Wiosna 2008 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Dzisiaj w Teletygodniu chyba najwięcej reklam TVN :D Między innymi cały artykuł na stronę o wiosennej ramówce TVN i również inny obszerny o Tańcu z gwiazdami. Ponadto duże reklamy 39 i pół, Kuby Wojewódzkiego i You Can Dance :D
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: Isadora »

Widziałam, czytałam:), ciekawa jestem jak zostanie odebrany serial "39 i pół", bo o odbiór programów tanecznych się nie martwię, mają swoją wierną widownię i ta na pewno nie zawiedzie :brawa:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: podmark »

Obawiam się, że "39 i pół" nie zrobi za wielkiej furory (tzn. spokojnie może liczyć na jakieś 2,8 - 3,2 miliona, czyli widownię wypracowaną przez "Magdę M."). Większym hitem będzie "Teraz albo nigdy". A jeżeli chodzi o programy taneczne, to spadek "TzG" jest nieunikniony. "Ranczo" to killer, jak M jak M. Ale za to przewiduję lekki wzrost YCD.

Wierzę też w dobrą widownię (a bardziej w SHR) Kuby Wojewódzkiego o nowej porze.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: Isadora »

Wg mnie widownia "Magdy M" będzie oglądała "Teraz albo nigdy", czyli kolejną bajkę o pięknych, młodych i bogatych, a serial "39 i pół" bardzo szybko sam sobie wypracuje widownię, oglądałam trzy zajawki, myślę, że to będzie sympatyczna komedia "dla ludzi" nie tylko pokolenia Widawskiej i Karolaka, ale również młodzieży w wieku serialowego syna głównego bohatera, którego gra młody, zdolny chłopak, który wcześniej grąjac w "Na Wspólnej" pozyskał sobie niemałe grono wielbicielek, w serialu grają również lubiani aktorzy starszego pokolenia, Zawadzka i Pietraszak, wydaje mi się, że film odniesie sukces, ale oczywiście obejrzę obydwa i wszystko będzie jasne
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Pojawiły się już nowe reklamy wiosenne programów :D Bardzo fajna jest do Szymona Majewskiego :D Widziałem, też już ''Sąd rodzinny'' tzn. reklamę programu :P
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: pawell »

Adrian ;P pisze:Bardzo fajna jest do Szymona Majewskiego :D
Są 2 wersje reklam "Szymon Majewski Show". :D Jedna na stadionie X - lecia, druga to parodia reklamy Fiata :devil: którą można zobaczyć tu :arrow: http://szymon.onet.pl/3170289,1,video.html Najlepsze fragmenty: "Jak żyć, a jak nie żyć", z Kubą Wojewódzkim - "Kim być, a kim nie być" :lol: oraz na końcu z głowami Szymona w różnych wcieleniach. :twisted:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Widziałem obydwie i pierwsza podoba mi się bardziej :P
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: ~ »

haha ta parodia reklamy Fiata jest super :D emitują to w telewizji?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: pawell »

~ pisze:emitują to w telewizji?
Oczywiście, że tak. :D Pojawiła się 3 reklama "Szymon Majewski Show" tym razem w roli głównej Ędward Ącki. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: pop »

A dziś w radiu usłyszałem reklamę "Kuby Wojewódzkiego". Kuba mówi w niej mniej więcej coś takiego: "Zmiany, zmiany, zmiany... w ustawieniu kanap i spadamy... na wtorek".
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: kamiiloo »

no krakow bardzo ładnie oblepiony billboardami kuby, ycd i 39 i pół, polsat zdecydowaie mniej, no i widać wiosenne motywy :D
TVN innowacja i nowoczesność...
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Nie wiedziałem za bardzo w jakim temacie o tym napisać, więc napiszę tutaj :D Jak pewnie każdy w programie widzi, że o 22:55 po serialu Teraz albo nigdy! jest program rozrywkowy... Wie ktoś może co to za program? Ja stawiam na ''Własny instruktor tańca'', który wkrótce pojawi się w TVN Style. Prowadzi go Joanna Liszowska, a tańczyć oczy Piróg, Maserak i Magda Soszyńska.. Ale to tylko moje przypuszczenia :mhm:
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: Kuba »

W przyszły weekend na TVN zostanie pokazany "Karol - człowiek, który został papieżem" :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: pop »

Znowu? :?
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Wiosna 2008 w TVN

Post autor: r_r16 »

Jak to znowu? "Karol - człowiek, który został papieżem" ostatnio był pokazywany około roku temu, a poza tym to świetny film. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości