[TVN] Sąd rodzinny

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

[TVN] Sąd rodzinny

Post autor: podmark »

TVN zamĂłwi?a nowy program z gatunku court show w Constantin Entertainment. B?dzie to "S?d rodzinny". Co mnie najbardziej zaskoczy?o - mo?liwe, ?e program zast?pi "S?dzi? Ann? Mari? Weso?owsk?" (mo?e Anna Maria poprosi?a o d?u?szy urlop ?). Tym razem s?dzi? ma by? m??czyzna, a program znajdzie si? w wiosennej ramĂłwce TVN.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

O jej ja osobi?cie mam ju? do?? seriali fabularno-dokumentalnych na TVN, tematyka na wyczerpaniu
//////////
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

Nie! Tylko nie to! Takie programy to niech sobie w Niemczech ogl?daj?.
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

Mozesz podac zrĂłdlo tej informacji? Jesli to prawda to program moze byc ciekawy - nie krytykujmy programu nie znajac szczegĂłlĂłw.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Wiem to od dobrze poinformowanej osoby, ktĂłra wyst?pi w tym programie :).
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

W takich programach nie ma ?adnych szczegĂł?Ăłw. Wszystko polega na k?Ăłtniach i rozwi?zywaniu ?miesznych spraw. No ale to tylko moje zdanie.
Je?li powy?sza informacja jest prawdziwa to pewnie za jaki? czas b?dziemy mie? "S?d dla nieletnich".
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

A mo?esz wyjawi? jaka to jest osoba, przynajmniej z ktĂłrej strony - z TVN-u czy od producenta?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A co to da je?li si? dowiesz z ktĂłrej strony jest ta osoba? :>

Dobrze, ?e "S?d rodzinny" mo?e zast?pi? (ale nie musi - ciekawe jak b?dzie w ko?cu) "S?dzi? Ann? Mari? Weso?owsk?", a nie np. ?eby emisja tych dwĂłch seriali by?a w tym samym czasie (2 godziny court show dziennie :lol: ). Ale mi tak jest to oboj?tne i tak ten gatunek mnie nie interesuje. :spiewa:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Ja mam nadziej?, ?e zast?pi to SAMW, a nie b?dzie kolejnym programem z tego gatunku. Chocia? ta druga ewentualno?? te? jest mo?liwa - Miszczak mĂłwi? w jakim? wywiadzie, ?e zaczn? inwestowa? w pasma, w ktĂłre wcze?niej nie inwestowali. Mam nadziej?, ?e nie b?dzie to oznacza?, ?e ju? wiosn? w TVN b?dzie co? w tym stylu: 14:15 - telenowela, 15:15 - S?d rodzinny, 16:15 - Rozmowy w toku, 17:25 - SAMW. Jeszcze troch? i dojdzie do tego, ?e przez 3 godziny b?d? nam serwowa? rozprawy s?dowe - jak na RTL...
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Czyta?em co? ostatnio, ?e s?dzia Weso?owska jako, ?e jest prawdziwym s?dzi?, to chyba nie mo?e wyst?powa? w programie telewizyjnym. W Angorze chyba o tym pisano.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

no jasne ?e jest prawdziwym s?dzi?, i naprawde sie naradzaj?
TVN innowacja i nowoczesność...
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Przeciez wiadomo ze SAMW jest prawdziwym sedzia nie raz byla w dzien dobry TVN i o tym mĂłwili
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Wiem o tym, ?e jest prawdziwym s?dzi?, ale chodzi mi o to, ?e do niedawna nikomu to nie przeszkadza?o, a teraz jakie? komisje maj? sprawdza? czy s?dzia mo?e wyst?powa? w show telewizyjnym. Dlatego TVN chce chyba zmieni? ten program na ten nowy "s?d rodzinny".
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jak donosz? Wirtualne Media "S?d rodzinny" jest ju? nagrywany. Realizowane s? tak?e nowe odcinki "S?dzi Anny Marii Weso?owskiej". Co oznacza i jak potwierdzaj? WM obie produkcje znajd? si? w wiosennej ramĂłwce TVN.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Moim zdaniem to juz za duzo jest tych programĂłw jest i W-11 , detektywi , SAMW , a teraz jeszcze sad rodzinny.W ten sposĂłb pasmo popoludniowe i wieczorne bedzie skladac sie tylko z tych programĂłw.Podobnie jak RTL
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości