Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Justyna Pochanke

Post autor: prze_kw »

JUSTYNA POCHANKE LAUREATKĄ TELEKAMERY 2009 W KATEGORII INFORMACJE :!: :!: :brawa: :brawa:
Liczą się tylko Fakty.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Justyna Pochanke

Post autor: epsztajnek »

Obrazek Obrazek Obrazek
lukasz2331
Początkujący
Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: środa 31 gru 2008, 18:52
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: Justyna Pochanke

Post autor: lukasz2331 »

Gratulacje dla Pani Justyny :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Justyna Pochanke

Post autor: TVN_FAN »

Dlaczego mnie ta nagroda nie dziwi :P Już ten nagrody się nudne stają :P ale oczywiście gratulacje :lol: :lol: :lol: :lol:
ZIMA
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Justyna Pochanke

Post autor: Nika »

W "Dzienniku" od paru miesięcy trwa akcja skierowana do premiera i jego rządu, mająca na celu przekonanie ich do nieodpłatnych znieczuleń w trakcie porodu w szpitalach. W ostatnich dniach akcja nabrała rozpędu, na początku tygodnia apel do premiera skierowała Maria Kaczyńska, wczoraj Grażyna Szapołowska, a dziś w "Dzienniku" można przeczytać apel Justyny Pochanke.
[quote="Pochanke w "Dzienniku"]Panie Premierze

Proszę nie kazać kobietom cierpieć ponad miarę. Znieczulenie przy porodzie to nie luksus, a kobieta prosząca o podanie środków znieczulających wcale nie cierpi na znieczulicę wobec dziecka.

13 lat temu trafiłam do szkoły rodzenia w Warszawie i na pierwszych zajęciach usłyszałam, że warto rodzić wyłącznie naturalnie, bo znieczulenie zewnątrzoponowe powoduje brak świadomości tego wyjątkowego aktu, jakim jest poród. Bo kobieta zamienia się w kawałek drewna, bo to grozi zdrowiu dziecka, a źle zrobiony zastrzyk może wywołać paraliż młodej matki - od pasa w dół.

Miałam szczęście. Mam w rodzinie doświadczonego anestezjologa. Słuchając tych bredni i mitów, pękał ze śmiechu, a potem z oburzenia. Na kolejne zajęcia w szkole rodzenia już nie poszłam. Rodziłam w warszawskim Instytucie Matki i Dziecka na Kasprzaka. W samej końcówce porodu zrobiono mi znieczulenie. Zmniejszyło on ból na tyle, że zamiast jęczeć, zaczęłam współpracować z lekarzem. Urodziłam śliczną, niewymęczoną wielogodzinną akcją porodową córeczkę. Byłam w pełni świadoma wszystkiego, co się dzieje.

Obok leżała dziewczyna, która przez kolejnych 20 godzin wyła. Nikt nie zaproponował jej znieczulenia, a może nasłuchała się bredni i bała, że zesztywnieje, a matczyne serce zmieni jej się w kamień.

Trzeba mieć serce z kamienia, by kazać kobiecie cierpieć, w czasach gdy medycyna potrafi cuda. Panie Premierze od cudów, tu cudu nie trzeba. Wszystko jest na tacy. Trzeba to tylko podać.

Justyna Pochanke, dziennikarka TVN

[/quote]

źródło
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Justyna Pochanke

Post autor: piotrek888 »

Justyna kiedyś - dość dawno bo w 2004 została "wkręcona" przez Szymona w programie "Mamy cię". Czy ma ktoś może ten filmik. Bo niestety z eMule nie idzie pobrać. Z góry dzięki
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Justyna Pochanke

Post autor: piotrek888 »

Justyna Pochanke w magazynie SENS

Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Justyna Pochanke

Post autor: epsztajnek »

Obrazek Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Justyna Pochanke

Post autor: epsztajnek »

wątek z pół roku się zastał :mhm:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Justyna Pochanke

Post autor: piotrek888 »

Justyna ma dziś urodziny - także wszystkiego dobrego :D
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Justyna Pochanke

Post autor: piotrek888 »

Justyna w nowej fryzurze dziś w Faktach i coś na głowie ma chyba też jakiś toczek, albo to tylko złudzenie :rozglada:
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Prowadząca p.Pochanke

Post autor: anita.knapik@ »

Chciałabym rozwiać wreszcie wszelkie zarzuty dotyczące p.Pochanke,jej stylu ubierania,prowadzenia itp.,które poruszane są na różnych stronach TVN Fakty.Wcale nie uważam,żeby jej wydaniom Faktów coś brakowało,są naprawdę konkretne i rzeczowe jak niejednego mężczyzny-bardzo lubię oglądać jej Fakty tak samo prawie jak Anity Werner czy Kamila Durczoka,choć przyznaję,że p.Kamil ma w sobie więcej uroku,ale to pewnie z racji tego,że jest mężczyzną i do tego bardzo miłym człowiekiem wbrew opiniom innych!A wracając do p.Pochanke to naprawdę ostatnio zaskoczyła mnie jeśli chodzi o stroje i kostiumy,wczoraj w faktach wyglądała super w tym kostiumie,więc jak można jej zarzucić,że ciągle chodzi w tych samym bluzkach! :grozi:A jeszcze ta nowa fryzura,wisiorek-oho! :brawa: Prośba do p.Kamila,żeby częściej do Faktów oprócz tych,które sam prowadzi dawał p.Werner lub p.Pochanke to naprawdę dobre dziennikarki i myślę,że On już to docenił,bo widzowie na pewno!!!
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Justyna Pochanke

Post autor: anita.knapik@ »

Chciałabym się dowiedzieć dlaczego Pani Justyna nie ma swojego fanklubu(fanek i fanów)???Przecież to bardzo mądra,inteligentna i fajna kobieta i dziennikarka!!! :) Osobiście bardzo ją lubię i często oglądam,a Wieczór Wyborczy,który prowadziła ostatnio z p.Durczokiem wypadł rewelacyjnie!!! :tanczy: Jestem pod wrażeniem jej profesjonalizmu i dobrego smaku połączonego z poczuciem humoru!!!Jest konkretna i mówi konkretnie-super woman!!!I przestańcie się czepiać jej strojów,bo są dobre nawet czasami rewelacyjne!!!Jak widać nie zawsze trzeba rzucać mięsem,żeby być na topie!!!!
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Justyna Pochanke

Post autor: piotrek888 »

Wchodzę dziś do sklepu, patrzę Justyna w Gali

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Cały wywiad:
http://www.gala.pl/gwiazdy/wywiady/zoba ... nkowa.html
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Justyna Pochanke

Post autor: anita.knapik@ »

Sorrki jeszcze raz,że niepotrzebnie otwarłam nowy wątek-rzeczywiście taki już istnieje obiecuję na przyszłość więcej czytać i oglądać!!!! :rydzyk: Chciałam jednak obronić p.Justynę przed ciągłymi atakami na jej strój.Uważam,że ma ciekawe stroje,a nawet jeśli ma tę samą bluzkę wciąż to może taki ma styl,albo ją lubi!!!!Fakty prowadzi ciekawie,konkretnie,jest miła i sympatyczna,a to chyba jest najważniejsze!!! :lol: Zresztą po urlopie dość długim też wróciła wypoczęta i świeża=pełna uśmiechu!!!!! :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 23 gości