Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła | Metro

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

ertu_7_7
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 248
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2015, 20:32

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: ertu_7_7 »

Coś mi się zdaję, że 3 czerwca, czeka nas w TVN premiera ''Wojownicze żółwie ninja'' - z powodu premiery drugiej części
Z powodu premiery ''Gdzie jest Dory?'', TVN MOŻE uzyskać prawa do ''Gdzie jest Nemo?'', a nawet ''Dzień Niepodległości''? TVN zaskakuje, więc można się spodziewać wszystkiego
Latem spodziewać się można sagi ''Harry Potter'' - w wakacje TVN mógłby wyemitować sagę ''Star Trek'', tak jak ''Gwiezdne Wojny'' - i w niedzielę o 20:00
Późną zimą pewnie jako marketing do ''Łotra Jeden...'' :D (ten tytuł mnie zawsze rozwala) ''Gwiezdne Wojny''
W październiku, spodziewać się będzie MOŻNA ''Jack Reacher: Jednym strzałem'' (jak nie ulegnie zmianie data premiery drugiej części) - jak i ''Ring I i II'' (marketing ''Rings'') - w TV Puls swoją emisję ma, Underworld - więc pewnie wcześniej, czy później w TVN (może)
TVN7 nada pewnie emisję ''Harrego Pottera'' jesienią (marketing Fantastyczne zwierzęta...'')
To tylko moje przemyślenia, co do kolejnych miesięcy
ertu_7_7
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 248
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2015, 20:32

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: ertu_7_7 »

Katniss14 pisze:Nieźle zaskakuje Transformers Wiek Zagłady. O chętnie obejrzę tylko mnie kochaj

Mam pytanie a gdzie do pobrania na biuro reklam TVN idzie pobrać cennik na TVN Fabuła?
Takiego szczegółowego repertuaru filmowego na maj stacji TVN Fabuła nie ma... jedynie taki cennik mają stacje TVN\ TVN7\ TV Puls
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: Yoda_S_W »

Wojownicze żłowie ninja raczej na jesień dopiero. Nie zapominajmy że maj to w tym sezonie ostatni miesiąc premierowy w tym roku. A wiosenny sezon zakończy premiera w superkinie TVN Transformers wiek zagłady. Poza tym żłowie obstawiam w polsacie bo to film uniwersum Foxa chyba. Na jesień powinno być dużo premier w superkinie TVN

Jak Wytresować smoka 2, Interstellar chociaż tu raczej będzie na wiosnę 2017, 300 początek Imperium, Hobbit BPA albo jesień albo wiosna 2017, Strażnicy Galaktyki albo jesień 2016 albo wiosna 2017, Pingwiny z Madagaskaru. Na jesień obstawiam po raz pierwszy w TVN Sagę Mad Maxa coś mi się wydaje że MM NDG należy do TVN bo gdzie indziej? Na skraju Jutra obstawiam jesień. Właściwie z sezonu na sezon TVN będzie gromadził co raz to lepszych filmów do swojej stacji a jak się nie pomylę z intuicją to na jesień 2017 zobaczymy już przebudzenie Mocy w otwartej tv jako nakręcenie marketingu na SW VIII obstawiam tak

SW VII grudzień 2016 HBO
Jesień 2017 TVN. Z Hobbitem NP jako nakręcenie marketingu na BPA TVN też się pośpieszył.
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
ertu_7_7
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 248
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2015, 20:32

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: ertu_7_7 »

"Wojownicze żółwie ninja" należą do studia Paramount Pictures, do którego prawa ma TVN - w wakacje, również mogą mieć emisję premiery, w zmniejszonych ilościach (jedna, druga)
"Jak wytresować smoka 2", "Pingwiny z Madagaskaru" - kilka postów wcześniej, pisałem, że "Strażnicy marzeń" to ostatnia pozycja DreamWorks Animation w TVN
Od animacji "Krudowie" wszystkie dotychczasowe animacje studia należą teraz do Polsatu (te od 2013r.)
Więc "Jak wytresować smoka 2", "Pingwiny z Madagaskaru" należą do Polsatu
"Interstellar" - mogą powtórzyć sytuację jak to było z "Grawitacją", że na okres wielkanocny
"Mad Max: Na drodze gniewu" należy do studia Warner Bros. Do którego prawa również posiada TVN
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: Yoda_S_W »

ertu_7_7 pisze:"Wojownicze żółwie ninja" należą do studia Paramount Pictures, do którego prawa ma TVN - w wakacje, również mogą mieć emisję premiery, w zmniejszonych ilościach (jedna, druga)
"Jak wytresować smoka 2", "Pingwiny z Madagaskaru" - kilka postów wcześniej, pisałem, że "Strażnicy marzeń" to ostatnia pozycja DreamWorks Animation w TVN
Od animacji "Krudowie" wszystkie dotychczasowe animacje studia należą teraz do Polsatu (te od 2013r.)
Więc "Jak wytresować smoka 2", "Pingwiny z Madagaskaru" należą do Polsatu
"Interstellar" - mogą powtórzyć sytuację jak to było z "Grawitacją", że na okres wielkanocny
"Mad Max: Na drodze gniewu" należy do studia Warner Bros. Do którego prawa również posiada TVN


Wątpię by w wakacje były premiery filmowe. No ale zobaczymy

To że stracił nie znaczy że nie może tych filmów emitować chociaż rzeczywiście Jak Wytresować smoka od roku nie było w TVN. Pingwiny z Madagaskaru na pewno TVN bo Madagaskar emitował ostatnio także pewnie zostanie. Zobaczymy. Intestellar pewno masz rację. Tak MM należy do TVN-U pytanie czy TVN wykupi poprzednie części?
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
ertu_7_7
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 248
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2015, 20:32

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: ertu_7_7 »

To, że od roku w TVN nie było "Jak wytresować smoka" to nic strasznego - "Dwa tygodnie na miłość" nie miało emisji z 3 lata na TVN
"Jak wytresować smoka" wciąż należy do TVN, nie raz była już taka sytuacja, że wszystkie części były podzielone na inne stacje
No choćby "Terminator" - jeśli chodzi o Mad Maxa, to TVN ma "Pod Kopułą Gromu"
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: Yoda_S_W »

ertu_7_7 pisze:To, że od roku w TVN nie było "Jak wytresować smoka" to nic strasznego - "Dwa tygodnie na miłość" nie miało emisji z 3 lata na TVN
"Jak wytresować smoka" wciąż należy do TVN, nie raz była już taka sytuacja, że wszystkie części były podzielone na inne stacje
No choćby "Terminator" - jeśli chodzi o Mad Maxa, to TVN ma "Pod Kopułą Gromu"
Tak ale Jak wytresować smoka 2 TVN też będzie mieć. Wątpię by nie miał. Do disneya tvn też nie miał praw a emitował Iron Man 3 Thor 2. Pod kopułą gromu też od TVN. Terminator Genesis też ostatnio TVN chyba wykupił którąś część jak się nie mylę.
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
ertu_7_7
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 248
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2015, 20:32

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: ertu_7_7 »

"Terminator Genisys" należy do studia Paramount Pictures, tak, że należy do TVN
Zastanawia mnie fakt emisja "Wilk z Wall Street" na Polsacie, tym bardziej, że film pochodzi ze studia Paramount Pictures
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: Yoda_S_W »

Ostatni dzień kwietnia w TVN Fabuła

o 21:00 Cobra
o 22:50 Po zachodzie słońca

Pierwszy tydzień maja w TVN Fabuła

od 1 do 6 maja
Anioły na boisku/Podróż na tajemniczą wyspę/Na własną rękę/Czarownice z Eastwick/Miasto cienia/uznany za niewinnego/Wyspa/Kraina złoczyńców/Pluton/Przeklęty/Mimzy: Mapa czasu/życie od kuchni/Przypadkowy mąż/Dom nad jeziorem/Operacja "Kusza"/Ścigany
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
ertu_7_7
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 248
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2015, 20:32

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: ertu_7_7 »

"Czarownic z Eastwick" mam potąd :red:
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: Yoda_S_W »

ertu_7_7 pisze:"Czarownic z Eastwick" mam potąd :red:


No rzeczywiście coś ostatnio za dużo powtarzają to... był ostatnio w TVN chyba teraz w TVN7 a teraz w TVN Fabuła... Na własną rękę też już drugi raz leci w TVN Fabuła xd
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
ertu_7_7
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 248
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2015, 20:32

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: ertu_7_7 »

Katniss14 pisze:
ertu_7_7 pisze:"Czarownic z Eastwick" mam potąd :red:


No rzeczywiście coś ostatnio za dużo powtarzają to... był ostatnio w TVN chyba teraz w TVN7 a teraz w TVN Fabuła... Na własną rękę też już drugi raz leci w TVN Fabuła xd
Właśnie do tej dwójeczki, brakuje jeszcze TVN...
"Czarownice z Eastwick" miały emisję na TVN7 ostatnio... wczoraj
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: Yoda_S_W »

http://www.tvnfakty.pl/majowe_kino_tvn

szczegółowa rozpiska filmowej ramówki na Maj w TVN

w sumie to z tych majowych premier obejrzę Obecność :)

https://m.youtube.com/watch?v=kMnUptnrO ... =mv-google

zwiastun na majowy weekend
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: Yoda_S_W »

Tak dzisiaj się skapnąłem że 7 maja w TVN o 20:00 będzie miał emisję film tylko mnie kochaj co nie jest zbiegiem okoliczności ponieważ 7 maja to dzień urodzin Maćka Zakościelnego. Serial obchodzi w tym roku 11-lecie. Co ciekawe tytuł ten został wspomniany w odcinku Zemsta który też 8 kwietnia obchodził ten odcinek Kryminalnych 11 lecie i 7 maja w dniu urodzin Macieja Zakościelnego będzie miał emisję w TVN. Sorry za post nie na temat wątku ale tak mnie trapiło że coś w tym jest.
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
ertu_7_7
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 248
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2015, 20:32

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: ertu_7_7 »

Katniss14 pisze:Tak dzisiaj się skapnąłem że 7 maja w TVN o 20:00 będzie miał emisję film tylko mnie kochaj co nie jest zbiegiem okoliczności ponieważ 7 maja to dzień urodzin Maćka Zakościelnego. Serial obchodzi w tym roku 11-lecie. Co ciekawe tytuł ten został wspomniany w odcinku Zemsta który też 8 kwietnia obchodził ten odcinek Kryminalnych 11 lecie i 7 maja w dniu urodzin Macieja Zakościelnego będzie miał emisję w TVN. Sorry za post nie na temat wątku ale tak mnie trapiło że coś w tym jest.
Ciekawe...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość