[TVN] Clever - widzisz i wiesz

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nie wiadomo jak wiele pomys³ów na doœwiadczenia mieÌ nie bêd¹ - wszystko siê kiedyœ wyczerpie, tak jak ka¿dy program. Wydaje mi siê, ¿e ten na jakiœ czas - przynajmniej rok przetrwa. ChoÌ ciekaw jestem jak tam s³upki.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

POpieram pisze:W TVN byÂło juÂż mnĂłstwo takich programĂłw z gwiazdami i kaÂżdy koĂączyÂł jak koĂączyÂł
No akurat takiego programu jeszcze nie byÂło. :) Inne programy z gwiazdami szybko koĂączyÂły, bo byÂły po prostu nudne jak np. "Moja krew" jeszcze z nieznoÂśnÂą wtedy (teraz jest trochĂŞ lepsza) MagdÂą MoÂłek to juÂż w ogĂłle. Tutaj jest inaczej - wg mnie, oczywiÂście.

To co mo¿e zabiÌ "Clever'a!" to pora nadawania. ChoÌ w tej godzinie da siê zgromadziÌ przyzwoit¹ ogl¹dalnoœÌ, ale jak wiadomo od po³owy stycznia wchodz¹ "Milionerzy" w to pasmo. I nie wiadomo kiedy "Clever! - widzisz i wiesz" bêdzie nadawany od lutego. :> Zobaczymy...

Ja teÂż jestem ciekawy jak wynik pilota, ale obawiam siĂŞ, Âże w tym ÂświÂątecznym "chaosie" moÂżemy siĂŞ nie dowiedzieĂŚ. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Mi siĂŞ problem podobaÂł ;] Ciekawe, Âże Mellerowi dali naprawdĂŞ wĂłdkĂŞ, bo nie wierzyÂłem w to trochĂŞ :P Czekam na kolejne odcinki ;]
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

przerost treÂści nad formÂą.

Plusy: ÂŚwietne eksperymenty, fajny Halama, ciekawe, nie nudzÂące, moÂżna siĂŞ czegoÂś nauczyĂŚ.

Teraz minusy: Studio podobne troche do "Szymon Majewski Show" jak dla mnie za kolorowo, nie wiem dlaczego mi sie nie podobaÂło. Mandaryna mnie denerwowaÂła strasznie, ale najsÂłabszym ogniwem jest zdecydowanie Prokop jego durne seksistowskie Âżarty i przytyki, nie wiem kto go w tej telewizji lansuje.. przygÂłup.

PomysÂł jest jakiÂś, ale prowadzÂący do wymiany..
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Mi tam siĂŞ prowadzÂący podobali ;] Z MandarynÂą trochĂŞ gorzej, ale liczĂŞ na lepszych goÂści ;) Co do studia to teÂż mi siĂŞ trochĂŞ ze studiem Majewskiego skojarzyÂło.

Aaa! Mia³em napisaÌ, ¿e TVN nie przestaje siê œmiaÌ z programu ''gwiazdy taùcz¹ na lodzie''. Chyba ka¿dy pamiêta, ¿e prawie w ka¿dym odcinku Taùca z gwiazdami o nim mówili. Wczoraj i w Clever! Gdy by³o pierwsze zadanie jak przejœÌ przez t¹ ziemniaczankê Marcin Prokop powiedzia³ ''..., czy mo¿e odpowiedŸ c - œlizgiem jak w pewnym nieudanym show''. Czy nieudanym to nie wiem, bo nie ogl¹dam :P
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Program bardzo fajny i ciekawy. Sporo eksperymentĂłw z Brainiac'a, ale byÂło tez pare nowy rzeczy. Mandaryna troche mi przeszkadzaÂła i dlatego czekam na ciekawszych goÂści.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ZainteresowaÂła mnie teÂż niemiecka wersja "Clevera!". PrzeszukaÂłem internet i oto co znalazÂłem z "CLEVER! Die Show, die Wissen schafft" (myÂślaÂłem, Âże nasz "Clever!" ma dÂłuÂższÂą nazwĂŞ :lol: ).

Obrazek

Profesor i prowadzÂąca. Jak ktoÂś oglÂądaÂł filmiki z oficjalnej strony "Clever! - widzisz i wiesz" to wie, Âże u nas producenci odeszli trochĂŞ od formatu, bo dali dwĂłch prowadzÂących, a w zagranicznych edycjach jest jeden.
ObrazekObrazek

Studio (fragmenty), oczywiÂście podobne do polskiego.
ObrazekObrazek
Obrazek

ByÂła teÂż jakaÂś edycja specjalna?
Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

Czy ktoÂś zna wyniki oglÂądalnoÂści pierwszego odcinka Clevera? A moÂże wÂłaÂśnie wyniki byÂły rewelacyjne i dlatego znikÂła ramĂłwka, bo bĂŞdÂą robiĂŚ zmiany, aby gdzieÂś upchaĂŚ Clevera. To taka moja teoria :P
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

mateusz240 pisze:Czy ktoÂś zna wyniki oglÂądalnoÂści pierwszego odcinka Clevera?
ByĂŚ moÂże poznamy je po ÂświĂŞtach.
mateusz240 pisze:A moÂże wÂłaÂśnie wyniki byÂły rewelacyjne i dlatego znikÂła ramĂłwka, bo bĂŞdÂą robiĂŚ zmiany, aby gdzieÂś upchaĂŚ Clevera. To taka moja teoria :P
To jest z³a teoria, poniewa¿ program z tvn.pl znikn¹³ jeszcze przed niedziel¹.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

"Nasz" profesor Halama zdecydowanie lepiej sie prezentuje niÂż ten z niemieckiej edycji. :devil: . Dzisiaj widziaÂłem w TVN Style program "Telewizja od kuchni" i byÂło o Clever. Sporo ciekawych rzeczy bĂŞdzie siĂŞ dziaÂło i czekajÂą na nas ciekawi goÂście. LiczĂŞ tylko Âżeby wyniki oglÂądalnoÂści byÂły zadowalajÂące :D.
kracha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: niedziela 26 lis 2006, 15:35
Lokalizacja: Grudzi?dz
Kontakt:

Post autor: kracha »

Ja mam nadziejê, ¿e s³upki bêd¹ zadowalaj¹ce i program sie utrzyma, bo jest naprawdê ciekawy. Eksperymenty zawsze ciekawi³y ludzi, wiec myœlê, ¿e Clever to strza³ w dziesi¹tkê. Moim zdaniem prowadz¹cy daj¹ radê :D. Ale najbardziej polubi³em prof. Halamê, super goœÌ. Jako kabareciarza, gdy wystêpowa³ solo, mniej go lubi³em, teraz po prostu wymiata! :D
::i love tvn:: it's new lifestyle!

Zapraszam do ?ci?gania tapet z serii i love tvn na http://www.itvn.prv.pl!

Nowa tapeta tvn ju? dost?pna na http://www.itvn.prv.pl!
piotrek88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 17:05

Post autor: piotrek88 »

moje wrazenia sÂą jak najbardziej pozytywne, naprawdĂŞ program dobry, Dobrze wypadÂł profesor Halama, czasami coÂś Âśmiesznego powiedziaÂł, ale nie przesadzaÂł

o pomysÂły na eksperymenty bym siĂŞ nie przejmowaÂł, przecieÂż jest to program na zagranicznej licencji, poza tym z tego typu programĂłw jest jeszcze Brainiac, takÂże zawsze moÂżna coÂś wymysliĂŚ
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Pilota¿owy odcinek programu ogl¹da³o 1,43 mln widzów co da³o TVN-owi w tym czasie 12,8% udzia³ów w rynku - wynika z danych TNS OBOP.
No có¿, spodziewa³em siê wy¿szej ogl¹dalnoœci - nie jest szokuj¹ca :rozglada:
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Poczekajmy aÂż na tvn.pl zaktualizujÂą dane, bo w TNS OBOP nigdy nie wierzyÂłem.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dok³adnie, wystarczy porównaÌ dane z ubieg³ego tygodnia [dziœ w WM i ML], a zobaczycie jakie ró¿nice s¹ pomiêdzy dwiema firmami. Myœlê, ¿e w wynikach AGB mo¿e to byÌ ok. 2 mln widzów. :> Mam nadziejê, ¿e siê doczekamy na aktualizacjê na tvn.pl, bo tam ostatnio nic nie robi¹. Nawet programu nie ma. :rozglada:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości