[TVN] Kryminalni

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Jest coraz lepiej. I to mnie cieszy. Bardzo mnie cieszy.
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

starwznie mi sie podobal wczorajszy oidcienek a zwlascza ta ostatni scena kidy pokazywane byly twarzevwszytskich policiantow, bardzo dobrez byla zrobiona pod wzgledem estetycznym :D :D chcialbym z eby plsat sie uczyl od operatorow realizujacych ten film :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Nie no to jest juÂż przegiĂŞcie i to mocne. Nawet w kryminalnych sÂłychaĂŚ gÂłos i widaĂŚ tego okropnego babsztyla :twisted: :twisted: :twisted: (P)(policjanci wchodzÂą do pokoju a tam ustawiony jest bardzo gÂłoÂśno telewizor). Jeszcze mi siĂŞ zdaje, Âże byÂło to w studiu tvn24 czyli specjalnie to nakrĂŞcili :twisted: :twisted: :twisted:
I jeszcze powiedziaÂła "oglÂądajÂą paĂąstwo fakty" :twisted: :twisted: :twisted:
Ostatnio zmieniony sobota 30 paź 2004, 20:20 przez michos, łącznie zmieniany 1 raz.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Tak, ale na telewizorze byÂło widaĂŚ magazyn 24 godziny. Pewnie jak nagrywali ten odcinek byÂły jeszcze wakacje, a jak montowali byÂł juÂż wrzesieĂą i podÂłoÂżyli dÂźwiĂŞk z nowych FaktĂłw. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ale jest przegiĂŞcie aby jeszcze w takim programie jÂą promowaĂŚ :twisted: :twisted: :twisted: W ogĂłle reklama w tak chamski sposĂłb dla mnie jest nie do przyjĂŞcia.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

TVN ma tak¹ g³upia maniê reklamowania faktów w swoich durnych serialach. Kiedyœ w sitcomie "Król przedmieœcia" g³ówny bohater ogl¹da³ zapowiedŸ programów telewizyjnych, w których widzowie us³yszeli: O 19.00 Dziennik.
Wiadomo, ¿e wiêkszoœÌ ludzi zapytana, o której jest dziennik odpowie, ¿e o 19.30. I to jest owo silne przywi¹zanie do najbardziej znanej godziny w Polsce, z któr¹ od dawna nie moga poradziÌ sobie stacje komercyjne w Polsce.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

nie wiem czy to jest glupia mania product placement jest zjawiskiem dosc naturalnym, ciekawe jakby bylo gdyby to tvp promowalo w ten sposob swoje programy wtedyz apewno wszystko bylo by w porzadku a to co w tym przypadku nazywasz mania wtedy zapewn bylo by zjawiskiem naturalnym
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

Nie tylko tvn ma taka maniĂŞ :) w polsacie, jak mi sie kiedyÂś zdarzaÂło ogladaĂŚ, tez bohaterowie seriali w polsacie ogladaja programy i seriale polsatu :)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

KiedyÂś w "KrĂłlu przedmieÂścia" i w "Miasteczku" promowano "MilionerĂłw". Nie powiem, podobaÂło mi siĂŞ to. :wink: KiedyÂś nawet Zubilweicz powiedziaÂł w Pogodzie coÂś w stylu "za chwilĂŞ w TVN Milionerzy - zapraszam"... Ale to byÂło na poczÂątku tego Âświetnego, najlepszego w TVN teleturnieju. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

nie powiem, milonerzy to faktycznie dobry teleturniej, nie mniej jednak najlepszym teleturniejem tvn-u jest Najslabsz Ogniwo...i mam nadzieje ze bedzie jak najdluzej :D :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Juz nawet mi nie chodziÂło o reklamĂŞ tylko fakt, Âże znĂłw usÂłyszaÂłem gÂłos tego wstrĂŞtnego gremlina :twisted: :twisted: :twisted: To nie byÂł przypadek bo nic w tej stacji nie jest przypadkiem. :twisted: :twisted: :twisted: Ito jeszcze ten telewizor byÂł bardzo gÂłoÂśno ustawiony i nawet ci tych policjantĂłw gorzej byÂło sÂłychaĂŚ. :twisted: :twisted: :twisted:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Mocne_ogniwo pisze:nie wiem czy to jest glupia mania product placement jest zjawiskiem dosc naturalnym, ciekawe jakby bylo gdyby to tvp promowalo w ten sposob swoje programy wtedyz apewno wszystko bylo by w porzadku a to co w tym przypadku nazywasz mania wtedy zapewn bylo by zjawiskiem naturalnym
Nie prawda, krytykowa³bym tak¹ reklamê w ten sam sposób, a mo¿e i bradziej. Có¿ ton¹cy brzytwy siê chwyta... Przede wszytki coœ takiego wygl¹da komicznie. I o ile w jakimœ sensie mo¿na zaakceptowaÌ reklamê teleturnieju lub jakiegoœ programu rozrywkowego, to jednak reklamawanie programu informacyjnego w g³upkowatym serialu jest ju¿ ¿a³osne.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Mocne_ogniwo pisze:nie powiem, milonerzy to faktycznie dobry teleturniej, nie mniej jednak najlepszym teleturniejem tvn-u jest Najslabsz Ogniwo...i mam nadzieje ze bedzie jak najdluzej :D :D :D
I tu bym siĂŞ spieraÂł... :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

I o ile w jakimÂś sensie moÂżna zaakceptowaĂŚ reklamĂŞ teleturnieju lub jakiegoÂś programu rozrywkowego, to jednak reklamawanie programu informacyjnego w gÂłupkowatym serialu jest juÂż ÂżaÂłosne.
I to jeszcze jak gÂłoÂśno to byÂło puszczone :!: :!: :!: Tych aktorĂłw wcale nie byÂło sÂłychaĂŚ tylko pochanke :twisted: :twisted: :twisted: i to jeszcze w chwili kiedy ona wypowiadaÂła sÂłowa "oglÂądajÂą paĂąstwo fakty" :twisted: :twisted: :twisted:
Có¿ ton¹cy brzytwy siê chwyta...
DokÂładnie doktorku :lol: Ciekawe co jeszcze wymyÂślÂą :?: :?: :?:
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

JeÂśli chodzi o promocjĂŞ programĂłw, to ja wielokrotnie w Klanie sÂłyszaÂłem Teleexpress. Ale w tych pierwszych 200-300 odcinkach.

A co do reklamowania w Pogodzie MilionerĂłw, to kiedyÂś widziaÂłem rozmowĂŞ ze starym Walterem. MĂłwiÂł, Âże w naszej stacji nigdy nie powie prezenter do widzenia czy do zobaczenia, ale zawsze zaprosi na nastĂŞpny program.

I faktycznie wtedy ta zasada byÂła zachowywana. PamiĂŞtam kiedyÂś WiadomoÂści sportowe TVN PoÂłudnie o 17.25 i Wojciech SÂłoĂą koĂączyÂł zapowiedziami Telewizjera. KiedyÂś z uÂśmiechem na ustach i w Âżartobliwym tonie zapowiedziaÂł reportaÂż o jakimÂś podrywaczu Kalince od ktĂłrego nie mogÂły siĂŞ odgoniĂŚ adoratorki. No i sobie ten Telewizjer oberzaÂłem. Kalinka byÂł seryjnym gwaÂłcicielem, miaÂł na koncie teÂż morderstwa i okropnie to wyszÂło. :?

Tak robiÂł teÂż, ale dopiero po kilku miesiÂącach emisji, sam Hubert w Milionerach, mimo Âże program byÂł nagrywany sporo tygodni wczeÂśniej i wszystko siĂŞ mogÂło przecieÂż zmieniĂŚ. Potem wycinali to w popoÂłudniowych i wakacyjnych powtĂłrkach. :D
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości