[TVN] Wyprawa Robinson

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Maciek pisze:
Andy pisze:Pisze bo TVN schodzi na psy. Myslalem ze majÂą jakichÂś dobrych realizatorĂłw, reÂżyserĂłw czy montaÂżystĂłw ale chyba jednak ludzie ktorzy produkowali ten final poÂżyczeni zostali od Polsh!tu.

Wg mnie final byl nudny, bez pomyslu, a momentu ktory zadecydowal o zwyciĂŞstie Kasi kompletnie nie zauwazylem a przeciez juÂż po 4.glosie to bylo przesÂądzone.
Kategorycznie, zdecydowanie siĂŞ nie zgadzam. FinaÂł byÂł krĂŞcony z pomysÂłem, w piĂŞknym miejscu, z piĂŞknymi efektami pirotechnicznymi. ByÂł wspaniaÂły i, muszĂŞ to przyznaĂŚ, wzruszajÂący.
A mnie najbardziej zasmuci³ fakt, ¿e sobotnie popo³udnia bêd¹ ju¿ inne, mniej weso³e - przynajmniej na pocz¹tku. Bo mi³o by³o ogl¹daÌ "Wyprawê Robinson" z ca³¹ rodzin¹, czasem nawet i z kotk¹, Zuzi¹. :wink: Bêdzie mi tego brakowaÌ, tym bardziej, ¿e by³ to jedyny program, który ogl¹da³em zawsze, bez wyj¹tku. Szkoda... Oby TVN zdecydowa³a siê na drug¹ edycjê... :roll: :)
E, przeciez juz dawno sie zdecydowala na Robinsona 2005
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

A skÂąd te informacje ?
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

czytalem jakas wzmianke, chyba na medialinku. Zdanie brzmialo mniej wiecej tak : "TVN jest tak zadowolony z wynikĂłw Robinosona 2004, ze przygotowuje sie do nastepnej edycji w przyszlym roku"
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

ByÂło by wspaniale :D
Nie wiem czy ktoÂś to zauwaÂżyÂłm, ale Hubert podczas finaÂłu powiedziaÂł "w pierwszej edycji polskiej Wyprawy Robinson" nie pamiĂŞtam juÂż dokÂładnie o co chodziÂło, ale same te sÂłowa wskazujÂą Âże jest moÂżliwa (a moÂże i juÂż zaplanowana) realizacja drugiej edycji.
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

OglÂądalnoÂśc finaÂłu: niewiele ponad 4 miliony (chyba 4,1mln) i jakieÂś 26% udziaÂłu w rynku. Jutro bĂŞdĂŞ miaÂł dokÂładne dane.
MAKEPOVERTYHISTORY
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

No proszĂŞ :D
A zaczynaÂło siĂŞ tak kiepsko - 1,5mln :)
:)
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Szkoda, Âże tak dÂługo siĂŞ rozkrĂŞcaÂło. Nie wiem czy pamiĂŞtacie- podobnie byÂło z Agentem.
MAKEPOVERTYHISTORY
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Ja pamiĂŞtam, choĂŚ "Agent" chyba przy koĂącĂłwce nie miaÂł aÂż tak dobrych wynikĂłw jak "Wyprawa..." - mimo to zrobili trzy edycje, czy nawet cztery :D
:)
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

DziÂś odbyÂł sie planowo czacik z finalistkami. Jakby ktoÂś chciaÂł juÂż poczytaĂŚ, to wyprzedzam oficjalny serwis :)

CzêœÌ 1CzêœÌ 2CzêœÌ 3CzêœÌ 4
CzêœÌ 5CzêœÌ 6CzêœÌ 7CzêœÌ 8

Brakuje mi tylko jednej odpowiedzi na pytanie miĂŞdzy 6 a 7.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

baryla pisze:czytalem jakas wzmianke, chyba na medialinku. Zdanie brzmialo mniej wiecej tak : "TVN jest tak zadowolony z wynikĂłw Robinosona 2004, ze przygotowuje sie do nastepnej edycji w przyszlym roku"
Oby powstaÂła druga edycja, bo program byÂł naprawdĂŞ Âświetny. WÂłaÂściwie to dochodzĂŞ do wniosku, Âże "Wyprawa Robinson" to najlepszy program, jaki tylko widziaÂłem. :D
michal pisze:DziÂś odbyÂł sie planowo czacik z finalistkami. Jakby ktoÂś chciaÂł juÂż poczytaĂŚ, to wyprzedzam oficjalny serwis
DziĂŞki, fajnie, Âże to umieszczasz! :D
Kubs pisze:OglÂądalnoÂśc finaÂłu: niewiele ponad 4 miliony (chyba 4,1mln) i jakieÂś 26% udziaÂłu w rynku. Jutro bĂŞdĂŞ miaÂł dokÂładne dane.

Po prostu super! 8)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Se dzisiaj pisze:
:D
PrzegraÂłam bo kocham Irka,
Patrycja i Irek ukrywali mi³oœÌ, ¿eby unikn¹Ì podejrzeù o uk³ady
Irek i Patrycja byli ze sobÂą kilka lat



Patrycja Bokiej (25 l.) dotarÂła do finaÂłu TVN-owskiej "Wyprawy Robinson", wycinajÂąc po drodze - razem ze zwyciĂŞÂżczyniÂą KasiÂą DrzyÂżdÂżyk (22 l.) - kilkunastu konkurentĂłw. W finale przegraÂła.

Twierdzi, Âże dlatego, iÂż wyszedÂł na jaw jej zwiÂązek z Irkiem Bieleninikiem (38 l.), gwiazdÂą TVN.

- WiedziaÂłam, Âże nie wygram z KasiÂą - oÂświadczyÂła nam Patrycja. - Dano mi to do zrozumienia. WÂłaÂśnie z powodu Irka. Jakby to wyglÂądaÂło, gdyby zwyciĂŞÂżczyniÂą okazaÂła siĂŞ dziewczyna gwiazdy TVN-u! Ale zapewniam, Âże Irek nie maczaÂł palcĂłw w moim udziale w programie.

- Moja rola sprowadziÂła siĂŞ do tego, Âże namĂłwiÂłem PatrycjĂŞ, by w programie uczestniczyÂła - tÂłumaczy Irek Bieleninik.
Nie mĂłwiĂŚ o miÂłoÂści

Irek byÂł z PatrycjÂą kilka lat. Mieszkali w bloku w CzĂŞstochowie. Na oficjalnej stronie internetowej "Wyprawy Robinson" moÂżna przeczytaĂŚ: "Posiada dwa domy - jeden rodzinny (...), gdzie zawsze czekajÂą rodzice, drugi bardzo wesoÂły, gdzie mieszka ze swoim chÂłopakiem".

Od pocz¹tku uczestnictwa Patrycji w programie zwi¹zek utrzymywali w tajemnicy. - Uznaliœmy, ¿e jeœli to og³osimy, wszyscy bêd¹ podejrzewaÌ, ¿e coœ Patrycji za³atwi³em - t³umaczy Bieleninik. - W tym kraju ka¿dy s¹dzi, ¿e bez uk³adów nic siê nie da osi¹gn¹Ì. Gdy w koùcu powiedzia³em o tym znajomym, zapewnili, ¿e mi wierz¹, ale widzia³em po ich minach, ¿e jest odwrotnie.

- Gdybym siĂŞ wygadaÂła, moi konkurenci zaraz by to wykorzystali. A ja chciaÂłam udowodniĂŚ, Âże wszystko zawdziĂŞczam sobie - mĂłwi Patrycja. - Prawda wyszÂła na jaw w poÂłowie programu. Od tego momentu byÂłam skazana na przegranÂą.

Podobno w TVN prawda o zwi¹zku Irka z Patrycj¹ wprawi³a kierownictwo stacji w konsternacjê. By³o jednak za póŸno, aby wycofaÌ dziewczynê z gry. Postanowiono zatem dotrwaÌ do koùca, utrzymuj¹c ca³¹ sprawê w tajemnicy.

- CoÂś do mnie dotarÂło wczoraj - oÂświadczyÂł nam rzecznik TVN Andrzej SoÂłtysik na pytanie, jak jego stacja zamierza skomentowaĂŚ ewidentnÂą wpadkĂŞ. - Zaraz oddzwoniĂŞ.

Niestety, nie oddzwoniÂł.
Nic nie trwa wiecznie?

Patrycja twierdzi, ¿e mimo wszystko nie ¿a³uje uczestnictwa w programie. - Pozna³am w³asne mo¿liwoœci - mówi. - To korzyœÌ z tej zabawy. Przegrana bohaterka "Wyprawy Robinson" wróci³a ju¿ do rodzinnego Koszalina. Czy jej zwi¹zek z gwiazd¹ TVN przetrwa, nie wiadomo. Bieleninik twierdzi, ¿e rozsta³ siê z Patrycj¹ przed miesi¹cem. - Z powodu ró¿nicy charakterów - wyzna³ nam.

- Có¿, skoro Irek tak twierdzi... - skwitowa³a Patrycja.
PiĂŞkne panie walczyÂły, aÂż iskrzyÂło!

Po 55 dniach walki z upa³em, g³odem i moskitami w finale "Wyprawy Robinson" spotka³y siê Kasia i Patrycja. Zmierzy³y siê w kilku konkurencjach. Najwiêksze emocje wzbudzi³o "krzese³ko". W tej niewygodnej pozycji Kasia wytrzyma³a 26 minut. Wyboru zwyciêzcy dokona³a Rada Wyspy z³o¿ona z 7 uczestników programu, których jako ostatnich wyeliminowano z gry. Na fina³ow¹ galê do zamku w Ksi¹¿u zaproszono wszystkich uczestników programu. Najmocniej b³yszcza³a zwyciê¿czyni, Kasia Drzy¿d¿yk.
Żartowałem.
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Ci to zawsze znajdÂą coÂś "godnego uwagi". :?
ChoÌ jest to doœÌ prawdopodobne, spróbujcie sobie wyobraŸiÌ co by by³o gdyby wygra³a i teraz wyszyscy by siê o tym dowiedzieli. Dopiero by mieli newsa. :)
marcin_k
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: środa 16 cze 2004, 11:23
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Post autor: marcin_k »

Dzisiaj wyslalem list z zapytanie czy bedzie 2 edycja "Wyprawy Robinson" i pani mi odpisala ze tvn w najblizszej przyszlosci nie planuje emisji tego programu:( szkoda:(
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Tak, ale tym Paniom co tam pracujÂą nie ma co zbytnio ufaĂŚ :D
Poza tym przysz³a jesieù to nie jest 'najbli¿sza przysz³oœÌ' :)
:)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

O nieeeee... :cry: :cry: :cry: To jeden z najlepszych programów TVNu... :cry: :cry: . Ja nie mogê... :( Ale skoro a¿ tyle to kosztowa³o, to mo¿e liczyli na trochê wiêksz¹ ogl¹dalnoœÌ. Ale ja bym jednak nie traci³ nadzieji. Otwarcie mówili, ¿e maj¹ licencjê na 2 edycje, wiec mo¿e jednak. Po za tym byÌmo¿e najbli¿szy czas to nie znaczy, ¿e wcale nie bêdzie. Po za tym pewnie im nie na rêkê odkrywanie swoich planów przed konkurencj¹... Sam nie wiem :|
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość