[TVN] Naznaczony

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Naznaczony

Post autor: marek110 »

A najstraszniejsze w serialu jest to że jest od 16 lat...sądzę że nawet 7 latek nie przestraszył by się większości odcinków...
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Naznaczony

Post autor: kamilkomentuje »

Pawlous pisze:Jestem po obejrzeniu wszystkich odcinków "Naznaczonego" i wiecie, co Wam powiem - ten serial jest tak beznadziejnie głupi, że aż szok! Niczego specjalnego po TVN się nie spodziewałem, ale to już są wszelkie granice. Żeby nie było - na początku byłem bardzo pozytywnie nastawiony do tej produkcji, ale się zawiodłem. Z wszystkich szczególnie podobał mi się tylko jeden, dwa odcinki. Odcinek ostatni - jeśli ktoś przed jego emisją nie był pewnien, że ten serial jest marny to po jego obejrzeniu nie będzie miał już co do tego żadnych wątpliwości. Nie wystarczy pokazać jakąś tajemniczą postać, dać (skądinąd całkiem niezłą) mroczną muzykę, żeby były emocje. W ostatnim odcinku Naznaczony i ten cały Radler zamiast być tajemniczy byli po prostu... komiczni! Zamiast się denerwować finałem śmiałem się obrotem akcji, który jest na poziomie nastolatka. Przykro mi to mówić, ale rozczarowany jestem tą produkcją. Zamiast tego TVN mógł zaserwować nam kolejną serię serialu "Twarzą w twarz", który też nie powalał na kolana, ale był z pewnością lepszy od "Naznaczonego".
Wątpię czy mogli nam zaserwowac kolejną serię TwT. Produkcja, szczególnie w II serii nie zbyt chętnie oglądana.
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Pawlous
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 19 lis 2008, 18:29

Re: Naznaczony

Post autor: Pawlous »

No tak, ale "Naznaczony" też nie cieszył się przesadnie dużą popularnością...
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Naznaczony

Post autor: marek110 »

Twarzą w Twarz nie miało chyba takiej reklamy jak naznaczony więc mało ludu oglądało...

Podobno ma powstać druga seria naznaczonego albo do tvn na jesień albo w internecie ale wątpie w to.

W tym serialu postawili na aktorów a fabuła i wykonanie im było obojętne. Muzyka na szczęście jest świetna.

Jeszcze nie pokazali co się dzieje z ciałami ofiar gościa w czarnym...a w odcinku 12 simlat dał wrogowi zdjęcia i zagroził mediami po czym odszedł a ten dżoker kazał mu zabrać zdjęcia które miał w ręcę...
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Naznaczony

Post autor: marek110 »

I jeszcze jedno - skoro kral miał zginąć podczas rejsu statkiem to po co nieznajomy dzwonił do niego pod innym głosem i mówił że wygrał jakąś nagrodę? Bo się okazało że nikt nie dzwonił czyli to była sprawka nieznajomego

No chyba że ten Gościu w czarnej sukience i kapeluszu to idiota...
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Naznaczony

Post autor: mfdtv4 »

Zakończenie mi się nie podobało. Przypominało trochę Lostów - "tajemnicze znaki"...

Ja bym widział inne zakończenie, no ale obejrzycie to się przekonacie. Za finał daję 5/10. Za całość 6/10 z lekkim zażenowaniem. :x Dlaczego nie było napisu KONIEC? Naznaczony 2? Naznaczony 3? Naznaczony 10?

TVN. PROGRAMOWO BEZPIECZNA.

Tyle w temacie.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Naznaczony

Post autor: kamilkomentuje »

Ja z zaciekawieniem obejrze Fianł. Choć powiem, że liczyłem na więcej ze strony twórców. nie mniej jednak, jest to pierwszy krok do czegoś nowego... I za to chawała i cześć :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Naznaczony

Post autor: marek110 »

To tak jakby we wszystkich krajach była kolorowa telewizja a u nas zrobili film "Podróż na księżyc" (no chyba wiadomo o co chodzi)
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Naznaczony

Post autor: mfdtv4 »

Może mi ktoś coś wytłumaczyć? 2 seria?
Uwaga! Pytanie jest skierowane do wszystkich którzy oglądali ostatni odcinek!

http://gfx.tvn.pl/newsPhoto3/6392.0.jpg?l=1259759260000

Proszę obejrzec to zdjęcie. Jakoś nie przypominam sobie aby była w ostatnim odcinku takowa scena! Pani Krall nawet dziecka nie urodziła!

O co w tym chodzi? Zapowiedź II serii?
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Naznaczony

Post autor: marek110 »

Na 70% będzie ale niekoniecznie w TVN.

Jak już mają wylansowawać Nieznajomego 2 na jesień niech to zrobią porządnie a nie na zasadzie odwal-się-szefie-zagram-byle-co-kolega-byle-jaką-muzę-doda-i-git.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Naznaczony

Post autor: kamilkomentuje »

Szczerze mówiąc, to niechciał bym drugiej serii :)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Naznaczony

Post autor: mfdtv4 »

Ja nie chciałbym jak kolega Marek napisał Nieznajomego 2 ale Naznaczonego 2 :)
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Naznaczony

Post autor: kamilkomentuje »

materiał z dwutygonika SHOW!
"Naznaczony znika z anteny?
Mówi się, że serial z Piotrem Adamczykiem okazał się tak wielką klapą, że zdecydowano o natychmiastowym zdjeciu go z anteny. Jak ustaliło SHOW, serial rzeczywiście zniknie, ale powód jest inny. "Od początku wiedzieliśmy że kręcimy tylko 13 odcinków, które są zamkniętą całością. Nigdy w naszej stacji nei było mowy o dokręcaniu kolejnych" , mówi pracownik biura prasowego TVN."
Jednak nie będzie Naznaczonego 2 :D
"Yes, Yes, Yes" :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Naznaczony

Post autor: Adrian ;P »

To już było wiadome od kilku tygodni, wiec nie widzę w tym nic dziwnego.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Naznaczony

Post autor: mfdtv4 »

Wiadome było, że kontynuacji nie będzie. Wbrew zapowiedzią serial był klapą przynajmniej sugerując się oglądalnością...
Chociaż mnie się ogólnie podobał. Myślę, że kontynuacja pozostawiła by tylko niesmaczne wspomnienia... :roll:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości