Grzegorz Miecugow

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Alicja G.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: niedziela 02 gru 2007, 15:25
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Alicja G. »

WidzieliÂście moÂże reklamĂŞ sylwestra ze SzkÂłem Kontaktowym w tvn24? Pan Miecugow ma w niej takÂą boskÂą perukĂŞ! Genialnie wyglÂąda. OgĂłlnie caÂła reklamĂłwka jest boska. Ma ktoÂś moÂże jakieÂś capsy?
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Wczoraj Grzegorz Miecugow te? by? go?ciem "Dzie? Dobry TVN". :D Tym razem tematem rozmowy by?y m?skie nianie.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Je?li kto? nie widzia? to mo?e zobaczy? :arrow: http://dziendobrytvn.onet.pl/1462600,psychologia.html
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Alicja G.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: niedziela 02 gru 2007, 15:25
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Alicja G. »

No bo to taki czlowiek renesansu :brawa: Zna si? na wszystkim pocz?wszy od psĂłw i kotĂłw, przez dzieci na politykach ko?cz?c :) No i jeszcze na stolarce si? zna!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: pawell »

Grzegorz Miecugow złamał kodeks... który sam tworzył.
Press pisze:Prowadząc bez wiedzy przełożonego wykłady dla funkcjonariuszy Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Grzegorz Miecugow złamał niepisany kodeks dziennikarzy TVN 24, którego jest współtwórcą.

Grzegorz Miecugow, zastępca dyrektora programowego TVN 24, w 2005 i 2006 roku miał wykłady o mediach dla funkcjonariuszy ABW. – To była przysługa dla kolegi z ABW. Nie wziąłem za to ani grosza – wyjaśnia Miecugow. O wykładach nie wiedział ani szef TVN 24 Adam Pieczyński, ani prezes Grupy TVN Piotr Walter. – Nie mamy w umowach szczegółowo opisanych zakazów, ale wymagamy, by nasi dziennikarze informowali o niezwiązanych z TVN 24 dodatkowych pracach – mówi Piotr Walter. – Grzegorz Miecugow współtworzył ten kodeks. A potem zachował się nie w porządku. Gdyby mnie spytał, na pewno nie zgodziłbym się na wykłady dla ABW, bo nie należy utrzymywać zbyt bliskich kontaktów ze służbami, którym musimy patrzeć na ręce – dodaje Adam Pieczyński. Nie kryje niezadowolenia z tego – jak mówi – ”niefortunnego wydarzenia”, ale nie informuje, jakie konsekwencje wyciągnie wobec Miecugowa.

Materiał o tym, że ABW nakręciło film instruktażowy, jak rejestrować zatrzymania dla telewizji, TVN 24 pokazał w czwartek 31 stycznia. Następnego dnia Grzegorz Miecugow poinformował w TVN 24, że widział ten film, bo w 2005 roku miał wykład dla ABW. Rzeczniczka ABW Katarzyna Koniecpolska odpowiedziała, że materiał powstał w czerwcu 2006 roku. ”Katarzyna Koniecpolska albo mija się z prawdą, albo jest źle poinformowana” – upierał się Miecugow. Dopiero po rozmowie z ”Dziennikiem” (gazeta pisała o sprawie w sobotę) przypomniał sobie drugi wykład, który miał miejsce właśnie w 2006 roku. Ale TVN 24 nie wrócił już do kwestii, czy instruktażowy film ABW powstał w 2005 roku (a więc za rządów Sojuszu Lewicy Demokratycznej), czy rok później (za rządów Prawa i Sprawiedliwości).

– Prosiłem o wyciszenie tej sprawy, bo dałem ciała i wpakowałem stację w kłopoty – przyznaje Miecugow. Adam Pieczyński zapewnia jednak, że TVN 24 nie porzuci tematu: – Jeśli to będzie możliwe, będziemy się starali wyjaśnić, z którego roku pochodzą taśmy – mówi szef TVN 24.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Alicja G.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: niedziela 02 gru 2007, 15:25
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: Alicja G. »

No to pan Miecugow dał plame.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jutro Grzegorz przedstawi swojego pupila w ''Dzień dobry TVN'' przy okazji Światowego Dnia Kota :D
Alicja G.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: niedziela 02 gru 2007, 15:25
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: Alicja G. »

Chyba coś się nie udało. Niestety :(
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: pop »

Alicja G. pisze:Chyba coś się nie udało. Niestety :(
Zgadza się. :? Też jestem zaskoczony. :neutral:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Alicja G.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: niedziela 02 gru 2007, 15:25
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: Alicja G. »

Dziwne, że nawet nie przeprosili w programie za to, że go nie będzie. W ogole jakiś dziwny był ten poranek.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: pop »

Nie tylko dzisiejszy, bo w sobotę też było jakoś "inaczej" niż w typowe weekendy. Może nieobecność Grzegorza była spowodowana tym, że coś nagle mu wypadło. :roll: Może będzie za tydzień, albo (znów) w tygodniu. :>
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Grzegorz w reklamie ''Szkła kontaktowego''
Obrazek
lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: lukaszo »

Czemu dzisiaj Miecugow prowadzi Szkło?
Co z Wojciechem Zimińskim?
TVN - programowo najlepsza
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: pop »

Dzisiejszy "Gość poranny":
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: pop »

Dziś Grzegorz Miecugow wcielił się w rolę reportera. Z Wiednia nadaje relacje 'live' w "Dniu na żywo". :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości