[TVN] You Can Dance - Po prostu tańcz!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Wyrak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 01:53

Post autor: Wyrak »

mogli by przesun¹Ì premiere na paŸdzienik albo listopad i zrobiÌ casting we wrzeœniu ale je¿eli daty ju¿ s¹ ustalone to raczej niczego nie zmieni¹ .....ale co do tych amatorów to niektórzy amatorzy daj¹ rade .....

[ Dodano: Sob Lip 07, 2007 1:03 pm ]
A kogo obstawiacie na jury bo tak .... Agustin Egurrola pewnie siĂŞ pojawi i BÂłaÂżej Szychowski moim zdaniem.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Szczegó³y programu "You can dance - Po prostu taùcz!":

Media2 pisze:JesieniÂą w ofercie telewizji TVN pojawi siĂŞ nowy, kolejny taneczny program stacji – "You Can Dance – Po prostu taĂącz!". W programie moÂże zataĂączyĂŚ kaÂżdy widz. WkrĂłtce rozpocznÂą siĂŞ castingi do programu.
Telewizja TVN stawia na kolejny taneczny show. WedÂług nadawcy, nowy program ma byĂŚ najwiĂŞkszym widowiskiem zbliÂżajÂącej siĂŞ jesieni. Program, stworzony przez duet: Simon Fuller oraz Nigel Lythgoe, podbiÂł serca publicznoÂści na caÂłym Âświecie. Po format ten siĂŞgnĂŞÂły juÂż telewizje w innych krajach. W Polsce, stacja TVN powierzyÂła tĂŞ produkcjĂŞ firmie Mastiff Media Polska.

W programie uczestnicy zaprezentuj¹ swoje mo¿liwoœci. Ka¿dy bêdzie musia³ wykazaÌ siê zarówno w taùcu standardowym, jazzowym, hip-hopowym oraz salsie. Liczy siê wszechstronny talent oraz osobowoœÌ sceniczna. Szansê ma ka¿dy kto ma poczucie rytmu i nie ukoùczy³ jeszcze 30 roku ¿ycia.

O tytuÂł "Najciekawszego tancerza" bĂŞdÂą walczyĂŚ Ci, ktĂłrym dopisze szczĂŞÂście w trakcie castingĂłw, ktĂłre odbĂŞda siĂŞ: w Bytomiu (27 lipca), we WrocÂławiu (29 lipca), w Poznaniu (31 lipca), w GdaĂąsku (3 sierpnia) oraz Warszawie (5 sierpnia).

Podczas castingĂłw producenci programu wybiorÂą piĂŞĂŚdziesiĂŞciu kandydatĂłw, ktĂłrzy zrobiÂą na nich najwiĂŞksze wraÂżenie. NastĂŞpnie wyjadÂą oni na warsztaty choreograficzne do ParyÂża, gdzie instruktorzy zweryfikujÂą ich umiejĂŞtnoÂści. TrzydzieÂści cztery osoby zostanÂą odesÂłane do domu. Od tej chwili ich losy bĂŞdÂą w rĂŞkach widzĂłw. W programie weÂźmie udziaÂł 16 osĂłb. Co tydzieĂą dwĂłjka uczestnikĂłw zostanie pozbawiona udziaÂłu w programie.
Tytu³ taki sobie, trochê za d³ugi. Drugi cz³on, myœlê, ¿e wystarczy³by. :roll: Du¿e wymagania producenci postawili chêtnym na starcie. Poza tym castingi powinny byÌ w weekend - wiadomo niektórzy pracuj¹, a mog¹ nie dostaÌ zwolnienia na dzieù. :roll: To tyczy siê g³ównie castingu w Poznaniu, 31 lipca, we wtorek. :rozglada:

Ani sÂłowa o jurorach. :> Tylko informacja - podczas castingĂłw producenci wybiorÂą piĂŞĂŚdziesiĂŞciu kandydatĂłw. Czy w tym programie sÂą w ogĂłle jurorzy? Chyba, Âże oni pojawiajÂą siĂŞ dopiero w odcinkach na Âżywo w studiu... :mhm:

W takim razie pozostaje czekaĂŚ do wrzeÂśnia(?) :tanczy: No i na "przecieki" z castingĂłw w prasie. ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Mam nadziejĂŞ, Âże to nie jest jeszcze ostateczna nazwa tego show. MoÂże jeszcze jÂą jakoÂś zmieniÂą. Jurorzy pewnie bĂŞdÂą tylko narazie nie chcÂą nic zdradzaĂŚ :D.
bboy street
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: piątek 13 lip 2007, 16:11

Post autor: bboy street »

:D a ja wiem tyle ze kazda spolka rywalizuje miedzy soba...
taniec sie moze przejadl...

ale patrzac na licznik ;)
powstaja nadal liczne produkcje filmowe od ,,STEP UP'' do ,,STEP IN'' ktory wyszedl wlasnie teraz, SHOW w formie tanca jest lepsze niz KlEPANIE...

powinisci sie wpsierac anie klapac ;)

macie jakies watpliwosci to piszcie...

bboystreet@wp.pl

:tanczy:

peace end respect

a Endemol organizuje nowe SHOW ,,BB'' w TV4 dobre
TVN ,, You Can Dance'' tez dobre wiec
cdn.???
bboy street
el3k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 14 lip 2007, 08:26

Post autor: el3k »

Ptr15 pisze:rogram doczeka³ siê ju¿ emisji w Niemczech, Grecji, Australii, Danii, Norwegii i Malezji. TVN nie ma w¹tpliwoœci, i¿ równie¿ u nas show siê spodoba. W programie udzia³ mog¹ wzi¹Ì wszyscy, którzy skoùczyli 18 lat i uwa¿aj¹, ¿e potrafi¹ taùczyÌ. Castingi odbêd¹ siê w ca³ym kraju. Osoby, które przejd¹ przez eliminacje, pojad¹ na obóz treningowy za granic¹. Dopiero po jego zakoùczeniu poka¿¹ siê widzom, którzy zadecyduj¹ o tym, kto bêdzie walczy³ o udzia³ w finale. W dokonaniu wyboru pomagaÌ bêdzie jury, w którym nie zabraknie œwiatowej s³awy profesjonalistów.
Bede mogl brac udzial w tym castingu za oswiadczeniem od opiekuna ze zgadza sie na moj wystep bo brakuje mi 6 miesiecy i zmula :/ a taka okazja sie nie trafia sie z roku na rok........ ???????????????????????????????????
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

el3k pisze:Bede mogl brac udzial w tym castingu za oswiadczeniem od opiekuna ze zgadza sie na moj wystep bo brakuje mi 6 miesiecy i zmula :/
To chyba nie jest Âźle? :> PowĂłd do narzekania miaÂłbyÂś gdyby brakowaÂło Ci wiĂŞcej niÂż 6 miesiĂŞcy. :D

Chcia³bym siê jeszcze upewniÌ od ilu lat mo¿na wzi¹Ì udzia³ w tych castingach. W informacji, któr¹ cytuje el3k jest od 18 lat. W innej ju¿ nie podano granicy: "Szansê ma ka¿dy kto ma poczucie rytmu i nie ukoùczy³ jeszcze 30 roku ¿ycia. Na pewnym forum czyta³em, ¿e od 16. :roll: Jak ktoœ wie to by³bym wdziêczny za wiadomoœÌ. :)

P.S. Nie bardzo rozumiem o co chodzi bboy street. :rozglada: :rozglada:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
bboy street
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: piątek 13 lip 2007, 16:11

hello el3k

Post autor: bboy street »

masz nowa wiadomosc w swojej poczcie...
:arrow:

male pytanie dla wszytkich co znaczy dla ciebie sÂłowo kariera? :mhm:


do milego uslyszenia gdzies tam w galaktyce :devil:

bboy street
bboy street
IzU
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 14 lip 2007, 16:47

Post autor: IzU »

A moim zdaniem jest to poprostu STRAAASZNIE NIESPRAWIEDLIWE,ze udziaÂł moga wziac tylko ludzie peÂłnoletni... ;(
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Bede mogl brac udzial w tym castingu za oswiadczeniem od opiekuna ze zgadza sie na moj wystep bo brakuje mi 6 miesiecy i zmula a taka okazja sie nie trafia sie z roku na rok........ ???????????????????????????????????
Poczekaj do wiosny, napewno bĂŞdzie druga edycja :rozglada:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

arczi pisze:Poczekaj do wiosny, napewno bĂŞdzie druga edycja :rozglada:
No wÂłaÂśnie - poczekajmy. :] Bo do tego, Âże na pewno bĂŞdzie nie ma pewnoÂści. Wszystko zaleÂży od widzĂłw. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

IzU pisze:to poprostu STRAAASZNIE NIESPRAWIEDLIWE,ze udziaÂł moga wziac tylko ludzie peÂłnoletni... ;(
Polsat w "Idolu" byÂł bardziej sprawiedliwy - poszukiwano kandydatĂłw w wieku 16-28 lat.

ChoĂŚ w tym przypadku nie dziwiĂŞ siĂŞ, Âże poszukujÂą tylko peÂłnoletnich. Jakby jakimÂś cudem wygraÂł 16 latek, to byÂłby problem np. z wysÂłaniem go za granicĂŞ bez opieki rodzicĂłw.
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

A moim zdaniem jest to poprostu STRAAASZNIE NIESPRAWIEDLIWE,ze udziaÂł moga wziac tylko ludzie peÂłnoletni...
JuÂż sÂą znane zasady. Nie trzeba mieĂŚ 18 lat.

Obrazek
Aby wzi¹Ì udzia³ w castingu nale¿y:

MieĂŚ co najmniej 16 lat,
ZabraÌ ze sob¹ dowód to¿samoœci (w przypadku nie ukoùczonych 18 lat, przyjechaÌ z osob¹ doros³¹ lub ze zgod¹ rodziców na piœmie),
PrzygotowaĂŚ ukÂład choreograficzny (czas trwania: max. 1 minuta),
ZabraĂŚ ze sobÂą podkÂład muzyczny do ukÂładu (na pÂłycie CD w formacie audio lub mp3) oraz informacjĂŞ o autorach utworu.

Casting skÂłada siĂŞ z trzech etapĂłw:

I etap: Rejestracja

II etap: Prezentacja grupowa (improwizacja) - wraz z innymi uczestnikami taĂączy siĂŞ do muzyki przygotowanej przez organizatora castingu

III etap: Prezentacja indywidualnej choreografii do wÂłasnego podkÂładu muzycznego - prezentacja przed jurorami wÂłasnego ukÂładu choreograficznego (czas trwania: max. 1 minuta)
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

JuÂż wiadomo kto poprowadzi program 8) program poprowadzi Kinga Rusin :D

http://film.onet.pl/0,0,1574473,wiadomosci.html

piszÂą o tym takÂże w Fakcie ;)
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Super Kingucha xD
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ktos pisze:piszÂą o tym takÂże w Fakcie ;)
Jak to takÂże? PrzecieÂż to "Fakt" o tym napisaÂł, a Onet zacytowaÂł. ;)

Co do Kingi jako prowadzÂącej "You can dance - Po prostu taĂącz!" - na razie mam mieszane uczucia. :mhm:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości