Kacper Kaliszewski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: Nika »

No moze i cos jest na rzeczy, ale ja tam szczegolnie jakis preferencji do wybranych reporterek u Kacperka nie zauwazylam. :mhm: Chociaz nie mowie, ze nie masz racji, bo moze Twoje wprawne oko cos tam dostrzeglo wiecej. Mi to jedynie zawsze wydawalo sie ze szczegolnie lubi dyskutowac w trakcie relacji z Pawelkiem Łukasikiem i Tomkiem Marcem, ach i jeszcze Skóra, no to mamy samych panow. :lol2: Ale, zeby nie bylo to to takie raczej wiesz "przyjacielskie" pogaduszki.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: Marcin »

No cóż, ten wątek chyba powoli będzie gasł.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Będzie gasł, choć jeszcze nie w najbliższym czasie. Ciekawe, kiedy Kacper zniknie z anteny. W tym tygodniu, przyszłym? :uhh: Już wiem, co w ostatnich dniach oznaczał ten spokój w wątku - to cisza przed burzą. Niespodziewaną burzą.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: Nika »

A tak sie pieknie zapowiadal dzisiejszy dzien... :< :stop: :<
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Nawet nie wiem co napisac, musze otrzasnac sie z tego szoku. :stop:
Marcin nie dobijaj mnie na sam koniec, jeszcze watek wydaje ostatnie tchnienia... :stop:
I po co ja krakalam, ze Go wyrzuca za mylenie imion..:< Miejmy nadzieje, ze sprawy "prywatne" i chec zalozenia swojego biznesu to rzeczywisty powod. Wszak jezeli odchodzi w w przyjazni to zawsze jeszcze moze wrocic kiedys tam...
I w dodatku reklama z nasza superstar leci jeszcze teraz w Poranku. Kurde wygasajaca superstar... :ech:
Jak dla mnie to bedzie zawsze najwyzej swiecaca... :spiewa:
tob
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 24 lut 2008, 01:00

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: tob »

ciekawe kto go zastąpi?
Może Anetę przesuną do Dnia, a do Poranka wróci Marta.

Tylko wtedy same Panie w Dniu na Żywo, mężczyzn prezenterów w Dniu -brak.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nie ma jeszcze co gdybać. Może Marta będzie w Dnż, może nie będzie trwałego zastępstwa. Nie zapominajmy o reporterach regionalnych - Marcinie Żebrowskim i Michale Cholewińskim, którzy dołączyli niedawno do grona prezenterów.
Obrazek
tob
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 24 lut 2008, 01:00

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: tob »

tak samo dołaczyła i odłączyła Agata Tomaszewska i niegdyś Joanna Kryńska, Maciej Knapik.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

tob pisze:tak samo dołaczyła i odłączyła Agata Tomaszewska
Agata była na urlopie.
i niegdyś Joanna Kryńska
Jest już wyłącznie prezenterką, również serwisów. Może się o tym przekonać w ostatnich dniach.
lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: lukaszo »

Wielka szkoda że Kacper Kaliszewski odchodzi z TVN24. ;(
TVN - programowo najlepsza
tob
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 24 lut 2008, 01:00

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: tob »

dobry głos, młody i ładny prezenter.
Z doświadczeniem w Polskim Radio.

Ok, ale Joanna ma PzP, a Agata jak już jest to co drugi weekend, bo na stałe nie jest w Waw. Poza tym, ona się nie nadaje do prezenterstwa.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

tob pisze:Ok, ale Joanna ma PzP, a Agata jak już jest to co drugi weekend, bo na stałe nie jest w Waw. Poza tym, ona się nie nadaje do prezenterstwa.
Wystarczy już chyba tych spekulacji :stop: Będzie to co musi być :stop: Szkoda Kacpra, ale nie ma co roztrząsać. Mówi się trudno i żyje się dalej ;(
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Jestem w wielkim szoku :shock: Kiedy dowiedziałem się, że odchodzi na początku nie mogłem uwierzyć :nie:
Kurde, szkoda, że te 'życiowe' wybory akurat tak się układają :(
Narazie jeszcze mamy szanse oglądać Kacpra, być może jeszcze 3 miesiące będzie na antenie- w końcu tyle przeważnie trwa okres wypowiedzenia :rozglada: No ale może się jakoś inaczej ugadał :rozglada:
W każdym razie wielka szkoda :roll: Dopiero co dołączył do załogi a juz zdecydował się odejść :o
tob
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 24 lut 2008, 01:00

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: tob »

a wiadomo już gdzie odchodzi Marcin Firlej? Jego odejścia z tvn24 też szkoda. ZAWSZE profesjonalne,merytoryczne materiały i relacje live z konfliktów wojennych. Pewnie pojawi się o 19.30 wraz z przyjściem Hanny Smoktunowicz do gł. wydania Wiadomości TVP.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

tob pisze:a wiadomo już gdzie odchodzi Marcin Firlej? Jego odejścia z tvn24 też szkoda. ZAWSZE profesjonalne,merytoryczne materiały i relacje live z konfliktów wojennych. Pewnie pojawi się o 19.30 wraz z przyjściem Hanny Smoktunowicz do gł. wydania Wiadomości TVP.
Bardzo odpowiedni temat. Zapraszam tutaj :arrow: viewtopic.php?f=5&t=3410 :]
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości