Wiosna 2008 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Co do ''Heli'' myślę, że będzie o 18:30 jak wcześniej, bo Clever 16:45. O 18 myślę, że może wejść Program Ivony Pavlovicz albo Hubert i Milionerzy :P Dobra... Majeczę xD Ale wtedy Milionerzy byliby tylko w soboty, więc już nic nie wiem :/ Może ''Hela będzie'' w soboty o 17:30...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: Kuba »

"Milionerzy" zostaną w sobotę i niedzielę o 18:00 - sprawdzili sie tam doskonale. Ciekawe co z tą "Helą"... I gdzie wróci "Superniania"?
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: pop »

Wiosną nie ma "Superniani", wszystkie nowe serie pojawiają się jesienią. W tym roku jest tak samo.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Jeżeli Clever ma być w niedziele o 16:45, to Hela na pewno będzie w soboty o 17:30 :]
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: pawell »

Adrian ;P pisze:Dobra... Majeczę xD
No strasznie majaczysz. :uhh: Chyba nie możesz o tak późnej porze pisać postów. Jeśli nie wiesz, że "Milionerzy" to już stała pozycja na soboty i niedziele o 18:00.

Nowe reality show w TVN:

Wirtualne Media pisze:Telewizja TVN pokaże nowe reality show - 'Ex-Wives Club'. Wyprodukowany przez stację ABC program będzie emitowany począwszy od marca.

Twarzami formatu są sławne amerykańskie ex-żony. Będą one pomagać innym kobietom po rozwodzie pozbyć się wspomnień przypominających im poprzedni trudny okres w życiu. Każdy epizod potrwa godzinę.

Nowy reality show TVN był emitowany wiosną 2007 roku w Stanach Zjednoczonych.
Tematyką bardziej pasuje do TVN Style. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: pawell »

Przepraszam, że 2 post pod rząd, ale... ramówka na marzec już jest na stronach biura reklamy TVN :arrow: http://reklama.tvn.pl/6902,ramowka.html

I tak:

- nie ma w ogóle "Heli w opałach". :?

- "Teraz albo nigdy" dopiero od 30.03. (do tego dnia w niedziele będą filmy)

- to reality show o którym mowa wyżej będzie we wtorek po "Dzień Dobry TVN"

- od 30.03. w niedziele po "Teraz albo nigdy" będzie jakiś program rozrywkowy (cennik).
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: podmark »

Co do reality show "Ex-wives Club" to od razu było wiadomo, że tematyka taka dotyczy kobiet - najczęściej kur domowych, które TVN chce zostawić przy telewizorze po DD TVN.

Późna data premiery "Teraz albo nigdy" wskazuje tylko na to, że podobnie, jak "Magdę M." ekipa stara się zrobić starannie, a nie "na szybcika". Późno ruszyli ze zdjęciami, to i późno wystartują.

Dziwi mnie brak "Heli w opałach" - w końcu rozpoczęli zdjęcia do nowej serii :/

No i zgodnie z moimi przypuszczeniami - wiosną nie zobaczymy "Studia Złote Tarasy". Chciałoby się niedowiarkom powiedzieć "A nie mówiłem ?" :lol2:
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: r_r16 »

Też jestem zdziwiony brakiem "Heli w opałach", ale w ramówce zwyczajnie nie ma już na nic miejsca.
Brak "Studia Złote Tarasy" też może dziwić, dlatego że Ewa Drzyzga w ostatnim odcinku zapowiedziała, że spotkamy się w nowym roku. No ale to dobrze, że tego programu nie ma. Dwie pozycje z jesiennej ramówki przetrwały tylko jeden sezon ("Trzy po trzy" i "Studio Złote Tarasy" właśnie).
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: pop »

Chyba nikt tu nie wspominał o 6-odcinkowym serialu Bogdana Rymanowskiego - "Szpieg", który zapowiada się - ze względu na tematykę - dość interesująco i ciekawie.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

''Heli w opałach'' nie będzie w marcu, ale wszystko wskazuje na to, że będzie w kwietniu, bo zakończeniu się emisji ''Clever'' :]

Po przyjrzeniu się wiosennej ramówce, nie podoba mi się, ze we wtorek o 23:30 są Kryminalni :/ W tym czasie mogliby dać jakiś serial zagraniczny...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: pawell »

POpieram pisze:Chyba nikt tu nie wspominał o 6-odcinkowym serialu Bogdana Rymanowskiego
A to niespodzianka, bo żadnej wiadomości wcześniej o tym nie było. Chętnie to zobaczę gdyż bardzo lubię takie seriale dokumentalne TVN no i jeszcze Bogdan. :D
Adrian ;P pisze:''Heli w opałach'' nie będzie w marcu, ale wszystko wskazuje na to, że będzie w kwietniu, bo zakończeniu się emisji ''Clever'' :]
Może tak, może nie. :D TVN planuje II serię "Clever - widzisz i wiesz", ale nie wiadomo kiedy rozpocznie się jej produkcja (i kiedy TVN chciałaby emitować kolejne odcinki). :> Choć ta Twoja teoria też jest prawdopodobna.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: pop »

O wiosennej ramówce TVN przed sekundą w "Dzień dobry TVN" opowiadał Edward Miszczak, ale nic nowego - o czym już wiemy - nie powiedział.

Oznajmił jednak, że dogadał się z Niną Terentiew co do udziału gwiazd obu stacji w konkurencyjnych programach rozrywkowych. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: pawell »

POpieram pisze:O wiosennej ramówce TVN przed sekundą w "Dzień dobry TVN" opowiadał Edward Miszczak
Mówił też, że ktoś z konkurencji wypowiadał się w gazetach na temat ich ramówki. :> Niestety jeszcze się z tym nie spotkałem. Może ktoś widział/czytał? :roll:
POpieram pisze:Oznajmił jednak, że dogadał się z Niną Terentiew co do udziału gwiazd obu stacji w konkurencyjnych programach rozrywkowych. :D
Czyli możemy być pewni, że żadna gwiazda nie wyleci z serialu/programu TVN jeśli wystąpi w Polsacie i na odwrót. :) Dobrze, że dogadali się w tej sprawie. :)

Polecam filmik z tej strony :arrow: http://www.tvn24.pl/12692,1539391,wiadomosc.html

Najlepszy jest ten moment: "Na wiosnę lód stopnieje, niektórzy dostaną chrypki, a my nikomu nie damy się wyślizgać." (1:40) :hahaha:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: pop »

Wypowiadali się w jakichś artykułach (pewnie m.in. w "Dzienniku") - zawsze tak jest.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: Kuba »

EM: Tych emocji nie trzeba włączać :lol:
W&P: My wiemy coś o niemieckich formatach :lol:

Fajna ta rozmowa w "DDTVN" :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości