Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła | Metro

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: Yoda_S_W »

To mógłby ktoś podać ten cennik? z góry dziękuję.
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
ertu_7_7
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 248
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2015, 20:32

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: ertu_7_7 »

Katniss14 pisze:http://reklama.tvn.pl/do-pobrania.html


Jest już cennik TVN7 na luty, byłby ktoś tak miły i podał co w ramówce filmowej :)
LUTY 2016 W TVN7
Pozostałe: Czułe słówka \ Zabójcza broń IV \ RoboCop \ Wydział wewnętrzny \ Niemoralna propozycja \ Poznaj mojego tatę \ Truman Show \ Prestiż \ Uwolnić orkę \ Zięć idealny \ Jadeitowy wojownik \ Tylko góry znają prawdę \ Naga broń 33 1\3 \ Wyjęty spod prawa Josey Wales \ Twój na zawsze \ Handel \ RoboCop II \ Listy z Iwo Jimy \ Podaj dalej \ Specjalista \ Żony ze Stepford \ Walentynki \ Uwolnić orkę II \ Superman III \ Pierwszy zjazd \ Jak ugryźć robala \ Nie cierpię Walentynek \ Dziewczyny z wyższych sfer \ Kraina złoczyńców \ A.l. Sztuczna inteligencja \ Dopóki śmierć nas nie rozłączy \ Trzy życzenia \ RoboCop III \ JCVD: Nasz bohater \ Wykluczeni \ Czarna owca \ Duch \ Uwolnić orkę III: Na ratunek \ Alive: Dramat w Andach \ Bobby \ Paulie, gadający ptak \ Frankie i Johny \ Weselna gorączka \ Jesień czejenów \ Nowy Jork, nowa miłość \ Posejdon \ Mecz ostatniej szansy \ Uznany za niewinnego \ Licencja na miłość \ Terminator \ Sydney \ Rob Roy \ Poznaj moich rodziców \ W jak wendeta \ Łowcy chmur \ Tecumseh, ostatni wojownik \ Zeus i Roksana \ Superheros \ Radośnie śpiewajmy (P!) \ To nie jest kraj dla starych ludzi \ Synowie szeryfa \ Transfer \ Jak się pozbyć cellulitu

TVN zaczął nadawać reklamę promująca Lutowe Superkino 2016: A w nim: ''Madagaskar III'', ''Green Lantern'', ''Wyspa'' oraz premierowo ''Jack: Pogromca olbrzymów''.

Jestem ciekaw, czy w związku z Walentynkami w sobotę w tym roku o 20:00 zostaniemy uraczeni filmem ''Walentynki''?
Teraz czekać na cennik TVN luty 2016, podejrzewam, że będzie to 21 stycznia ;)
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: Yoda_S_W »

Dzięki ertu_7_7 już myślałem że nikt mi nie napisze :). Czyli jak wnioskowałem w TVN7 nic ciekawego :) ale za to TVN z premierowym superkinem TVN wystartuje w lutym :) ciekaw jestem marca/kwietnia/ i maja :)
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
ertu_7_7
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 248
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2015, 20:32

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: ertu_7_7 »

Katniss14 pisze:Dzięki ertu_7_7 już myślałem że nikt mi nie napisze :). Czyli jak wnioskowałem w TVN7 nic ciekawego :) ale za to TVN z premierowym superkinem TVN wystartuje w lutym :) ciekaw jestem marca/kwietnia/ i maja :)
Na pewno będzie to okres, w którym pojawi się ''300: Początek imperium''.
FILMY KTÓRE POWINNY SIĘ POJAWIĆ W TVN:
Szczęściarz \ Rock of Ages \ Atlas chmur \ Gangster Squad: Pogromcy mafii \ Wielki Gatsby \ Zjawy \ Wyborcze jaja \ Kula w łeb \ Niewiarygodny Burt Wonderstone \ Obecność \ Wyścig po życie \ 42 - Prawdziwa historia amerykańskiej legendy \ Labirynt \ Grawitacja \ Hobbit: Pustkowie Smauga \ Ona \ Legendy ringu \ LEGO: Przygoda \ Zimowa opowieść \ Veronica Mars \ 300: Początek imperium \ Demony \ Fun Size, szalone Halloween \ Lot \ Mama i ja \ W ciemność. Star Trek \ World War Z \ Wilk z Wall Street \ Paranormal Activity: Naznaczeni \ Jack Ryan: Teoria chaosu \ Noe: Wybrany przez Boga \ Sekretne życie Waltera Mitty \ Tammy \ Ludzie jak my \ Piąta władza \ Wykapany ojciec \ Need for Speed \ Krudowie \ Turbo \ Strażnicy marzeń

TVN zwleka z premierą drugiego ''Star Treka'', pewnie premiera ''Obecności'' będzie blisko drugiej części, czyli w czerwcu...
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: Yoda_S_W »

Premiera Obecności w czerwcu za późno bo wtedy są powtórki, ja obstawiam maj, koniec maja. Hobbita podejrzewam dadzą na jesień 2016, Kapitan Ameryka Zimowy Żołnierz z HBO zeszedł więc albo TVN wyemituje go przed Civil War, albo przed Doctorkiem w listopadzie. Ale podejrzewam że w maju tak jak Mroczny świat.
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
ertu_7_7
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 248
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2015, 20:32

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: ertu_7_7 »

LUTY 2016 W TVN

Pozostałe: Ostatni skaut \ W sieci pająka \ Po zachodzie słońca \ Dorwać Smarta \ Madagaskar III \ Jestem legendą \ Ciekawy przypadek Benjamina Buttona \ Prognoza na życie \ Gwiezdne Wojny: Część V - Imperium kontratakuje \ Akademia Policyjna VI: Operacja Chaos \ Tylko strzelaj \ Niepokój \ Red Eye \ Kod dostępu \ Wredne dziewczyny \ Green Lantern \ Odważna \ Walentynki \ Dyktator \ Akademia Policyjna VII: Misja w Moskwie \ Film o pszczołach \ Godziny szczytu \ Dziewiąta kompania \ Zimne światło dnia \ Terminal \ Wyspa \ Żołnierz przyszłości \ Polowanie na druhny \ Freddy kontra Jason \ Czy to ty, czy to ja \ Godziny szczytu II \ Gangster Squad. Pogromcy mafii (P!) \ 60 sekund \ Książę w Nowym Jorku \ Jack, Pogromca Olbrzymów (P!) \ Raport mniejszości \ Och, życie! \ Adrenalina II: pod napięciem \ Godziny szczytu III

Po raz pierwszy w TVN: Gwiezdne Wojny: Część VI - Powrót Jedi \ Kochaj i mścij się \ Karmazynowy przypływ

Marzec napewno będzie mieć więcej premier :)
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: Yoda_S_W »

No niezle, chyba najlepszy luty od jakiegoś czasu :) czekam na marzec.
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
ertu_7_7
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 248
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2015, 20:32

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: ertu_7_7 »

Moje prognozy na marzec w TVN

W Superkinie (4.03) "Jack Strong"\ "10 000 lat przed naszą erą" o 22:35
(11.03) "Strażnicy marzeń"\ "Legendy ringu" o 22:00
(18.03) "Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły"\ "Wschodnie obietnice" o 23:15
(25.03) "300: Początek imperium"\ "W ciemność. Star Trek o 22:15

W soboty m.i. premiera "Atlas chmur"

W środy "Star Trek", "300", "Veronica Mars"...

28 marca w Wielkanoc ok. 16:55 "Niewiarygodny Burt Wonderstone", o 20:00 "LEGO: Przygoda", a o 22:15 "Noe: Wybrany przez Boga". Ze staroci "Kitt Kittredge: Amerykańska dziewczyna", "Atramentowe serce" oraz "Śmiertelna wyliczanka"

PS. To nie jest ramówka! Jest to zarys marca według mnie :)
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: Felippe »

Piratów teraz TVN przejął?
ertu_7_7
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 248
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2015, 20:32

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: ertu_7_7 »

Nie wiem, czy przejął, to jest tylko mój zarys marca, więc nic rzeczywistego w tym nie ma

PS. Choć "Piraci" pochodzą z Disneya, więc?
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: Yoda_S_W »

Noe na wielkanoc to bdb pomysł. Co do piratów jest problem, bo TV Puls też ma do nich prawa. Ostatnio jednak piratów nie widziałem ani TVP ani w pulsie więc TVN może wykupić, no ale się zobaczy.
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: Yoda_S_W »

Mówili na konferencji jakie premiery filmowe będą na wiosnę? Z góry dziękuję za odpowiedź. Na jesiennej mówili jak ktoś wie niech napisze.
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
ertu_7_7
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 248
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2015, 20:32

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: ertu_7_7 »

Na głównej stronie TVN'u nie ma żadnej z takich informacji zwykle się pojawiała...
Z tego co pamiętam na jesiennej konferencji nie poruszono tematu filmów (premier).
Może na konferencji z 2014 r. ?

Zwykle, konferencja ramówkowa odbywała się w lutym, i w tym samym czasie była informacja o filmach. Teraz dla odmiany, była w styczniu... Myślę, że albo wiadomość poleci w lutym, albo w spocie na TVN filmów na wiosnę...
Na razie można tylko się domyślać. Ok. 15 lutego powinnien się pojawić cennik na marzec wtedy będzie wiadomo...
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: Yoda_S_W »

Poruszono temat na jesiennej konferencji ale na player chyba. Dlatego pytam bo Adrian wypisywał zawsze jak wiedział.
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: Yoda_S_W »

Chyba jednak nie poruszyli oglądałem to w player i nie było wzmianki o filmach. Szkoda na jesień wiedzieliśmy...
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości