Święta w TVN

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Inne stacje teÂż niczym aÂż takim nowym nie zabÂłysneÂły 8) Polsat znowu wszystkie czĂŞÂści Kevina puÂści ;) a tak to moÂże jest ze 2 fajne filmy na kÂązdej stacji a reszta to samo co roku 8)
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

no tak ale przynajmniej sie staraja i na sylwestra a tvn kompletna klapa :(
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

MyÂśle ,Âże nazwa dzieĂą dobry nowy rok raczej nie pasuje :lol: No chyba Âże o 12 w nocy ludzie mĂłwiÂą sobie dzieĂą dobry :P
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Re: sylwester

Post autor: portalek »

.. przecieÂż "Sopot Festival: DzieĂą WspomnieĂą" TVN pokaÂże w sylwestrowy wieczĂłr o 22:55. OdnoÂśnie tego, Âże telewizja WalterĂłw "znowu" siĂŞ nie postaraÂła: nie widzĂŞ sensu by kaÂżdy ogĂłlnopolski kanaÂł przygotowywaÂł swĂłj specjalny program, koncert. Jestem przekonany, Âże oglÂądajÂący - pewnie z przyzwyczajenia - wybiorÂą TVP 8)
Jak proponowaÂłem, aby daĂŚ powtĂłrkĂŞ Sopotu w Sylwestra to nie byÂło jeszcze oficjalnego programu tylko plotki, Âże ma byĂŚ film o masochistach :P w takim razie dobrze, Âże jest Sopot, sÂądzĂŞ, Âże to dodbry pomysÂł na ostatni dzieĂą roku.
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

mi tam wogle nie podoba siê propozycja tvn na nowy rok i œwiêta oprócz niektórych filmów które lubie ale to i tak s¹ powtórki! szkoda, bo ka¿da tv prubuje cos tam wymyœliÌ jakieœ tam koncerty lub nagrania ¿eby przyci¹gn¹Ì jak naj wiêcje widzów a tvn nic a szkoada ma najwiêksze gwiazdy tv i móg³ by wymyœliÌ, nie mówi , ¿e odrazu jakiœ koncert bo to bardziej na poziomie polszmatu. nic ciekawego tu nic tylko stare filmu mogli by puœciÌ cos na ¿ywo czy cos a tu same powturki i ¿adnych nagraù i programów specjalnie z tych okazji!!! :( :evil:

tvn dziaÂła tylko na sezony ma wspaniaÂłe propozycjie (wkoĂącu to najlepsza tv) ale powinni siĂŞ troche postaraĂŚ na inne okazjie....
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
tomas40
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: wtorek 30 sie 2005, 19:38
Lokalizacja: 3miasto

Re: sylwester

Post autor: tomas40 »

Kajetan pisze:
tomas40 pisze:..bo stacja WalterĂłw odpuszcza nie tylko sylwestra ,ale robi to przez caÂły rok.
Spójrz na propozycje programowe stacyjki od stycznia ;->>>niekoùcz¹cy siê serial powtórek czas zacz¹Ì<< i oni dbaj¹ o widza.
Chyba "od zawsze" jest tak, Âże komercyjne stacje w okresie zimy i lata "majÂą" sezon powtĂłrkowy, pytanie czemu? OdpowiedÂź jest prosta: reklamodawcy mniej chĂŞtnie kupujÂą reklamy w tym czasie, ceny spotĂłw znacznie spadajÂą, w ramĂłwkĂŞ inwestowaĂŚ wiĂŞc nie warto.
A z tymi powtĂłrkami to teÂż nie przesadzajmy, jest lepiej niÂż w wakacje na przykÂład. Tradycyjnie juÂż zimÂą w TVNie seriale amerykaĂąskie wysuwajÂą siĂŞ na "plan pierwszy", "Bez Âśladu", "Krok od domu" nadawane bĂŞdÂą kolejno w poniedziaÂłki i wtorki o 21:30, emisjĂŞ tytuÂłu "Detektyw Monk" przewidziano na niedziele po wieczornym filmie. Pewne jest, Âże nie zabraknie kolejnych odcinkĂłw "Na WspĂłlnej", rok temu rĂłwnieÂż "W11" i "Detektywi" pokazywani byli z premierowymi odcinkami (niewiadomo jeszcze jak bĂŞdzie w tym roku). Od poniedziaÂłku do piÂątku o godz. 14. "Tajniacy" - zdaje siĂŞ, Âże Ăłw serialu w TVN jeszcze nie byÂło.
Podobnie Polsat, bêd¹ powtórki, "Samo ¯ycie" i "Pierwsza mi³oœÌ" bêd¹ "sz³y" dalej, wracaj¹ (wreszcie) "Chirurdzy" z drugim sezonem, "Prison Break" - po raz pierwszy w (polskiej) telewizji.

Wyjdzie na to, Âże zrobiÂłem off -topic, ale..
portalek pisze:Widownia w Sylwestra jest taka jak i w inne soboty czy niedziele, a koncert mĂłgÂłby byĂŚ potem z 4 razy powtĂłrzony, niektĂłre dziaÂłania TVN mnie dziwiÂą, np powtarzanie Sopot Festival o 8 rano chyba w ÂświĂŞta, zamiast daĂŚ to wÂłaÂśnie np. w sylwestra.
.. przecieÂż "Sopot Festival: DzieĂą WspomnieĂą" TVN pokaÂże w sylwestrowy wieczĂłr o 22:55. OdnoÂśnie tego, Âże telewizja WalterĂłw "znowu" siĂŞ nie postaraÂła: nie widzĂŞ sensu by kaÂżdy ogĂłlnopolski kanaÂł przygotowywaÂł swĂłj specjalny program, koncert. Jestem przekonany, Âże oglÂądajÂący - pewnie z przyzwyczajenia - wybiorÂą TVP 8)



Pytam siĂŞ ktĂłre stacje komercyjne -napewno nie te ,ktĂłre dbajÂą o swojego widza, Ale napewno TVN do nich nie naleÂży. Tylko ile razy moÂżna wkoÂło to samo oglÂądaĂŚ ???????
Przykre jest to ,Âże dla TVN liczy siĂŞ tylko ZYSKI finansowe a nie telewidz.

A wyniki oglÂądalnoÂści programĂłw mĂłwiÂą same za siebie - tvn spada tam gdzie jest jego miejsce czyli na dno.

[ Dodano: PiÂą Gru 29, 2006 11:27 am ]
Kajetan pisze:
tomas40 pisze:..bo stacja WalterĂłw odpuszcza nie tylko sylwestra ,ale robi to przez caÂły rok.
Spójrz na propozycje programowe stacyjki od stycznia ;->>>niekoùcz¹cy siê serial powtórek czas zacz¹Ì<< i oni dbaj¹ o widza.
Chyba "od zawsze" jest tak, Âże komercyjne stacje w okresie zimy i lata "majÂą" sezon powtĂłrkowy, pytanie czemu? OdpowiedÂź jest prosta: reklamodawcy mniej chĂŞtnie kupujÂą reklamy w tym czasie, ceny spotĂłw znacznie spadajÂą, w ramĂłwkĂŞ inwestowaĂŚ wiĂŞc nie warto.
A z tymi powtĂłrkami to teÂż nie przesadzajmy, jest lepiej niÂż w wakacje na przykÂład. Tradycyjnie juÂż zimÂą w TVNie seriale amerykaĂąskie wysuwajÂą siĂŞ na "plan pierwszy", "Bez Âśladu", "Krok od domu" nadawane bĂŞdÂą kolejno w poniedziaÂłki i wtorki o 21:30, emisjĂŞ tytuÂłu "Detektyw Monk" przewidziano na niedziele po wieczornym filmie. Pewne jest, Âże nie zabraknie kolejnych odcinkĂłw "Na WspĂłlnej", rok temu rĂłwnieÂż "W11" i "Detektywi" pokazywani byli z premierowymi odcinkami (niewiadomo jeszcze jak bĂŞdzie w tym roku). Od poniedziaÂłku do piÂątku o godz. 14. "Tajniacy" - zdaje siĂŞ, Âże Ăłw serialu w TVN jeszcze nie byÂło.
Podobnie Polsat, bêd¹ powtórki, "Samo ¯ycie" i "Pierwsza mi³oœÌ" bêd¹ "sz³y" dalej, wracaj¹ (wreszcie) "Chirurdzy" z drugim sezonem, "Prison Break" - po raz pierwszy w (polskiej) telewizji.

Wyjdzie na to, Âże zrobiÂłem off -topic, ale..
portalek pisze:Widownia w Sylwestra jest taka jak i w inne soboty czy niedziele, a koncert mĂłgÂłby byĂŚ potem z 4 razy powtĂłrzony, niektĂłre dziaÂłania TVN mnie dziwiÂą, np powtarzanie Sopot Festival o 8 rano chyba w ÂświĂŞta, zamiast daĂŚ to wÂłaÂśnie np. w sylwestra.
.. przecieÂż "Sopot Festival: DzieĂą WspomnieĂą" TVN pokaÂże w sylwestrowy wieczĂłr o 22:55. OdnoÂśnie tego, Âże telewizja WalterĂłw "znowu" siĂŞ nie postaraÂła: nie widzĂŞ sensu by kaÂżdy ogĂłlnopolski kanaÂł przygotowywaÂł swĂłj specjalny program, koncert. Jestem przekonany, Âże oglÂądajÂący - pewnie z przyzwyczajenia - wybiorÂą TVP 8)



Pytam siĂŞ ,ktĂłre stacje komercyjne - napewno nie te ,ktĂłre dbajÂą o swojego widza, napewno TVN do nich nie naleÂży. Tylko ile razy moÂżna wkoÂło to samo oglÂądaĂŚ ???????
Przykre jest to ,Âże dla TVN liczÂą siĂŞ tylko ZYSKI finansowe a nie telewidz.

A wyniki oglÂądalnoÂści programĂłw mĂłwiÂą same za siebie - tvn spada tam gdzie jest jego miejsce czyli na dno.
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

mam wra¿enie, ¿e o widza dbaj¹ tylko gwiazdy tvn typu dziennikarze , prwzenterzy niektórzy aktorzy mocno zwi¹zani z t¹ stacj¹ itp, ca³y ska³ad tvn-u który tworz¹ œwient¹ i jak dla mnie bezkonkurencyjn¹ ekipe która ma to 'coœ' i ró¿ni j¹ od innych stacji dla której liczy siê widz a szefowie tvn dbaj¹ tylko o zyski szczególnie wg p.Miszczak bo przecierz to oni ustalaj¹ co bêdzie lecieÌ i kiedy...
bo gdy osiÂąneli znacznÂą przewage starajÂąc sie teraz odpuszczaja sobie i zaczynajÂą spadaĂŚ... :?
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

JeÂżeli chodzi o sylwester to nie mogĂŞ siĂŞ doczekac Maratonu Usmiechu, gdzie ponoĂŚ sylwestrowy taniec pokazaĂŚ majÂą Iwona Pavlowic z Piotrem GaliĂąskim, a takÂże czekam na Kube WojewĂłdzkiego, u ktĂłrego zawsze dzieje siĂŞ duuzo ciekawego :D
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

to fakt kuba zapowiada siĂŞ ciekawie z kaziÂą :D oj bĂŞdzie siĂŞ dziaÂło ,nawet sÂą fajne filmy

...polsat i tvp2 majÂą koncert a...
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Aleksander7

Post autor: Aleksander7 »

w Nowy Rok o 20:05 "Forrest Gump" :) Informacje o filmie :)
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

No i wirtualnemedia maj¹ ju¿ informacje o ogl¹dalnoœci TV 31.12 i 01.01. TVN wypad³ najgorzej, pokona³ go Polsat, który zreszta wygra³ nawet z TVP2 na ogl¹dalnoœÌ sylwestrowej imprezy. Mo¿e to coœ ich nauczy. Nina ostro wziê³a sie za Polsat, zreszt¹ jest wywiad z Pani¹ Nin¹, w którym mówi, ze przystêpuje do ostrej walki o poprawe pozycji Polsatu. No zobaczymy, kto wygra. Zawsze kibicowa³em TVN, nadal s¹ lepsi, ale coroczne zaniedbywanie Œwi¹t i Sylwestra w tym roku zawsze mnie wkurzalo, a w tym roku nawet Polsat ju¿ siê postara³ (pewno dziêki Ninie) a TVn ci¹gle œpi.
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

no i racja olali sylwestra i ÂświĂŞta :/
polsta naprawde byÂł lepszy i ciekawszy niech ten znĂłw rĂłszy i top uÂż a nie dopiero na wionene!
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

W sylwka tylko Kube obejrza³am, a tak to prze³¹cza³am siê albo na Jedynkê,albo na Dwójkê ,albo na Polsat- u nich to by³a git zabawa! W przeciwieùstwie do Tvn-u :(
Ale Polsat zarobiÂł u mnie duzy minus teÂż: w trakcie najlepszej piosenki -Baby, baby -Blue Cafe - Polsat puÂściÂł napisy i Ibisz zapowiedziaÂł przerwĂŞ :x
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

To iÂż TVN przegraÂł rywalizacjĂŞ w Sylwestra i Nowy Rok siĂŞ nie dziwiĂŞ-przecieÂż jasnym jest, Âże w ten dzieĂą to nikt nie bĂŞdzie oglÂądaÂł filmĂłw czy programĂłw nawet rozrywkowych-wiadomo jak ktoÂś siĂŞ bawi w domu to oglÂąda programy gdzie jest duÂżo muzyki, krzyku i wrzasku.
A tego w TVNie w noc sylwestrowÂą oraz w 1 dzien roku 2007 nie byÂło.
Tylko pozostaje pytanie --> czy rzeczywiÂście np. Polsatowski koncert byÂł tak rewelacyjny...No ale to nie ten wÂątek....
ZIMA
Luk@sz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: sobota 20 maja 2006, 00:04
Lokalizacja: Wagrowiec

Post autor: Luk@sz »

No niestety TVN w te swieta to kompletna KLAPA,juz sie sypie...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości