[TVN] You Can Dance - Po prostu tańcz!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Kinga Rusin ? Jest bardzo sympatyczna, ludzie j¹ pokochali w "Taùcu", ale ona jest kiepsk¹ dziennikark¹... Jak nie ma co powiedzieÌ w DDTVN to siê tylko g³upio uœmiecha. Rozumiem, ¿e w formacie jest, ¿e prowadzi kobieta. Ale nie mo¿na by³o wzi¹Ì innej ? Np. Ania Mucha. Jest przebojowa i pewnie lepiej by sobie poradzi³a, ni¿ Kinga...
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Mucha :stop:

Ona pewnie coÂś by powiedziaÂła Âże to gÂłupi program (tak jak na festiwalu o tych filmach). Mucha siĂŞ nie nadaje na pewno

Wiesz Kinga na pewno siĂŞ sprawdzi i jeÂśli bĂŞdÂą kolejne edycjĂŞ to teÂż bĂŞdzie je prowadziÂła
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Po czĂŞÂści podzielam zdanie podmarka. :) Ja lubiĂŞ KingĂŞ w "DzieĂą Dobry TVN", ale nie za bardzo wyobraÂżam jÂą sobie w tym programie. :uhh: Do tego show potrzebna jest osoba dynamiczna, przebojowa. Kinga pasuje mi raczej do "spokojniejszych" programĂłw.

Co do Anny Muchy to ona by siĂŞ sprawdziÂła. Wystarczy zobaczyĂŚ jej program "Mucha nie siada" na TVN. :tanczy:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

A moÂże by tak poczekaĂŚ do pierwszego odcinka i zobaczyc jak siĂŞ Kinga zaprezentuje :?: :? Po co odrazu krytykowaĂŚ mĂłwiĂŚ, Âże siĂŞ nie nadaje itd. :?: Poczekajmy do pierwszej odsÂłony i wtedy oceniajmy.

Podmark - dla jednego moÂże to byĂŚ gÂłupi Âśmiech a dla drugiego uroczy :?
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

MyÂślĂŞ, Âże to teÂż po czĂŞÂści do mnie. :rozglada:
TVN_FAN pisze:Po co odrazu krytykowaĂŚ mĂłwiĂŚ, Âże siĂŞ nie nadaje itd. :?:
1. "ale nie za bardzo wyobra¿am j¹ sobie w tym programie", 2. "Kinga pasuje mi raczej do "spokojniejszych" programów". Nie widzê tutaj ¿adnych s³ów krytyki, a tym bardziej stwierdzenia, i¿ Kinga siê nie nadaje do "You can dance - po prostu taùcz!".
TVN_FAN pisze:Poczekajmy do pierwszej odsÂłony i wtedy oceniajmy.
Masz racjĂŞ, poczekajmy. :) I jeszcze nie oceniÂłem - Twoje sÂłowa zabrzmiaÂły jakbym juÂż to zrobiÂł. ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

• ”You can dance - Po prostu taĂącz!” w TVN-ie od poczÂątku wrzeÂśnia

Nowy program taneczny TVN-u ”You can dance - Po prostu taĂącz!” pojawi siĂŞ na antenie na poczÂątku wrzeÂśnia. BĂŞdzie nadawany w prime time.

Stacja nie podjĂŞÂła jeszcze decyzji co do dnia emisji. Najprawdopodobniej program bĂŞdzie siĂŞ ukazywaÂł raz w tygodniu (w grĂŞ wchodzÂą dni powszednie). Najpierw zostanÂą wyemitowane materiaÂły z castingĂłw, potem ze szkoÂły taĂąca, a nastĂŞpnie zacznie siĂŞ rywalizacja uczestnikĂłw w studiu telewizyjnym. Program poprowadzi Kinga Rusin. Jego producentem jest Mastiff Media Polska.
ÂźrĂłdÂło : press.pl

JeÂżeli by byÂł w dni powszednie to jestem ciekaw kiedy :mhm: :rozglada:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Mi siê wydaje ¿e bêdzie to poniedzia³ek lub wtorek aby zbiÌ ogl¹dalnoœÌ M jak Mi³oœÌ
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Najbardziej prawdopodobny wydaje siê wiêc pi¹tek o 20:00. "Twarz¹ w twarz" zajmie miejsce "Magdy M." we wtorek, skoro "Gotowych na mi³oœÌ" nie zaczêli jeszcze krêciÌ.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

piotrek888 pisze:Mi siê wydaje ¿e bêdzie to poniedzia³ek lub wtorek aby zbiÌ ogl¹dalnoœÌ M jak Mi³oœÌ
W¹tpiê, wtedy to nie "You can dance - po prostu taùcz!" zbi³oby ogl¹dalnoœÌ "M jak Mi³oœÌ" tylko odwrotnie. :uhh: Poza tym TVN nie pope³ni³by takiego b³êdu, bo faktem jest, i¿ nie ma mocnych na "MJM". :nie:

Ja teÂż stawiam na piÂątek. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Poza tym, "W 11" radzi sobie doœÌ dobrze w konfrontacji z "M jak M". Tzn. na pewno lepiej ni¿ radzi³o sobie "Najs³absze ogniwo" :).

No i znana jest teÂż adres internetowy, pod jakim pojawi siĂŞ strona www programu. WpisujÂąc poprostutancz.onet.pl przekierowuje na www.youcandance.onet.pl :)
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Czyli juÂż niedÂługo bĂŞdzie strona :o

A co do emisji no moÂże bĂŞdzie w piÂątek bo to chyba najlepszy wybĂłr
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

podmark pisze:WpisujÂąc poprostutancz.onet.pl przekierowuje na www.youcandance.onet.pl :)
WczeÂśniej Kuba to odkryÂł i napisaÂł o tym w SB. :)
piotrek888 pisze:Czyli juÂż niedÂługo bĂŞdzie strona :o
Pewnie we wrzeÂśniu, jak program ruszy. :mhm:
piotrek888 pisze:A co do emisji no moÂże bĂŞdzie w piÂątek bo to chyba najlepszy wybĂłr
Na to wyglÂąda. :) Poza tym tam chyba nie bĂŞdzie wielkich hitĂłw? :rozglada: Jak DwĂłjka nie da tam swojego show "Gwiazdy taĂączÂą na lodzie". :rozglada:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Ten taniec na lodzie to bĂŞdzie jeden wielki nie wypaÂł o ile ruszy niektĂłrzy nie umiejÂą taĂączyĂŚ na parkiecie a co dopiero na lodzi :mhm:
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

No to juÂż wiadomo, Âże Dodzie zaproponowano rolĂŞ jurorki w tym programie. Na szczĂŞÂście odrzuciÂła. A co ona ma wspĂłlnego z taĂącem ?

Teraz, po tej informacji jestem na 99 % pewien, Âże w jury tego programu zasiÂądzie Kuba WojewĂłdzki...
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Kuba WojewĂłdzki pewnie bĂŞdzie choĂŚ na taĂącu niewiele siĂŞ zna (tak jak Tyszkiewicz w TaĂącu z Gwiazdami) bo wiedzÂą, Âże to Kuba byÂł najbardziej rozpoznawalnym i (chyba) przyciÂągajÂącym widzĂłw jurorem w Idolu. Z chĂŞciÂą go w tej roli obejrzĂŞ, ale mam nadziejĂŞ, Âże program "Kuba WojewĂłdzki" pozostanie w ramĂłwce, bo nie wyobraÂżam sobie niedzielnego wieczoru bez tego talk-show :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości