[TVN] Warszawa - Stolica Sylwestra

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

arturoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: czwartek 03 kwie 2014, 20:04

Re: Sylwester w TVN

Post autor: arturoo »

Ciekaw jestem kto poprowadzi tegoroczny koncert? Kto wystąpi? Jaki mają na niego pomysł? No i oczywiście czy scena będzie większa niż rok temu, bo przecież w tamtym roku to było najważniejsze.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Camilo »

Kto poprowadzi? Ci co zwykle. Kto wystąpi? Kilkudziesięciu artystów, którzy pojawiają się co roku. Niektórzy tylko powymieniają się stacjami telewizyjnymi.
A wygra i tak Polsat, bo wplecie najwięcej disco polo.
kasska
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sobota 08 lis 2014, 17:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sylwester w TVN

Post autor: kasska »

Aż dziwne, że jeszcze nic nie wiadomo. Choć w zeszłym roku, wg mnie to TVN był górą ;)
afro16
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek 10 lut 2014, 13:31

Re: Sylwester w TVN

Post autor: afro16 »

W ramówce TVN 31 grudnia jest od 20:00 do 1:30 Sylwester TVN, więc raczej będzie :D
arturoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: czwartek 03 kwie 2014, 20:04

Re: Sylwester w TVN

Post autor: arturoo »

@kasska jeż uważam, że ubiegłoroczny sylwester TVN był najlepszy.
Co do czasu emisji to mogli by skończyć przynajmniej o 02:00 , tak jak Polsat i TVP. Mam tylko nadzieję, że nie powtórza sytuację z ubiegłego roku kiedy to koncert przerywali reklamami trwającymi chyba po 12 minut. Wiem, że to jest stacja komercyjna, ale jak chcą przerywać taki koncert reklamami to niech zrobią 5 przerw po 6 minut.
Co do prowadzących to ja już mam swoje typy:
Para I: Dorota Wellman i Marcin Prokop
Para II: Agnieszka Szulim i Szymon Hołownia
W ostateczności jeszcze koncert mogły by prowadzić 3 pary:
Para III: Ewa Drzyzga i Jarosław Kuźniar
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Trzeciak »

O ile dwie pierwsze pary wydają się świetne, o tyle z tą trzecia - to bardzo kiepski pomysł.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Sylwester w TVN

Post autor: michal_borkowski »

Pójdźmy dalej. Magda Mołek i Igor Sokołowski. Albo Marcin Żebrowski i Kinga Rusin. AlboKatarzyna zdanowicz i Krzysztof Gorlicki.
To tylko moje skromne zdanie
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Trzeciak »

Zapominasz chyba, ze to impreza rozrywkowa w pełnym znaczeniu tego określenia, a nie specjalny sylwestrowy program w TVN24. Akurat moim zdaniem dwie pary w zupełności wystarczą.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Sylwester w TVN

Post autor: michal_borkowski »

Trzeciak pisze:Zapominasz chyba, ze to impreza rozrywkowa w pełnym znaczeniu tego określenia, a nie specjalny sylwestrowy program w TVN24. Akurat moim zdaniem dwie pary w zupełności wystarczą.
Skoro.Kuzniar prowadzil XF to dlaczego inni dziennikarze raz nie.mogli by zrobic wyjatku. Zreszta to tylko luzne dywagacje..
To tylko moje skromne zdanie
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Trzeciak »

Ale do dziś Kuźniarowi jest wypominane to (w złym świetle, choć ja nic do niego nie miałem) w jaki sposób prowadził program. Takich osób, jak Hołownia w Polsce jest tyle, ile palców jednej z rąk i mało kto nadaje się jednocześnie do prowadzenia programu informacyjnego i programu rozrywkowego jednocześnie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Camilo »

Hołownia do krzyczenia podczas koncertu "Jak się Kraków bawicie?" też się nie nadaje.
Trzeciak pisze:Ale do dziś Kuźniarowi jest wypominane to (w złym świetle, choć ja nic do niego nie miałem) w jaki sposób prowadził program.
Nie bardzo wiem KTO mu dzisiaj jeszcze wypomina sposób prowadzenia "X Factora".
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Trzeciak »

W licznych artykułach, czy komentarzach - także tutaj narzekano na jego styl prowadzenia.
Camilo pisze:Hołownia do krzyczenia podczas koncertu "Jak się Kraków bawicie?" też się nie nadaje.
Akurat Hołownia mógłby to udźwignąć swoim komediowym charakterem, jak w "Mam Talent", więc krzyczeć by nie musiał. Ale fakt, że miałby prowadzić taki event jest mało prawdopodobny.
arturoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: czwartek 03 kwie 2014, 20:04

Re: Sylwester w TVN

Post autor: arturoo »

Polsat powoli odsłania karty. Nieoficjalnie wiadomo, że zabawę w Gdyni uświetnią tradycyjnie już:
- Sylwia Grzeszczak
- Enej
- LemON
Tym samym wiadomo, kto na pewno nie wystąpi w Krakowie.
Więcej szczegółów poznamy wkrótce.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Trzeciak »

Trochę sam sobie zaprzeczyłeś, bo jak sam napisałeś - podane informacje są nieoficjalne.

Na pewno w TVN-iw nie pojawi się także grupa "Pectus", która potwierdziła swój udział na imprezie sylwestrowej TVP2 we Wrocławiu.
mikuu87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 17 lis 2014, 02:52

Re: Sylwester w TVN

Post autor: mikuu87 »

Fajnie że decydują się na kolejny Sylwester:) po tamtym roku mogą co nieco poprawić. Jedyne co mi się rok temu nie podobało to to że Chylińska śpiewała tuż przed północą, nie to że ją nie lubię tylko minęła już północ na Polsacie i TVP2 już witali Nowy Rok, a na TVN Chylińska kończyła śpiewać i później szybko szybko odliczanie itd... Ogólnie byli spóźnieni o dobrą minute, niby może nic, ale jednak...
Co do wyników oglądalności TVN Sylwestra to bardzo słabo.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości