana gdzyz ona go strasznie przykrywala i co tu duzo mowic jest on chyba najlepszy, potwierdzil to w tancu z ania i wczesniejszymi z diana, robi postepy. Piotrek i roofi to hip hopowcy w solowkach super w tancach tak sobie, tito to miekki bolek i podejzewam ze odpadnie szybko, i wlasnie przez niego moze odpasc tez natalia

ZaÂłuje, ze natalia nie wylosowala wlasnie macka bo wtedy bysmy mieli mistrzowskÂą pare, mimo ze oboje na poczatku mnie wkurzali to patrzac na ich umiejĂŞtnoÂści wierze w zwyciestwo jednego z nich (diana nie wygra bo wkoncu michael sie wszystkim znudzi)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość