Wiosna 2008 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: Kuba »

Po pierwsze: Jakie przegięcia w "Kasi i Tomku"?
Po drugie: Zapowiada się całkiem miły serial - oby wyrzucili tylko Tolę z B27. Plakaty bardzo przyjemne. czekam tylko na start "Teraz albo nigdy" i godzinę nadawania - ten serial będzie moim hitem na wiosnę. To prawda, ze Kubę przesuwają na 22:30 we wtorki :(? Szkoda, że "Sąd rodzinny" wejdzie za "SAMW", mógłby skrócić pasmo powtórkowo - calltvowe :wink:
Po trzecie: Wiecie, że Janiak ma na imię Piotr?
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: Isadora »

Przegięcia w "Kasi i Tomku" nastapiły, gdy szalona wyobraźnia reżysera poszybowała w kierunku coraz większego absurdu, w tym momencie zniechęciłam się do oglądania, nie lubię skrajności. Moim faworytem jest "39 i pół", bo bardziej identyfikuję się z tematyką serialu, ale ten drugi zapewne też obejrzę, bo podoba mi się Żmuda - Trzebiatowska, a i Agata Buzek, aktorka o nienachalnej urodzie/podoba mi się to określenie :P / wydaje mi się dobrze obsadzona.
Co do Toli z Blog 27, to jest na tyle kontrowersyją osóbką, że chociażby z tego powodu przyciągnie młodą widownię. Poza tym zapewne będzie grała samą siebie, bo nie sądzę, żeby reżyser był aż takim ryzykantem, żeby obsadzić Ją w innej roli.
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: Isadora »

A w kwestii Janiaka to już dawno o tym słyszałam, no ale jak taka postać jak Janiak może mieć na imię Piotr :lol: , chociaż Oliwier JANIAK :?
Ale i tak nie pobił Deląga, który zrobił z siebie De Longa :lol: , dobrze, że grająca w "39 i pół" Jego siostra tak się nie anonsuje :hyh:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: Kajetan »

Wiosna w TVNie zapowiada się naprawdę.. hmm, atrakcyjnie! Poza kontynuacjami hitów: "Tańca z gwiazdami" (w siódmej odsłonie, kto by pomyślał) :D czy "You can dance - Po prostu tańcz!" (nowej serii promowanej jako najbardziej emocjonujące taneczne widowisko w Polsce, faktycznie), czy następnymi odcinkami popularnych seriali (sobotnich chociażby: "Niani" i "Kryminalnych", ten drugi wciąż o sporym potencjale) na wizji pojawią się co namniej 3 nowe tytuły serialowe. W przeciwieństwie do na przykład Polsatu TVN rzeczywiście stawia ostatnimi czasy przede wszystkim na fabularne odcinkowe produkcje, mocnych 'przebojów rozrywkowych' tak czy siak w ramówce stacji Piotra Waltera nie brakuje (taneczne shows oraz "Szymon Majewski Show" to nota bene czołówka najchętniej oglądanych i najlepiej ocenianych programów 'u nas').

"39 i pół" - 'zaskakuje' jego emisja we wtorkowym paśmie 21:30-22:30, czasie 'zarezerwowanym' w opiniach większości (z) forumowiczów (not only) dla "Teraz albo Nigdy!" przygotowywanego przez ekipę "Magdy M." :) Liczę zobaczyć zwiastun jutro, wiele zresztą już dzisiaj przemawia 'za serialem', z pewnością 'doborowa obsada' (Karolak, Widawska, Bohosiewicz), a także udział 'wschodzących gwiazd polskiej kinematografii' :devil: braci Roszkiewiczów, Toli Szlagowskiej :lol: (a poważnie pisząc: rozgłos wokół duetu wspomnianego wyżej czy wokalistki Blog27 prędzej zadziała korzystnie aniżeli ze szkodą na rzecz "39 i pół"). Komedia o kryzysie wieku średniego - zobaczymy co z tego wyjdzie.

Będę śledził "Teraz albo Nigdy!" między innymi ze względu na występy w nim wspaniałej, jednej z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia Marty Żmudy - Trzebiatowskiej 8) Ludzie TVN 'podkładają nadzieję' od jakiegoś czasu w niej właśnie (bdb!) - zagrała w "Magdzie M.", "Twarzą w twarz", filmie kinowym "Nie kłam kochanie" (którego premierę przewidziano - zdaje się - na kwiecień btw). Nowy 'twór' scenarzystów Radosława Figury (tym razem piszącego z Olgą Sawicką), producentów: Doroty Chamczyk i Dariusza Gąsiorowskiego może odnieść naprawdę duży sukces.. Znani młodzi 'artyści' jako wykonawcy głównych ról (Buzek, Damięcki, Kasprzykowski, Królikowski, Maciąg), realizacja pierwszych epizodów w zachwycającyh plenerach portugalskiej Madery... Zastanawia pora nadawania "Teraz albo Nigdy!" - to prawdopodobnie (ale ODWAŻNIE!) niedziele, okolice godz. 22. (czyli zaraz po "Tańcu z gwiazdami").

Spodziewałem się wyświetlania drugiego w TVN court show (w domyśle trzeciej nowości serialowej, acz fabularno-dokumentalnej) jeszcze przed "Rozmowami w toku", jednak przekonuje mnie idea ukazywania się "Sądu rodzinnego" na przemian z "Sędzią Anną Marią Wesołowską". Wszak telenowela (obecnie "Marina") pokazywana między 15:15 a 16:15 osiąga blisko 20 proc. udziałów w rynku.
Istotnie "Kuba Wojewódzki" zmienia od marca czas antenowy (na wtorki, 22:30), trudno, żeby wzorem tego talk show nie poszły audycje: "Clever - Widzisz i wiesz" ('siódmy dzień tygodnia', od 2 marca :lol: o 16:45) i "Hela w opałach" (dotychczas niedziele 18:30).

Wątpliwy jest debiut fenomenalnego "Dextera" (wreszcie) w marcu (szkoda), choć nie wiem. A jeśli owszem to (bardzo późnym) wieczorem, w ścisłym prime-time zwyczajnie nie ma miejsca.
Wiosenną 'całość' poznamy w najbliższy wtorek, 19 lutego :D
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: Isadora »

Bez wątpienia TVN szykuje nam na wiosnę mocne uderzenie wielu atrakcyjnych pozycji, pora nadawania seriali mi odpowiada, chodzę dość późno spać, więc "Teraz albo nigdy" po TzG obejrzę bezstresowo, w przyszłym tygodniu jest konferencja TVN, liczę na dodatkowe niespodzianki :shock:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: pop »

Szybki jesteś z tym Janiakiem. :lol:

A wiosna w TVN rzeczywiście zapowiada się bardzo ciekawie, ale więcej napiszę dopiero po konferencji. ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: pawell »

Chyba wszystko już wiemy, więc nie spodziewałbym się (dużej ilości) niespodzianek. :) A na pewno nie w prime - time gdzie już nie ma miejsca. :lol:

Raczej wiosną zrezygnuję z oglądania "Kuby Wojewódzkiego", którego dali trochę późno. Pewnie odrobię te zaległości w wakacje. 8) Mam nadzieję, że "Teraz albo nigdy" dobrze wykorzysta tę niezwykle sprzyjającą "schedę" po "Kubie Wojewódzkim" w niedziele tuż po "Tańcu z gwiazdami". :aniol: Lepszego pasma wymarzyć sobie niemożna. :lol:

Zmieniłbym jeszcze porę dla "Heli w opałach". :> Teraz są nadawane 2 odcinki "Niani" od wiosny będzie 1, więc w miejsce tego drugiego wstawiłbym właśnie "Helę...". W takim razie "Kryminalni" o 21. A jeśli nie to "Hela w opałach" jest chyba skazana na śmierć, pewnie przed "Clever - widzisz i wiesz", czyli w okolicach 15:45. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: Isadora »

Mam nadzieję, że pojawi się również program, o którym informację znalazłam w Wirtualnej Polsce. Najbardziej mnie cieszy, że znajdzie się tam miejsce dla kina niezależnego, od lat jestem widzem Oskariady /festiwal kina niezależnego/ i często żal, że wiele z tych pozycji nie jest przedstawianych szerszej publiczności, chociażby w takim programie jaki ma prowadzić w TVN 7 Andrzej Sołtysik.

http://film.wp.pl/id,84372,title,Andrze ... caid=15604
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: pop »

Jeśli chodzi o - jak to napisał pawell - "schędę" po "Kubie Wojewódzkim", to widziałbym w tym miejscu "Superwizjer", który do niedawna był nadawany w niedzielne wieczory, ale nieco później - dopiero po "Kubie".
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: mks »

Wiosna w TVN nie zachwyca. "Sąd rodzinny" jeśli będzie taką samą szmirą jak "SAMW" to będe omijał szerokim łukiem, choć tematyka moze być interesująca. "39 i pól" ze względu na Tolę będe omijał szerokim łukiem, poza tym fabuła jest jakaś taka odrealniona, żyje sobie 40 latek i nagle pozstanawia zostać menadżerem zespołu.. itd.. jakieś to odrealnione. Przebojem moze okazac się serial "Teraz albo nigdy" mam nadzieje, ze realizacyjnie bedzie na poziomie "Magdy M" a fabularnie jeszcze lepiej.

Wojewódzki zdaje się być zepchnięty przez TVN na bok, słusznie jego program nie nadaje się do oglądania, pomysly się skończyły, calość wypada żenująco. "Superwizjer" nie po to został zepchniętyn na podziedziałek 23.20 żeby teraz przywracać go na niedziele i dawać najlepszy lead-in jaki można sobie wymarzyć w TVN.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Reklama ''39 i pół'' mnie zachęciła i chyba będę oglądał ten serial :D Na pewno obejrzę też ''Taniec z gwiazdami VII'', 'Nianie 6'' i ''You Can Dance 2'' i jak zwykle pooglądam w weekendy ''Dzień Dobry TVN''. Co do reszty... Z programów i seriali, które będą kontynuowane na pewno nie będę ich oglądał jak do tej pory :] ''Sądu rodzinnego'' i ''Teraz albo nigdy'' też raczej nie. Mam nadzieję, że w nowościach coś się jeszcze znajdzie. Co do seriali zagranicznych to wygląda na to, że będzie w dalszym ciągu w poniedziałki przed 24 ''Bez skazy''. We wtorki o 23:30 też pewnie jakiś serial będzie no i w czwartki około 23:30. Co to będzie jeszcze nie wiemy, ale poznamy we wtorek :D Ciekawi mnie jeszcze, czy będzie emitowana 2 seria serialu ''Trzy po Trzy - Numery z kwatery'' ;)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: szym »

mks pisze:"39 i pól" ze względu na Tolę będe omijał szerokim łukiem, poza tym fabuła jest jakaś taka odrealniona, żyje sobie 40 latek i nagle pozstanawia zostać menadżerem zespołu.. itd.. jakieś to odrealnione.
W polskiej telewizji brakuje "odrealnionych" [jak to ujmujesz] produkcji, obecne są do bólu nudne, schematyczne, przewidywalne etc. etc. Ja wolałbym więcej historyjek przerysowanych i podkolorowanych.

Akurat "39,5" wydaje się być całkiem w porządku serialem [takie odnoszę wrażenie po zapowiedziach], choć raczej nie będę tego oglądał. Mam stałe pozycje programowe, jest ich zaledwie kilka, ale mi starczają. Jak potrzebuję czegoś "z górnej półki" to sobie ściągnę, od czasu do czasu. :hyh:
Kajetan pisze:Wątpliwy jest debiut fenomenalnego "Dextera" (wreszcie) w marcu (szkoda), choć nie wiem. A jeśli owszem to (bardzo późnym) wieczorem, w ścisłym prime-time zwyczajnie nie ma miejsca.
Mnie to dzieło odpycha i w zasadzie nudzi [może dlatego, że prędzej przeczytałem książkę...]. Niby nie jest złe, sprawia wrażenie dobrze zapakowanego, pierwszy odcinek zaczął się ciekawie, ale seans drugiego przerwałem w połowie. Mam w zapasie jeszcze jeden epizod, ale nie mogę tego ruszyć od kilku tygodni. Dla mnie to nie jest hit [na razie...?].

Wolałbym, żeby TVN dokończył emisję "Tajemnic Smallville" (które po raz drugi znikają, właściwie: zniknęły) czy "Detektywa Monka" - zostały jeszcze chyba z 3 odcinki IV serii do pokazania. Na szczęście, w kwietniu Canal+ rozpoczyna wyświetlanie szóstej. :lol2:

Ewentualnie można by zainwestować w jakiś amerykański sitcom - kultowi "Przyjaciele" obecnie lecą w TVN Siedem [i przy okazji mają koszmarnego lektora - do takich produkcji lepsze są napisy lub chociaż przystępny "głos"], ale ja np. namiętnie ściągam "The Class" ("Nasza klasa" - obecna w 2007 roku na HBO Comedy) - jak dla mnie rewelacja.

To byłoby świetne rozwiązanie, nawet nie w prime-time, ale gdzieś przed "Milionerami" na przykład. Można byłoby to skonfrontować z tymi Helami wszystkimi, które wylądowałyby na łopatkach. Małe stacje puszczają zagraniczne komedie, Polsat i TVN też mogłyby zacząć.

Pewnie "Nasza klasa" trafi kiedyś do Siódemki, w którą - ponoć - mają teraz "zainwestować". :)
:)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: pawell »

POpieram pisze:Jeśli chodzi o - jak to napisał pawell - "schędę" po "Kubie Wojewódzkim", to widziałbym w tym miejscu "Superwizjer", który do niedawna był nadawany w niedzielne wieczory, ale nieco później - dopiero po "Kubie".
Moim zdaniem szkoda takiego atrakcyjnego czasu dla "Superwizjera". :roll:
Adrian ;P pisze:Ciekawi mnie jeszcze, czy będzie emitowana 2 seria serialu ''Trzy po Trzy - Numery z kwatery'' ;)
Nie będzie. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Co do ''Tajemnice Smallville'' to wydaje mi się, że od marca będą nadal emitowane w niedzielę jeżeli nie będzie ''3p3''. Wtedy Teraz albo nigdy skończyłoby się przed 23. I najpierw było by Orange Ekstraklasa a później ''Tajemnice..''' lub na odwrót :]
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: Kuba »

Jak to? Nie będzie 3P3? :(

Nie wiem co nagle wszyscy macie do show Kuby Wojewódzkiego - jak dla mnie program nadal trzyma poziom i nie rozumiem decyzji o przeniesieniu go na o wiele mniej atrakcyjną godzinę. Był liderem pasma i dystansował między innymi "Gotowe na wszystko". Dziwi mnie również decyzja o zdjęciu 3P3 - mogliby chociaż wrzucić tam "Babską jazdę", chyba będzie w podobnym kilmacie. Nowa godzina Kuby na pewno odbierze mu wielu widzów. Niedziela była bardzo odpowiednia, program był swoistym podsumowaniem tygodnia. Z drugiej strony nie byłoby lepszej pory na "Teraz albo nigdy", które moim zdaniem (powtarzam się pewnie) jest najciekawiej zapowiadającą się nowością.

Dziwi mnie też mówienie (niezależnie jakiego kanału jest się fanem), że TVN nie przygotował ciekawej ramówki. Wprowadzanie rewolucyjnych zmian do tak dobrego prime - time nie byłoby chyba dobrym pomysłem - co innego Polsat, oni mają tam wiele do porządkowania. Wydaje mi się, że "Gwiezdny cyrk" uplasuje się oglądalnościowo gdzieś pomiędzy "YCD" a "JOŚ", "Strzał w dziesiątkę" też zapowiada się ciekawie, nie słychać za bardzo nic o nowych serialach... Ta wiosna może okazać się przełomowa dla TVN.

Nie byłbym też zwolennikiem dawania "Heli w opałach" do ścisłego prime - time; ten serial chyba jest za słaby. Ciekawe gdzie trafi teraz? :mhm:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości