Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Woooohoooooo :!: Tak jest :!: Pochanke do wydaù g³ównych, Werner spowrotem do TVN24 :!: Genialna wiadomoœÌ 8)
Pozdrawiam - KRASU 8)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Super :D To moim zdaniem najlepsza polska dziennikarka.
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

I na to czekaÂłem !!!!!!!!!!!!!


PS> ogladaliscie wczoraj Fakty o 16:45 wydaje mi sie ze Patrycja jakos ZÂładniaÂła ale moze to przez nowe studio??
Żartowałem.
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Cieszê siê ¿e Justyna Pochanke bêdzie prowadz±c± g³ównych wydañ FAKTÓW. Wszystko wskazuje chyba na to, ¿e osoby, które do tej pory prowadzi³y g³ówne FAKTY bêdê rzadziej na wizji...
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

To œwietna wiadomoœÌ! A jeszcze niedawno nie chcia³a siê zgodziÌ... Pewnie zaproponowalijej nie ma³¹ sumkê :D Bardzo, ale to bardzo siê ciesze! Justyna jest œwietna, ale mam nadzieje, ¿e nadal bêdziemy j¹ widywaÌ w Magazynie 24 :( Ona tak œwietnie go prowadzi!
Pozdrawiam, Filip
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Filip pisze:A jeszcze niedawno nie chciaÂła siĂŞ zgodziĂŚ...

Bo wtedy byÂł jeszcze Lis w redakcji.
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

MoooÂże... :D
Pozdrawiam, Filip
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Fajnie,czyli Ryman wraca do Magazynu24 czy bĂŞda siĂŞ zamieniac w Faktach i Magazynach?
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

MogÂą siĂŞ zamieniaĂŚ. Mi tam to nie przeszkadza. SwojÂą drogÂą fajnie by byÂło jakby w kaÂżdy dzieĂą prowadziÂł fakty kto inny i, Âżeby nie mĂłwili kto bĂŞdzie w dniu nastĂŞpnym - zawsze byÂła by jakaÂś niespodzianka - kto dzisiaj ? ;)
Pozdrawiam - KRASU 8)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

IT'S a good Idea Krasu
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

PrzecieÂż wiem :) Ja mam same good ideas i w ogĂłle jestem fajny :wink:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

No i jaki samokrytyczny.... :lol:
Pozdrawiam, Filip
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Zawsze mówi³em, ¿e skromoœÌ to najwa¿niejsza cecha w cz³owieku. :)
Pozdrawiam - KRASU 8)
Kubuś Puchatek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: piątek 06 sie 2004, 16:35
Lokalizacja: Lasek

Post autor: Kubuś Puchatek »

Justyna zamiast Lisa

Niedawno Pochanke wysz³a za m¹¿ za Adama Pieczyùskiego, dyrektora programowego TVN 24. Teraz kolejna zmiana w jej ¿yciu - prowadzenie g³ównego wydania "Faktów".
ÂŚwietnie. Âże o tym wspomnieli :wink: :lol: oczywiÂście to tak dla jasnoÂści caÂłej sytuacji :wink: :lol:
ArO pisze: To jest GENIALNA WIADOMO¦Æ :!: :!: :!: :!: :!:

Ja na to czekaÂłem by oglÂądaĂŚ ten program. To jest dla mnie wielki zwrot jeÂśli chodzi o "Fakty". Cholernie siĂŞ cieszĂŞ. :D
Teraz juÂż bĂŞdziesz miaÂł w Faktach swojÂą JolkĂŞ (fryzura :lol: :lol: :lol: )

:idea: Moim zdaniem, Pochanke i tak dÂługo stwarzaÂła pozory osoby, ktĂłra jest ponad ukÂładami! WiedziaÂłem, Âże prĂŞdzej, czy póŸniej to nastÂąpi, ale Âże tak szybko?! Spryciarze, najpierw wcisnĂŞli za Lisa Rymanowskiego, Âżeby na niego opinia publiczna wylewaÂła caÂłe pomyje za burdel i k³ótnie na gĂłrze, przy okazji posÂłuÂżyli siĂŞ takÂże mÂłodÂą niedoÂświadczonÂą AnitkÂą! A teraz jak nigdy nic, p.Pochanke – owiana chwa³¹ i legendÂą, zasiÂądzie na fotelu g³ównego wydania FaktĂłw! Ciekawi mnie tylko z jakÂą czĂŞstotliwoÂściÂą bĂŞdzie powtarzaĂŚ grzecznoÂściowy zwrot ,,proszĂŞ paĂąstwa’’ – ja raz naliczyÂłem podczas jednej minuty 6 razy! Po raz kolejny chylĂŞ czoÂła przed decyzjami ... ale ... czyimi tak wÂłaÂściwie? But away ... dbajcie tak dalej o wizerunek waszej stacji, tylko nie sÂądÂźcie, Âże wszyscy sÂą Âślepi!
Pozdrowionka – Kubulek

Kiedy niesiesz przyjacielowi baryłkę miodu w prezencie urodzinowym, nie wyjedz po drodze jej zawartości.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Tylko jest pytanie czy pojawienie siĂŞ Pochanke nie jest znakiem, Âże Anitka bĂŞdzie mniej w faktach. Moim zdaniem jak ma prowadziĂŚ fakty to niech niech prowadzi gĂłra 2 razy w tygodniu a nie od razu przez caÂły tydzieĂą.

Ja nie wielbiĂŞ Pochanke i nie uwaÂżam, Âże ona jest Âświetna.
dbajcie tak dalej o wizerunek waszej stacji, tylko nie sÂądÂźcie, Âże wszyscy sÂą Âślepi!
DokÂładnie. Ja myÂślĂŞ, Âże ta stacja po Lisie dla wielu ludzi przestaÂła byĂŚ wiarygodna i wielu widzĂłw straciÂła ktĂłrych juÂż nigdy nie odzyska.
Kiedyœ myœla³em, ¿e tvn to taki czysty bez konotacji politycznych a teraz wiem, ¿e ca³y tvn to niejasne interesy i nepotyzm. Przecie¿ wszyscy wiemy, ¿e jest tam okreœlona hierarchia i wszystko przechodzi z r¹czki do r¹czki a Pochanke ma tam tak mocn¹ pozycjê jak nikt i s¹dze, ze ona bez wzglêdu na wszystko jest tam nietykalna i po czêœci po ma³¿eùstwie z Pieczyùskim wkroczy³a w œwiat walterów jeszcze g³êbiej.
To jest GENIALNA WIADOMO¦Æ

Ja na to czekaÂłem by oglÂądaĂŚ ten program. To jest dla mnie wielki zwrot jeÂśli chodzi o "Fakty". Cholernie siĂŞ cieszĂŞ.
A dla mnie to jest spadek faktĂłw i dalszy upadek tego programu. Ja proponuje aby wszyscy z tvn24 prowadzili fakty.(bez wyjÂątku nawet JĂŞdrzejowska) :twisted: :twisted: :twisted:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 5 gości