Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

ObrazekObrazek
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

WidziaÂłem moje ÂślicznoÂści -Ania J. powiedziaÂła Âże bedziemy sie jeszcze z DagmarÂą Âłaczyli :tanczy:

A tu capsy jeszcze ze wczoraj

Obrazek Obrazek
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Dagunia, Ty moje SÂłonko kochane :!:
Ja Cie jeszcze dziÂś nie widziaÂłem i tĂŞskniĂŞ :devil: :devil:
UwaÂżaj na siebie jak bĂŞdziesz wracaÂła z Dunkierki :shock:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

arczi pisze:Dagunia, Ty moje SÂłonko kochane :!:
Ja Cie jeszcze dziÂś nie widziaÂłem i tĂŞskniĂŞ :devil: :devil:
UwaÂżaj na siebie jak bĂŞdziesz wracaÂła z Dunkierki :shock:
Daguœ nie bierz s³ów tego"drania" na powa¿nie on woli bardziej Joasiê -zapomnia³ o Tobie bo ca³y dzieù wychwala obce dziewuchy .
A ja czekam na Ciebie caÂły dzieĂą i nie mogĂŞ wbiĂŚ Âżadnego posta bo nie byÂło komu odpisaĂŚ :cicho:
To ja tak na prawdĂŞ za TobÂą tĂŞskniĂŞ i czekam na Ciebie :rydzyk:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

adam pisze: Daguœ nie bierz s³ów tego"drania" na powa¿nie on woli bardziej Joasiê -zapomnia³ o Tobie bo ca³y dzieù wychwala obce dziewuchy .
A ja czekam na Ciebie caÂły dzieĂą i nie mogĂŞ wbiĂŚ Âżadnego posta bo nie byÂło komu odpisaĂŚ :cicho:
Dageczko, nie daj sobÂą manipulowaĂŚ. Zobacz, jak ten Adam tylko po obcych wÂątkach skacze. Chyba juÂż kaÂżdÂą dziewczyne zbaÂłamuciÂł :devil:
A ja, potulny baranek, jestem Tobie bezgranicznie wierny 8)
UwieÂż, dziÂś po prostu czasu nie byÂło do Ciebie napisaĂŚ :rozglada: :rozglada: :devil:
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

Mia³em okazje widzieÌ Dagmarê na ¿ywo podczas marszu milczenia w Kielcach. Oczywiœcie na ¿ywo wygl¹da znacznie korzystniej ni¿ na szklanym ekranie, a dodatkowo w jej spojrzeniu jest coœ co powoduje doœÌ dziwne i niecodzienne odczucie. Trudno go okreœliÌ, bo jest w nim coœ co powoduje onieœmielenie, zaniemówienie, chwilowy strach i oczywiœcie zachwyt. W tej kobiecie widaÌ pewnoœÌ siebie i mocny charakter. Podejrzewam ¿e jej znak zodiaku jest z tych dominuj¹cych. Dwie foty tylko zrobi³em, bo ju¿ noc by³a i nie by³o sensu siê siliÌ. No i okolicznoœci nie by³y sprzyjaj¹ce.

ObrazekObrazek
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Dalczego ja nie mam takiego szczĂŞÂścia ;( ;( ;(
JedynÂą sÂławnÂą osobÂą, ktĂłrÂą widziaÂłem to Jolka KwaÂśniewska.
A ja bym teÂż chciaÂł DaguĂąke zobaczyĂŚ.
Foty super :jupi: :jupi:
Daga wyglÂąda nadzwyczaj korzystnie.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

DaguÂś widziaÂłem te fotki i muszĂŞ powiedzieĂŚ Âże fajna laska jesteÂś-znakomicie siĂŞ prezentujesz :brawa:
JedynÂą sÂławnÂą osobÂą, ktĂłrÂą widziaÂłem to Jolka KwaÂśniewska.
:spiewa:
Dalczego ja nie mam takiego szczĂŞÂścia
Bo kochasz siĂŞ w niewÂłaÂściwej kobiecie -jakbyÂś kochaÂł sie w Dagusi to szczĂŞÂście by do Ciebie wrĂłciÂło :cicho:
A ja bym teÂż chciaÂł DaguĂąke zobaczyĂŚ.
Dla mnie to tylko kwestia czasu :devil: oby pielĂŞgniarki wrĂłciÂły to bĂŞdzie siĂŞ moÂżna ukryĂŚ i pogapiÂś siĂŞ troszeczkĂŞ :devil:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

DaguÂś widziaÂłem te fotki i muszĂŞ powiedzieĂŚ Âże fajna laska jesteÂś-znakomicie siĂŞ prezentujesz
Nie wiem, czy Daga ucieszyÂłaby siĂŞ jakby widziaÂła, Âże piszesz o niej 'laska'.
Dziewuchy zazwyczaj siĂŞ za to obraÂżajÂą :shock: :shock:
Bo kochasz siĂŞ w niewÂłaÂściwej kobiecie -jakbyÂś kochaÂł sie w Dagusi to szczĂŞÂście by do Ciebie wrĂłciÂło
Skandal. PrzecieÂż ja siĂŞ kocham w Dadze. Powinienem mieĂŚ szczĂŞÂście. ;( ;( ;(
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Nie wiem, czy Daga ucieszyÂłaby siĂŞ jakby widziaÂła, Âże piszesz o niej 'laska'.
Dziewuchy zazwyczaj siĂŞ za to obraÂżajÂą
Dagusia wie Âżem prostakiem :devil: i lepiej swoich uczuĂŚ wyraziĂŚ nie umiem jak to uczyniÂł Sybic na przykÂład.
Ale okreÂślenie fajna laska to w dzisiejszych czasach juz nie jest obrazliwe :cicho: jest nieco archaiczne :shock: -no bo swoje lata mam i juz chyba nikt tak do poiĂŞknych kobiet sie nie zwraca :neutral:
No to napiszĂŞ inaczej :stop:
Dagus jeteÂś najprzeÂśliczniejsza :hyh:
-i co lepiej byÂło? :mhm:
Skandal. PrzecieÂż ja siĂŞ kocham w Dadze. Powinienem mieĂŚ szczĂŞÂście.
Widocznie nie wystarczajaco mocno :cicho: -bo pewnie jakieÂś blondyny (ktĂłrych imion nie wypada podawaĂŚ w tym watku) chodzÂą po gÂłoiwe :spiewa:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

No to napiszĂŞ inaczej
Dagus jeteÂś najprzeÂśliczniejsza
-i co lepiej byÂło?
Najprzystojniejsza :devil:
Widocznie nie wystarczajaco mocno -bo pewnie jakieÂś blondyny (ktĂłrych imion nie wypada podawaĂŚ w tym watku) chodzÂą po gÂłoiwe
Czyli J. to caÂłe zÂło :?: :shock:
JuÂż jej kiedyÂś proponowaÂłem, Âżeby przyciemniÂła wÂłosy. Ale jakoÂś Ty podkochujesz siĂŞ w pewnej pani w kolorze blond i to tleniony (chyba tak to siĂŞ okreÂśla :red: )
Nie ma co tu siĂŞ dÂługo zastanawiaĂŚ. Dagusia mnie uwielbia i tyle :devil: :devil: :tanczy: :tanczy:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Najprzystojniejsza
To tak o kobietach moÂżna mĂłwiĂŚ? :shock:
Czyli J. to caÂłe zÂło
To Ty powiedziaÂłeÂś nie ja :spiewa:
JuÂż jej kiedyÂś proponowaÂłem, Âżeby przyciemniÂła wÂłosy. Ale jakoÂś Ty podkochujesz siĂŞ w pewnej pani w kolorze blond i to tleniony (chyba tak to siĂŞ okreÂśla )
Bo w biednej Kasi nikt siĂŞ nie kocha :cicho: Ale lubiĂŞ teÂż pewnÂą brunetkĂŞ o ktĂłrej jest ten watek :tanczy:
Nie ma co tu siĂŞ dÂługo zastanawiaĂŚ. Dagusia mnie uwielbia i tyle
Jak Ciebie uwielbia to mnie musi co najmniej kochaĂŚ :devil:
A tak powaÂżnie ciekawe czy Dagmara nas lubi i chce nas czytaĂŚ :mhm:
Tacy najgorsi to chyba nie jesteÂśmy :mhm:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

To tak o kobietach moÂżna mĂłwiĂŚ?
S¹ ró¿ne zboczenia........
To Ty powiedziaÂłeÂś nie ja
Ale Ty mnie zainspirowaÂłeÂś- takie myÂśli chodziÂły ci po gÂłowie. Nie zaprzeczaj :stop:
Jak Ciebie uwielbia to mnie musi co najmniej kochaĂŚ
WÂątpiĂŞ... :spiewa: :spiewa: :spiewa:
A tak powaÂżnie ciekawe czy Dagmara nas lubi i chce nas czytaĂŚ
Tacy najgorsi to chyba nie jesteÂśmy
Ciekawe, czy wogĂłle tu zaglÂąda. Ale jej to chyba nie dokuczamy :P
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

na pewno jak tylko pojawiÂła siĂŞ na wizji to rozpoczeÂła poszukiwania tego co o niej piszÂą -oby tylko nie weszÂła na stronĂŞ tvn24 -bo tam nie najÂładniej i ja potraktowali :neutral:
Ale my jesteÂśmy fajni to moÂże i lubi nas czytaĂŚ -moÂże dostaniemy jakieÂś Âżyczenia :hyh:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

WÂłaÂśnie miaÂłem napisaĂŚ o opiniach z tvn24.pl
Tym, ktĂłrzy siĂŞ tam wypowiadajÂą nic nie pasuje. Ostatnio siĂŞ do gÂłosu Dagi przyczepili. KtoÂś napisaÂł, Âże jak DaguÂś ma relacje, to musi sciszaĂŚ albo kanaÂł zmieniaĂŚ, bo gÂłosu nie moÂże wytrzymaĂŚ. To ja proponuje posÂłuchaĂŚ pani Doroty Wysockiej albo jeszcze lepiej korespondentki TVP we Francji- to jest masakra.
O £ukasiku i Kryùskiej te¿ nieŸle je¿d¿¹.

Ale na szczĂŞÂście to forum jest najlepsze i tu dziennikarskie gwiazdy zaglÂądajÂą :tanczy: :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 25 gości