Zmiany w TVN od stycznia 2008 roku?

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

po pierwszym odcinku skasowaÂłem reszte 6 z dysku. dla mnie ten serial to droga przez mekĂŞ. nie zasÂługuje na prime-time a promocja tego serialu wydaje mi sie nieuzasadniona :| jedno jest pewne do prisona i desperate h. sie nie umywa :/ no i za dÂługi <50 min>
TVN innowacja i nowoczesność...
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Post autor: tetar »

Dexter jest rewelacyjny, "pozeram" ten serial na nScreen ( i inne califonication, herosi w HD!) dzisiaj bede ogladal 8 odcinek 1 serii. Czy jest krwawy? Mysle, ze to rzecz subiektywna mnie nie przeraza. Ale momenty sa chwilami mocne - ale niedokonczone.
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

Polecam przeczytaĂŚ ten artykuÂł :

http://www.pudelek.pl/artykul/6504/nowy_program_z_doda/

Czy nie wiecie o jaki program chodzi?? Pierwszy raz coÂś takiego sÂłyszĂŞ
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Wczeœniej ju¿ by³a mowa o jakimœ programie z Dod¹, ale nie pamiêtam dok³adnie o co chodzi³o. Mam nadziejê, ¿e TVN siê tym nie zajmie, bo format programu opisany w artykule jest beznadziejny. Ale có¿ jaka strona takie artyku³y.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

No ja rĂłwnieÂż mam nadziejĂŞ, Âże program jednak nie wypali, bo to bĂŞdzie najwiĂŞkszy kicz jaki mĂłgÂłby powstaĂŚ. PomysÂł niestety nietrafiony, trafny cytat z pudelka:

MÂłode dziewczyny bĂŞdÂą siĂŞ w nim upodabniaĂŚ do Dody (na szczĂŞÂście tylko zewnĂŞtrznie), a ona bĂŞdzie oceniaĂŚ, ktĂłra jest najbliÂższa "ideaÂłu". Na kaÂżdym odcinku tej (nie bĂłjmy siĂŞ uÂżyĂŚ tego sÂłowa) kaszany zarobi aÂż 28 tysiĂŞcy zÂłotych. Za siedzenie, ocenianie i Âśmianie siĂŞ z ludzi.
//////////
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Cliver ostatecznie bĂŞdzie nazywaÂł siĂŞ Cliver - widzisz i wiesz, a pierwszy odcinek w niedzielĂŞ 23 grudnia o 18 do 19. Hela w opaÂłach bĂŞdzie chyba o 17:30
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W grudniu w ramĂłwce na niedziele program rozrywkowy jest wpisany przed "HelĂŞ w opaÂłach" (czyli w miejsce "Superniani"). Poza tym w sobotĂŞ przed "Faktami" teÂż jest miejsce na jakiÂś program rozrywkowy. :>

Dodano: racja w sobotĂŞ. :lol: :red:
Ostatnio zmieniony wtorek 20 lis 2007, 19:06 przez pawell, łącznie zmieniany 2 razy.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Raczej w sobotĂŞ przed Faktami - w piÂątek sÂą Detektywi.
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

Ale serialu Dexter nie ma w grudniu, pewnie wprowadzÂą go w styczniu. W sobotĂŞ popoÂłudniu, przed Faktami, nie ma Âżadnego programu rozrywkowego tylko sÂą filmy.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

mateusz240 pisze:przed Faktami, nie ma Âżadnego programu rozrywkowego tylko sÂą filmy.
http://reklama.tvn.pl/6902,1451465,ramowka.html
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

no sa jeszcze nocne godziny :P
TVN innowacja i nowoczesność...
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

http://reklama.tvn.pl/6902,cennik.html

Chyba siĂŞ mylisz. SprawdÂź dowolnÂą sobotĂŞ.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

W takim razie w ich ramówce na grudzieù musi byÌ jakiœ b³¹d.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

a to potwierdzone ze bedzie w sobotĂŞ ?
TVN innowacja i nowoczesność...
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Grudniowe przetasowanie ramĂłwki TVN

FinaÂł 'You Can Dance', specjalne wydanie 'TaĂąca z gwiazdami', premiera show 'Clever- widzisz i wiesz' oraz amerykaĂąskie serialowe produkcje to najwiĂŞksze atrakcje grudniowej ramĂłwki TVN. Na antenĂŞ tradycyjnie wkroczÂą takÂże powtĂłrki.


Jak juÂż informowaliÂśmy, 2 grudnia o 20.10 komercyjna stacja pokaÂże finaÂł programu "You Can Dance". Wybrana przez telewidzĂłw dwĂłjka tancerzy powalczy o tytuÂł "najciekawszego tancerza" oraz stypendium taneczne na Broadway'u. TydzieĂą o tej samej porze kanaÂł zaprezentuje program "Po prostu taĂącz", w ktĂłrym wezmÂą udziaÂł bohaterowie dwĂłch emitowanych jesieniÂą w TVN tanecznych formatĂłw. Forma specjalnego programu nie zostaÂła jeszcze w peÂłni sprecyzowana. RozrywkowÂą ofertĂŞ 23 grudnia o 17.55 uzupeÂłni premiera nowego rozrywkowego formatu prowadzonego przez DorotĂŞ Wellman i Marcina Prokopa "Clever- widzisz i wiesz".

PoczÂąwszy od 16 grudnia niedzielny ÂścisÂły prime- time zajmÂą powtĂłrki serialu "OdwrĂłceni". KanaÂł co tydzieĂą miĂŞdzy 20.00 a 22.00 pokaÂże dwa odcinki produkcji.
Z kolei poczÂąwszy o 4 grudnia, we wtorki o 21.30 stacja bĂŞdzie emitowaÂła "Kryminalnych".


Pojawi¹ siê tak¿e amerykaùskie produkcje. Ich fani po raz kolejny bêd¹ musieli przygotowaÌ siê jednak na nocne seanse. Pi¹ty, premierowy sezon przesyconego czarnym humorem serialu obyczajowego o nietypowej rodzinie z Los Angeles, która prowadzi dom pogrzebowy "SzeœÌ stóp pod ziemi¹" zadebiutuje na antenie 6 grudnia o 23.55. We wtorki pocz¹wszy od 11 grudnia o 23.30 kana³ bêdzie wyœwietla³ sensacyjne "Bez œladu", natomiast w niedziele po 23.00 "Tajemnice Smallville( od 23 grudnia).

Przez caÂły grudzieĂą stacja bĂŞdzie emitowaÂła nowe odcinki programĂłw "Szymon Majewski Show" i "Kuba WojewĂłdzki". Z anteny nie spadnie takÂże "Studio ZÂłote Tarasy" czy publicystyczny program "Teraz My". FilmowÂą ofertĂŞ wypeÂłniÂą dobrze znane juÂż widzom stacji produkcje m.in. "Matrix", "Krytyczna decyzja", "Egzekutor" czy "Showtime".

http://www.wirtualnemedia.pl/article/21 ... ki_TVN.htm
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości