[TVN] Naznaczony

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Naznaczony

Post autor: Adrian ;P »

Serial po 9 odcinkach oceniam dosyć pozytywnie. Brakuje mi tego, że przez cały tydzień nie wyczekuje na środowy odcinek. Jest mi obojętne czy go wyemitują czy nie. Serial nie wzbudza we mnie większych emocji...
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Naznaczony

Post autor: mfdtv4 »

To prawda. Na serial nie czeka się z zapartym tchem. :nie: Ogólnie to na żaden polski serial kryminalny chyba nie czekałem jakoś z niecierpliwością. Serial ma klimat. Serial ma dobrą grę aktorską. Serial ma ciekawą fabułę a nawet wykonanie jest bardzo dobre. Jednak brakuje tego "czegoś"... No cóż. Już chyba z większym zaciekawieniem czekam na BrzydUlę, którą ściągają z anteny za półtora miesiąca :( :x
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Naznaczony

Post autor: mfdtv4 »

Odcinek 10 najlepszy ze wszystkich ! Super gra Marty Nieradkiewicz!
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Naznaczony

Post autor: marek110 »

...Jeśli udawanie trupa można uznać za grę...
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Naznaczony

Post autor: mfdtv4 »

Odcinek 11 równie dobry jak 10. Akcja jest ciekawa i wreszcie serial nabrał kolorów :) Spojler --> W tym odcinku giną 4 osoby i nieznajomy skreśla ich na krzyż... :) Odcinek 12 zapowiada się wyśmienicie :) I zbliża się już finał serialu. Nie mogę doczekać się zakończenia. :tanczy:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Naznaczony

Post autor: Nika »

Uhhu, bracie, następnym razem jak będziesz podawał spojler, to proponuję zrobić to w takiej formie :arrow:
SPOILER:

I pod spodem treść spojlera.
Bo to co podałeś powyżej - w jednej linijce małe uprzedzenie "spojler" i od razu obok jego treść - to zakładam, że 99% tych co chcieli i nie chcieli, doczytali co się w następnym odcinku wydarzy. Gdybyśmy na forum mieli funkcję show i hide, to nie byłoby problemu. A tak to musimy sobie chociaż prostymi technikami radzić, by nie czytać niechcianych rzeczy.
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Naznaczony

Post autor: marek110 »

Odcinek 11 był super. Odcinki 12 i 13 zapowiadają się świetnie.

Mini Spoiler

W 12 odcinku ma się okazać że ten Gościu w czarnym z każdą ofiarą otrzymuje moc...i chyba ma się w coś przemienić...naznaczony będzie musiał złożyć kogoś w ofierze by załatwić nieznajomego. A odcinek 13 pod tytułem "Naznaczeni" mówi sam za siebie...sądzę że drugim naznaczonym jest ten gościu sikorski chyba się nazywa...
kasiaaa2505
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: piątek 20 lis 2009, 12:55

Re: Naznaczony

Post autor: kasiaaa2505 »

Oglądałam 12 odcinek. Ten epizod także dobry, powoli wprowadza do strasznego finału. Teraz już wszystko kumam, te znaki, rysunki Natki. Liczby... W ostatnim odcinku zginie córka Kralla -Natka- to ona jest ofiarą. Dzięki niej Nieznajomy zginie. Bo to ona narysowała znak, który to Radler znalazł na skale. Jest to jakiś szyfr. To co ona rysowała, skorpiony i inne, to wszystko składa się w jedno. Albo Kralll albo Ona- tak powie Nieznajomy. Wydaje mi się, że będzie to po to by Krall cierpiał, tak jak afgan po straceniu dzieci w Hinduszaku. Wszystko jest ze sobą powiązane...
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Naznaczony

Post autor: marek110 »

Ja też oglądałem 12 odcinek.

Skoro ma moc przy której nieznajomy jest niczym to pewnie zmartwychwstanie...no bo inaczej ten manuskrypt nie miałby sensu...

A w dodatku ten nieznajomy nie jest taki zły...raczej jest neutralny...dzięki niemu ten gościu uratował życie w 9 czy 10 odcinku
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Naznaczony

Post autor: D00 »

Dzięki za spoilery... :/
Bone
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sobota 21 lis 2009, 11:18

Re: Naznaczony

Post autor: Bone »

Odcinek 11 świetny, ten pościg Kralla za Afganem i cały ten dreszczyk emocji no i ten wypadek samochodu... Wszystko może się zdarzyć.
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Naznaczony

Post autor: marek110 »

12 odcinek też fajny...

Nieznajomy jechał na jakiejś platformie zadowolony i czekał by wykreślić krala ze swojego notesa jak oni się pojedynkowali
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Naznaczony

Post autor: marek110 »

SPOILER

Radler okazał się zdrajcą i drugim naznaczonym. Nieznajomy obiecał mu nieśmiertelność więc postanowił zabić krala. Zaczął przeprowadzać rytuał gdy sikorski go załatwił. Ale sikorski został ranny i umarł. Nieznajomy dał mu wybór albo on umrze albo ona. Wybrał siebie. Nagle przybiegła Milena pokazała nieznajomemu kartkę natki i BUUM nieznajomego nie ma...kral ożył i wszyscy są happy.
Pawlous
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 19 lis 2008, 18:29

Re: Naznaczony

Post autor: Pawlous »

Jestem po obejrzeniu wszystkich odcinków "Naznaczonego" i wiecie, co Wam powiem - ten serial jest tak beznadziejnie głupi, że aż szok! Niczego specjalnego po TVN się nie spodziewałem, ale to już są wszelkie granice. Żeby nie było - na początku byłem bardzo pozytywnie nastawiony do tej produkcji, ale się zawiodłem. Z wszystkich szczególnie podobał mi się tylko jeden, dwa odcinki. Odcinek ostatni - jeśli ktoś przed jego emisją nie był pewnien, że ten serial jest marny to po jego obejrzeniu nie będzie miał już co do tego żadnych wątpliwości. Nie wystarczy pokazać jakąś tajemniczą postać, dać (skądinąd całkiem niezłą) mroczną muzykę, żeby były emocje. W ostatnim odcinku Naznaczony i ten cały Radler zamiast być tajemniczy byli po prostu... komiczni! Zamiast się denerwować finałem śmiałem się obrotem akcji, który jest na poziomie nastolatka. Przykro mi to mówić, ale rozczarowany jestem tą produkcją. Zamiast tego TVN mógł zaserwować nam kolejną serię serialu "Twarzą w twarz", który też nie powalał na kolana, ale był z pewnością lepszy od "Naznaczonego".
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Naznaczony

Post autor: marek110 »

Ja też tak twierdzę..

Twarzą w twarz było super...100% emocji, połowa bohaterów ginie, cały tydzień czekałem na odcinek...

a naznaczony? Nuda...brak większych emocji, brak przerażających momentów, na statku..co to ma być? Ofiara wyglądała jakby wylano obok niej zupę pomidorową..nie zmasakrowana...gościu w czarny ciągle ma taki sam przebieg działania...radler zachowuje się jakby był dzieckiem neo...

Serial oceniam tak:

Muzyka 8/10
Pomysł 8/10
Fabuła 6/10
Wykonanie: 5/10
Gra aktorów: 7/10

Ogólnie: 36/50 (72%)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości