[TVN] Proste życie

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

[TVN] Proste życie

Post autor: ktos »

Telewizja TVN rozpoczĂŞÂła emisjĂŞ reality show "Proste Âżycie" z udziaÂłem Paris Hilton i Nicole Richie. Program ukazuje poczynania amerykaĂąskich gwiazdeczek odizolowanych od wielkomiejskich wygĂłd i uciech.

IdeÂą reality jest pokazanie Âżycia dziedziczki hotelowej fortuny i cĂłrki znanego piosenkarza z dala od wystawnego Âżycia w Los Angeles. Bohaterki programu przeprowadzajÂą siĂŞ do domu amerykaĂąskich farmerĂłw, gdzie muszÂą dostosowaĂŚ siĂŞ do nieznanej im, wiejskiej rzeczywistoÂści.

Pierwszy odcinek formatu stacja pokazaÂła w sobotĂŞ, 27 paÂździernika o 16.35. NastĂŞpne bĂŞdÂą emitowane poczÂąwszy od 8 listopada w czwartki o godzinie 11.00, tuÂż po "DzieĂą dobry TVN". KanaÂł zaprezentuje wszystkie wyemitowane w Stanach epizody programu.
http://www.wirtualnemedia.pl/article/28 ... _w_TVN.htm

KtoÂś oglÂądaÂł pierwszy odcinek ?? Ja pierwszy raz sÂłysze Âże w TVN to leciaÂło 8)
Ostatnio zmieniony poniedziałek 29 paź 2007, 16:38 przez ktos, łącznie zmieniany 1 raz.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Tak ja widziaÂłem, ale nie caÂłe ;)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

W piÂątek ten program na antenie TVN byÂł bardzo reklamowany :)
ObejrzaÂłem tylko ostatniÂą minutĂŞ programu, wiĂŞc ciĂŞÂżko jest mi go oceniĂŚ ;)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Ja widzia³em ten program od drugiej po³owy. Nie bardzo mi siê podoba. Wkurzaj¹ mnie g³ówne bohaterki - "ksiê¿niczki". Zaczê³y od razu marudziÌ i gadaÌ o trójk¹ciku z jakimœ ch³opakiem ze wsi. Wed³ug mnie TVN nie powinien emitowaÌ czegoœ takiego.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

GÂłupia decyzja TVN.. bardzo spodobaÂł mi sie pierwszy odcinek.. myÂśle nawet, ze moÂżnaby zrobiĂŚ polskÂą edycje z DodÂą i MandarynÂą..
mexodio
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: środa 03 paź 2007, 20:48

Post autor: mexodio »

mks pisze:GÂłupia decyzja TVN.. bardzo spodobaÂł mi sie pierwszy odcinek.. myÂśle nawet, ze moÂżnaby zrobiĂŚ polskÂą edycje z DodÂą i MandarynÂą..
LOL. JakiÂś paradoks :lol:? Najpierw mĂłwisz Âże decyzja gÂłupia, a teraz Âże ci siĂŞ podobaÂło...
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

GÂłupiÂą deyczjÂą TVN jest emitowanie go o godzinie 11 w Âśrodku tygodnia.. gdyby leciaÂł w soboty ok. 16 bardzo chĂŞtnie bym go oglÂądaÂł..
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości