[TVN] Studio Złote Tarasy / Otwarte Studio Złote Tarasy

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Wszystko piĂŞknie, Âładnie, jak juÂż pisaliÂście.

Ale.

Czo³ówka jak z wieczoru wyborczego.
Nieco tandetny pomysÂł z napisem przewijajÂącym siĂŞ tam z tyÂłu na ekranie.

OgĂłlnie zmiany na plus.

Co do Huberta... CzujĂŞ, Âże jeszcze dziÂś go zobaczymy :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

AÂż chce sie oglÂądaĂŚ. WczeÂśniej Studio ZÂłote Tarasy byÂły strasznie nudne, te denne rozmowy na kanapach, a teraz zmieniÂło siĂŞ nie do poznania. Jak dla mnie to wszystko jest na plus. Bardziej dynamicznie :D.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Jak dla mnie formuÂła tak

ale studio kiczowate nawalone wszystkiego lepsze takie jasne studio powinno byĂŚ podobne studio jak w DDTVN
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Teraz jest znacznie lepiej (pod wzglĂŞdem "opakowania"). Przede wszystkim oprawa graficzna programu - poprzednia byÂła nijaka. :twisted: Studio teÂż dobre, oryginalne - fajny pomysÂł z wchodzeniem goÂści. WczeÂśniej byÂło takie puste, nie ma co porĂłwnywaĂŚ. :) Tylko czasem kadrowanie byÂło kiepskie. :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Napisy wszytskie powinni poprawiĂŚ! Tam na dole zawsze byÂło jedno widoczne, a drugie takie mniej, a pod spodem duÂżo wolnego miejsca :/ Niech to poprawiÂą, a bĂŞdzie cool. I moim zdaniem za duÂżo reklam. Od 14:25 do 15:25, gdy zaczynaÂł siĂŞ Co za tydzieĂą byÂły aÂż 3 reklamy...
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Post autor: adner »

Te belki zas³ania³y pó³ ekranu, szczególnie podczas wystêpu hipnotyzera... nawet jej nie zdjêli.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

UwaÂżam, Âże te zminany w studiu byÂły konieczne o tej porze roku - o 16 jest juÂż ciemno a widok Warszawy w nocy prze tÂą wielkÂą taflĂŞ trĂłjkÂątnych szyb nie wyglÂąda jakoÂś nadzwyczajnie no i jeszcze gdziÂś choinka musiaÂła staĂŚ :) Zmiany dobre.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

Ma ktoÂś jakieÂś klatki z dzisiejszego odcinka bo nie oglÂądaÂłem...?
//////////
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

nareszcie jakieÂś zmiany, wg mnie studio nabraÂło charakteru, podonie z oprawÂą graficznÂą, teraz jest to "jakieÂś". Konkurs mi sie podobaÂł :) i pytanie jak ma na imiĂŞ prezydent :P
TVN innowacja i nowoczesność...
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

to juÂż tak zawsze SZT bĂŞdzie wyglÂądaĂŚ czy dzisiaj byÂło jakieÂś specjalne wydanie?
mam nadziejĂŞ, Âże tak zostanie
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

"Otwarte studio ZÂłote Tarasy" bĂŞdzie tak wyglÂądaÂło zawsze.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

TVN odÂświeÂżyÂła swĂłj niedzielny program nagrywany z centrum handlowego "ZÂłote Tarasy" w Warszawie. Zmiana scenografii oraz modyfikacja formuÂły programu zostaÂła dobrze przyjĂŞta przez widzĂłw.

Program na ¿ywo zyska³ now¹ oprawê, wa¿nym elementem scenografii sta³ siê czerwony dywan, którym do prowadz¹cych zmierzaj¹ gwiazdy. Producenci postanowili w³¹czyÌ tak¿e do magazynu publicznoœÌ t³umnie przygl¹daj¹c¹ siê nagraniu. Dla wszystkich zgromadzonych w centrum przygotowano atrakcje. W ostatnim odcinku przypadkowi ludzie mogli wzi¹Ì udzia³ w hipnozie.

Zmodyfikowany program 18 listopada ogl¹da³o w niedzielê œrednio 1,5 mln widzów, tydzieù wczeœniej "Studio Z³ote Tarasy" zainteresowa³o 580 tys. osób mniej wynika z danych AGB Nielsen Media Research dla Wirtualnemedia.pl. Mimo poprawy wyniku, udzia³ów w rynku notowanych przez kana³ w trakcie trwania programu wci¹¿ nie mo¿na uznaÌ za zadowalaj¹ce. W minion¹ niedzielê wynios³y one 11,2 proc.(tydzieù wczeœniej 6, 82 proc.)

GwiazdÂą nastĂŞpnego wydania magazynu bĂŞdzie Doda, wybierze ona osobĂŞ, ktĂłra wystÂąpi w jej nowym teledysku.
http://www.wirtualnemedia.pl/article/21 ... widzow.htm
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Dzisiejsze "Otwarte studio ZÂłote Tarasy" moim zdaniem siĂŞ nie udaÂło. Muzyka czĂŞsto zawodziÂła, mikrofony nie dziaÂłaÂły. I dodatkowo podobnie jak tydzieĂą temu program skoĂączyÂł siĂŞ wczeÂśniej. Teraz dopiero bĂŞdÂą programy, ktĂłre OSZT miaÂły przeplataĂŚ. Szkoda, bo wyglÂądaÂło to bardzo fanie - program na Âżywo, Kulisy TzG, wejÂście na Âżywo, Co za tydzieĂą itd. No i co z programem fundacji TVN? OSZT przeszÂły niesamowitÂą metamorfozĂŞ, teraz jednak program nie podoba mi siĂŞ tak bardzo jak dwa tygodnie temu.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

r_r16 pisze:No i co z programem fundacji TVN?
ZmieniÂła siĂŞ pora emisji "Zielonych Drzwi". Program bĂŞdzie emitowany we wtorki w trakcie "DzieĂą Dobry TVN".
Szkoda, niedziela to najlepszy dzieĂą na ten program.
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

A dlaczego skoĂączyÂło siĂŞ tak wczeÂśnie. Ja chcĂŞ, aby trwaÂło do 17:30. A co do tego, Âże program siĂŞ nie udaÂł to siĂŞ nie zgodzĂŞ z tobÂą. ByÂło kilka wpadek, ale to tylko dlatego, Âże byÂło dzisiaj bardzo tÂłoczno. Nie wiem czy zauwaÂżyÂłeÂś, ale praktycznie wo gule operator nie mĂłgÂł sie przebiĂŚ przez tÂłum reporterĂłw, ktĂłry byÂł przed samymi schodami. Za tydzieĂą powinni ich wyrzuciĂŚ i prowadziĂŚ program do 17:30 i wszystko bĂŞdzie super.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości